Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

24 minutes ago, Erikcslo said:

To pa ni lepo, vsaj 10 različnih postov na Twiterju - to ni vax ali antivax, razmislite za otroke!

 

Ah, ravno si dosegel novo dno. Cestitke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, nejc74 said:

Ah, ravno si dosegel novo dno. Cestitke.

Kaj sploh tolčeš po tipkovnici, povej, kaj je narobe?!? Je lažno, je iz filma, je "levičarska" propaganda....

Na dnu smo vsi, ker realno nobeden ne ve, kaj se dogaja - ti pa s tem komentom si dosegel absolutno dno in lahko te je sram, če sploh lahko razumeš kaj je to!

Evo še malo za razmislek:

Ko je neki učenec po naročilu svojega učitelja poskušal prodajati pomaranče na trgu, se je popolnoma razočaran vrnil in jezno udrihal čez ljudi, ki niso hoteli kupiti njegovih sadežev. Učitelj je vprašal učenca: »Kaj pride iz teh pomaranč, če jih iztisnem?« Ta je odgovoril: »Jasno, da pomarančni sok.« »In če udarim po njih s kladivom?« »Tudi pomarančni sok,« je zagodrnjal učenec. »In če tvoja mula stopi nanje?« »Vedno bo prišel ven pomarančni sok,« je jezno odgovoril učenec. Učitelj je z mirnim glasom rekel: »Pomaranča torej vedno odgovarja s tem, kar je v njej, ne glede na to, kaj ji prizadeneš. Izvajaj pritisk na človeka. Če se odzove s sovraštvom, jezo in zavistjo, je to tisto, kar je v njem.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče zanimivi podatki..cepljeni vs necepljeni

pa nasplošno tudi, ker je skoraj konec sveta, ležeči v bolnišnicah in umrli

https://www.nijz.si/sl/dnevno-spremljanje-okuzb-s-sars-cov-2-covid-19

384306316_Breznaslova.thumb.jpg.3658e8962c651c0505d363aa16d14546.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

To pa ni lepo, vsaj 10 različnih postov na Twiterju - to ni vax ali antivax, razmislite za otroke!

 

 Noam Chomsky  ameriški jezikoslovec, javni intelektualec in politični aktivist,. december 1928, Filadelfija, Pensilvanija, ZDA. Chomsky je profesor jezikoslovja na Tehnološkem inštitutu Massachusettsa in avtor hierarhije Chomskega, razvrstitve formalnih jezikov.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Erikcslo pravi:

To pa ni lepo, vsaj 10 različnih postov na Twiterju - to ni vax ali antivax, razmislite za otroke!

 

Kako butaste fore!

Tip snema, varnostnik pa mu to dovoli, ahahahaaaaaa!

Potem pa objavi, na posnetku pa mladoletne osebe! Ma komu bodo dali to pit??????

In to kao v Sydneyu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, KARMEN1 said:

ahahahaaaaaa!

Smešno je ja, razlika med takimi, kot si ti in takimi kot sem jaz:

V primeru, da se se  kaj zgodilo ljudem, ki so bili cepljeni bi krivili stroko in vlado na vso moč

Če bi bilo obratno, bi vaši rekli "prav jim je, kaj se pa niso cepili"!

Zdaj pa kar naprej ahahahaaaaaa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Erikcslo pravi:

Smešno je ja, razlika med takimi, kot si ti in takimi kot sem jaz:

V primeru, da se se  kaj zgodilo ljudem, ki so bili cepljeni bi krivili stroko in vlado na vso moč

Če bi bilo obratno, bi vaši rekli "prav jim je, kaj se pa niso cepili"!

Zdaj pa kar naprej ahahahaaaaaa!

Govorim o butastem fake posnetku ???!

Daj, preberi rajši dvakrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, KARMEN1 said:

Govorim o butastem fake posnetku ???!

Daj, preberi rajši dvakrat!

Ti ne veš nič o tem postu, tako kot jaz - sem pa zapisal malo pazijo na otroke, naj pogledajo, kaj se dogaja

Če je fake posnetek, sem tudi jaz vesel, če pa ni bomo videli v nekaj dneh

Še ClinicalTrials.org

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, KARMEN1 said:

Govorim o butastem fake posnetku ???!

Daj, preberi rajši dvakrat!

Preveč pričakuješ od ljudi, bralno razumevanje, to je takooooo zelo 20. stoletje. Zdaj imamo fajsbuk, tiktok pa osebno mnenje snezinkic je edino kar šteje. Slikce pa videi so dovolj. Sploh ce jih šeraš znotraj svoje grupe podobno mislečih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, nejc74 said:

Preveč pričakuješ od ljudi, bralno razumevanje, to je takooooo zelo 20. stoletje. Zdaj imamo fajsbuk, tiktok pa osebno mnenje snezinkic je edino kar šteje. Slikce pa videi so dovolj. Sploh ce jih šeraš znotraj svoje grupe podobno mislečih.

Kot sem že napisal, nobeden ne pozna resnice, ne ti, ne jaz, ne stroka in ne JJ - forum je za debatiranje in ne diskreditiranje brez pravega argumenta (link)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Erikcslo said:

Ko to piše pod člankom je že znak za Alarm :headbang: brez da pogledaš vir

Watch the news report below and share this with EVERYONE you know, especially Teachers, Parents, Nurses, Doctors right away as many public schools are starting to implement programs to Vaccinate children in school WITHOUT PARENTS CONSENT!

Welcome, and thank you for visiting us here at Rumble.com. Rumble was built on the belief that all video content creators should be given equal opportunity to freely express themselves and reach a broad audience across the globe, all while maximizing their revenue. This belief has been evident since we established the company and is at the core of what we do.

YouTube je v torek za sedem dni suspendiral republikanskega senatorja Randa Paula zaradi videoposnetka, v katerem trdi, da so maske neučinkovite proti Covid-19.

Prejšnji mesec se je Paul med burno razpravo o virusu spopadel z dr. Anthonyjem Faucijem, najvišjim ameriškim strokovnjakom za nalezljive bolezni.Fauci  je rekel: 'Senator Paul, odkrito povedano ne veste, o čem govorite.'
 

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Spasku said:

YouTube je v torek za sedem dni suspendiral republikanskega senatorja Randa Paula zaradi videoposnetka, v katerem trdi, da so maske neučinkovite proti Covid-19.

To je rekel tudi dr. Anthony Fauci - pravno: ni rekel direktno covid-19 (vsaj se mi zdi), je pa bilo govora o tej pandemiji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, KARMEN1 said:

Kdo je proti in kdo je anticepilec????????? Jaz sem individualec, nisem strankarsko, korporacijsko ali kako drugače povezan z ničemer - nisem niti ateist, če se to lahko nekdo poslužuje kot grupiranje v neko "sekto" ali karkoli, ne verjamem v boga kot individualec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

56 minutes ago, KARMEN1 said:

Ta OpenVAERS je nekaj takega, kot pri nas Sledilnik. Konec koncev se nič v zvezi s korona virusom ne prikazuje tako, kot je očitek v članku:

"Prav tako so bile na posebnem delu portala OpenVAERS, ki spremlja izključno stranske učinke cepljenja proti bolezni covid-19, brez konteksta navedene številke o smrtih in hospitalizacijah ljudi, ki so prejeli cepivo."

Imamo za kovid hospitalizacije in smrti kakšen kontekst? Gre za tipičen ad hominem. V skladu s cancel kulturo, jo bodo zdaj skenslali, čeprav objektivno prikazuje podatke prav ali narobe tako, kot so prav ali narobe čisto vsi podatki povezani s tem virusom.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Spasku pravi:

YouTube je v torek za sedem dni suspendiral republikanskega senatorja Randa Paula zaradi videoposnetka, v katerem trdi, da so maske neučinkovite proti Covid-19.

Meni je to žalostno kar se dogaja. Če nisi z nami, te brišemo. Res krasni novi svet.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Bmflar pravi:

Grunf.jpg

zihr ma Krek to kje na zidu v pisarni :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa pride zdravilo za kovid, ki sicer ne bo prijelo in bo nekaj stranskih učinkov, pa redno ga bo treba doživljensko jemati :P ampak korona bo ozdravljena. :D

https://siol.net/novice/slovenija/konec-leta-na-trgu-zdravilo-proti-covid-19-559346

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALORA:  dve dozi fajzerja "po zakonu", če pa bo virus vseeno našel pot v moj telešček, pa še vsakodnevno utrjevanje le tega s piciklom, za večjo moč, pri spopadu z virusom !!!   ?

IMG_0795.JPG.2765ee405243e801d980c61ed1cf5559.JPG

IMG_0809.JPG.8bd5d4c91471810840550e78599b8095.JPG

Ok.thumb.jpg.237fb17d874731c12078c5a8e713a5d4.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!