Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Študije kažejo, da cepivo proti koronavirusu izboljša spolno  moč
Nova študija nemških znanstvenikov, objavljena v ameriških znanstvenih revijah, ki so jo podprli japonski strokovnjaki in potrdili ruski in kitajski raziskovalci, je pokazala, da cepivo proti koronavirusu ščiti pred virusom, povečuje vaš letni dohodek, odplačuje dolgove, izboljšuje vaše razpoloženje, povečuje vašo spolno moč, zagotavlja, da se vaš sanjski moški ali ženska ne moreta več upreti vašim čarom .
 Vodilni znanstvenik, zadolžen za študijo, Vindiesel Einsteiner, je arabskim in muslimanskim bodočim prejemnikom cepiva zagotovil, da je bil versko potrjen.
Vsa  cepiva vsebujejo porcijo svete vode  in so blagoslovljena s koranskim verzom Ayat al-Kursi, ki vas varuje pred zlobnim očesom in drugimi oblikami čarovništva, kar vam bo pomagalo najti tudi ljubezen svojega življenja vam pomaga pri opravljanju univerzitetnih in srednješolskih izpitov, poleg tega pa vodi k napredovanju v službi in povečanju plače, je dejal Einsteiner.

Vir : Facebook,Twitter.Tik Tok,Snapchat,Instagram.......itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fauci Says It Is Safe to Watch YouTube Now That Rand Paul Has Been Suspended

2021-08-19_221141.jpg.80353a3e8f694eda76fcd1950cd9c38e.jpg

WASHINGTON (The Borowitz Report)—In a new health advisory, the nation’s leading epidemiologist, Dr. Anthony Fauci, said that it is “perfectly safe” for Americans to watch YouTube, following news that Senator Rand Paul had been suspended from the platform.

“In the past, I’ve warned about the health consequences of listening to Rand Paul,” he said. “People experience headaches and nausea. Sometimes, they feel like their brain cells are actually leaking straight out of their heads. That’s why I’ve consistently urged people to limit their exposure to this guy.”

Fauci said that, given Paul’s suspension from the site, previous health advisories regarding YouTube “no longer apply.”

“I think that this would be an excellent time for every American to enjoy YouTube,” he said. “Watch some funny cat videos, or maybe some kooky skateboard stunts that went awry. Rand Paul’s suspended for only seven days, so watch as much YouTube as you can while it’s still safe.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Spasku pravi:

Študije kažejo, da cepivo proti koronavirusu izboljša spolno  moč

Pol pa res bol, da se ne cepm....k nevem kdo mi bi pol mojo nazaj sestavu....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, VS800 said:

Zakaj....meni necepljenemu moji cepljeni prijatelji še vedno pomagajo...:P

Iz usmiljenja do....  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, VS800 pravi:

Zakaj....meni necepljenemu moji cepljeni prijatelji še vedno pomagajo...:P

evo .. pomagam ti .. ADO sm ti vzdignu preko 2

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Hvala bogu, da imaš cepljene prijatelje.....poleg vsega ostalega dobrega, ti še ženo porihtajo....

https://mariborinfo.com/novica/slovenija/tako-se-je-odzval-ljubljanski-zdravnik-s-humorjem-nad-anticepilce/371544

Vidiš k med vrsticam samo bereš.....nazaj sestavijo, ne porihtajo.......(pa poročen tut še nism, skor iz istih razlogou kot ne cepljen) :P

pred 1 minuto, maus pravi:

evo .. pomagam ti .. ADO sm ti vzdignu preko 2

Lepo sem ti govoru......:P

pred 3 minutami, ftp pravi:

Iz usmiljenja do....  ?

Ryan Gosling Lol GIF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, BIF pravi:

Zgodba o nepoštenosti ne bo šla skozi. Nepoštenih je lahko veliko zadev v vsakdanjem življenju...odvisno od zornega kota. Nepošteno je tudi to, da se recimo nekateri ne želijo cepit (pa se bi lahko) in tako prav nič ne pripomorejo k zajezitvi širitve okužbe, predvsem pa k zajezitvi težjega poteka bolezni in posledično polnjenju bolnišničnih postelj in odžiranju zdravstvenih storitev tistim, ki to potrebujejo iz drugih zdravstvenih razlogov ter daljše odsotnosti od dela itd. So pa teh istih polna usta pravic.

Namen vseh urepov in v prvi vrsti cepljenja je predvsem v tem, da se bistveno zmanjša težji potek bolezni in slabitev virusa. Z visoko stopnjo precepljenosti bi tudi famozni T lahko odpadel, ali bi se ga bistveno omejilo. Ne vidim nobene potrebe da se bi cepljeni moral testirat.

PCT pogoj za vse zdravstvene delavce-obvezen...brez razprave.

Cepljenje pa ne..in prašal sem za necepljene zdrav.  delavce.

Pct je pomankljiv. Sem pojasnil zakaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, BIF pravi:

Porkaduš izrael ma najboljßo precepljenost ? in spet zapira državo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ima čas in želi splošne informacije iz ust evulocijskega biologa, ki proučuje tudi netopirje, drugi del intervjuja je bolj namenjen temu, prva ura je bolj politična. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj, vi lepo u miru berite in se izobražuje o evoluciji in netopirjih,.....

... jaz grem pa na dopust. ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ftp pravi:

Veste kaj, vi lepo u miru berite in se izobražuje o evoluciji in netopirjih,.....

... jaz grem pa na dopust. ?

Tut jest za 14 dni.....uživej?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nove študije, nove verzije in izračuni, predvsem na račun cepiv.

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/ucinkovitost-pfizerja-z-meseci-upada-cepljeni-ne-bodo-zboleli-virus-pa-nosijo-naokoli/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0dN5Qh1Mt60cHjQiLyeiDYm0DvJQf9cWW1AJEYMYW5CuCpHVIPiqITPo4#Echobox=1629380780

Tako da, kmalu bomo tut cepljeni hodil na testiranja in bili zaprti v občine, brez bojazni.

Samo zanima me, kaj si bodo izmislili in kako bodo lagali na NIJzu "strokovnjaki", ko bo do tega prišlo.

 

  • Všeč mi je 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojana Beović, vodja posvetovalne skupine za cepljenje pri nacionalnem inštitutu za javno zdravje, je pojasnila, da je bil v tem primeru relativno visok delež okužb posledica tega, da cepiva ne dajejo 100-odstotne zaščite, zato se lahko okužijo tudi cepljeni. Ob tem je dodala, da so po njenih podatkih cepljeni in necepljeni enako uspešni prenašalci virusa.

 

https://www.mladina.si/209790/vec-je-cepljenih-vecji-bo-delez-cepljenih-med-okuzenimi/?fbclid=IwAR25QHvkbQrnFIhGvBTpB7mZ7_jMmvO2Haw7S8hhc5s9QIcEVz5xIs_j0ys

 

Seveda se morajo testirat samo necepljeni, ker so nevarni.

 

A še komu kaj ni jasno? :P

Da ne bo kdo narobe razumel, ne trdim, da cepivo ni učinkovit0 in da je nesmiselno. Trdim, da počnejo nesmisle.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, VS800 pravi:

Zakaj....meni necepljenemu moji cepljeni prijatelji še vedno pomagajo...:P

a kej rabiš ? aja za dopust ne rabš nč razn dnarja.. se slšva k pridem jaz nazaj z dopusta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

nove študije, nove verzije in izračuni, predvsem na račun cepiv.

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/ucinkovitost-pfizerja-z-meseci-upada-cepljeni-ne-bodo-zboleli-virus-pa-nosijo-naokoli/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0dN5Qh1Mt60cHjQiLyeiDYm0DvJQf9cWW1AJEYMYW5CuCpHVIPiqITPo4#Echobox=1629380780

Tako da, kmalu bomo tut cepljeni hodil na testiranja in bili zaprti v občine, brez bojazni.

Samo zanima me, kaj si bodo izmislili in kako bodo lagali na NIJzu "strokovnjaki", ko bo do tega prišlo.

 

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Grut pravi:

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,:010

?

Še vedno pa težje fašejo okužbo in lažje prebolijo.

Cepljenje je za tvegano populacijo smiselno, kljub temu kar sem zgoraj napisal.

Pišem samo o dvoličnosti nekih ukrepov, ki to niso.

Ampak če se lahko okuži samo 10% cepljenih, potem je pct nepopoln, saj teh 10% ignorira kot morebitne prenašalce.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!