Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 56 minutami, Snečer pravi:

A nisi pred časom govoril, da bo potrebna revolucija, da se bo kaj spremenilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A nisi pred časom govoril, da bo potrebna revolucija, da se bo kaj spremenilo?

Ja saj je pravilno...za resne spremembe bo potrebna revolucija, še prej pa evolucija....v glavi te smotane babe pa poteka samo ovulacija.....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A nisi pred časom govoril, da bo potrebna revolucija, da se bo kaj spremenilo?

potem se omenjenih ne bi ogovarjalo in tratilo časa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo razloži, kaj ima oče malih otrok in dedek ob prostem času okrog hodit z kvazi prijatelji. Nič drugega kot iskati težave in provucirati. Dobro, da jih niso namahal. V kakšno vaško gostilno pa si itak ne upajo. 

Še vedno ne razumem, zakaj nekomu se nekomu, ki se ne želi cepit pravite antivakserji. A ni anti nekdo, ki je proti.

 

Vsekakor dajmo počakat še to jesen, da vidimo kolaps sistema in redčenje populacije. 

Popravljeno . Popravil tomash
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Snečer pravi:

saj si rekel, da se bo zgodila ulica, očitno triglavska :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki drucga zanima.

Inkubacijska doba je kolk, 3 tedne menda a ne?

Če to drži bi naredl 1 mesečni lock za vse brez izjem, stop vsega razen nujnih zadev (to seveda z upoštevanjem vseh meril), in se virus ne bi več širil, ker bi okuženi prebolel, prenesel se ne bi pa na nobenga ker bi bilo 0 stikov. Zadnji teden test vseh prebivalcev, in če so vsi negativni se odpre vse in je.

Recimo 1.11 rečejo od 4.12. do 8.1. je vse zaprto (tako je najmanj gospodarske škode ker itak pol sveta decembra samo še pije in žura), pa bi blo vse rešeno za vedno. Folk bi imel 1 mesec da se pripravi na 1 mesečni lock, ampak ker ni interes zajezit virus ampak nekaj drugega nas jebejo s kao neobveznim cepljenjem in PCT in ne vem čim še.

Zdaj če njihove izjave da je inkubacijska doba 21 dni ne držijo, pol je pa tudi to nesmiselno in pač pustimo vse skupaj naj gre svojo pot, miljone ki smo jih pokasirali pa vtaknemo v novo infekcijsko za katero se itak že 15 let vsako sezono gripe in prehlada tuli da se potrebuje.

By the mim, nisem cepljen, ker sem se odločil počakat da cepivo zaključi eksperimentalno fazo.  Tudi za moje delo mi nič ne pomaga saj za vstop v objekt vedno zahtevajo negativen test ne glede na to ali si cepljen ali ne.

Zanimivo je tudi to da najbolj najebemo mi, ki do danes še nismo bili okuženi. Najmanj pravic imamo ravno taki. Kako hudiča še nisem bil pozitiven mi ni jasno, glede na to da sem vsak teden v eni bolnici/kliniki/domu upokojence nekje v EU pa tudi izven. Maska je gor samo ko je nunjo, sicer leti dol takoj ko lahko. 

Now kill me :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, farang pravi:

 

Now kill me :D

ni treba te ubit, le matematika in logika mal šepa v tem pogledu.

Nova zelandija je za eno okužbo uvedla lokdaun mesta in za 6 okužb strogi lockdoun. In še vedno imajo probleme.

Besno zapirajo Australci in NZ svoje otoke pred okužbami, pa ga pušijo.

Iluzorno je pričakovati, da bomo 1 mesec čisto vsi zaprti in bo virus izginil, ker v kolikor ne bo izginil drugje po svetu se lahko zapreš v klet, ma se boš đabe.

Sicer pa matematika in logika šepa že NIJZJu, ker PCR v cerkvi ni potreben, ker sedijo na razdalji 1,5m :P

Aja, pa recimo cepljeni se ne rabijo testirat, klub temu, da obstaja možnost, da se okužimo (sicer mnogo manjša kot necepljeni a obstaja)

Testira se s testi ki so tak tak...včasih tut falijo

itd. itd..in inkubacijska ni 3 tedne, je mnogo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 8. 2021 ob 17:47, DAMI34 pravi:

?

Še vedno pa težje fašejo okužbo in lažje prebolijo.

Cepljenje je za tvegano populacijo smiselno, kljub temu kar sem zgoraj napisal.

Pišem samo o dvoličnosti nekih ukrepov, ki to niso.

Ampak če se lahko okuži samo 10% cepljenih, potem je pct nepopoln, saj teh 10% ignorira kot morebitne prenašalce.

 

se strinjam stjeb,ta moj jupi leti na totalen kretenizem vseh ukrepou...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

se strinjam stjeb,ta moj jupi leti na totalen kretenizem vseh ukrepou...

Tudi moj jupiiii, spet bodo dodatki ?sam ne zame

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Erikcslo said:

Prosim debata, kaj mislite o tem

 

Torej če vzamemo vse z malce rezerve.... res je morda nesmiselno cepit majhne otroke, ker ne vemo kakšne so dolgoročne posledice, ampak tudi tale mislim da malce pretirava. Če bi bila smrtnost od cepiva res skora 30%, bi se to očitno poznalo. 

Tolko nabijanja, zdej kje je ta protokol zdravljenja na kratko? Ali sem preslišal da omeni samo par tablet ne pa celega protokola?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Erikcslo said:

Prosim debata, kaj mislite o tem

O laznjivih prevarantih nima smisla debatirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, nejc74 said:

O laznjivih prevarantih nima smisla debatirat.

Hvala, takih enopartijskih komentov ne potrebujem, pojdi v svoj peskovnik se igrat!

23 minutes ago, smasher said:

Torej če vzamemo vse z malce rezerve.... res je morda nesmiselno cepit majhne otroke, ker ne vemo kakšne so dolgoročne posledice, ampak tudi tale mislim da malce pretirava. Če bi bila smrtnost od cepiva res skora 30%, bi se to očitno poznalo. 

Tolko nabijanja, zdej kje je ta protokol zdravljenja na kratko? Ali sem preslišal da omeni samo par tablet ne pa celega protokola?

Za te tablete sem že slišal in zmeraj je bilo, da so jih povlekli iz prodaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sicer sem kakšno minuto preskočil ampak ponavlja "po mojem protokolu",, nisem pa zasledil da je opisal točen postopek po dneh, oz točneje kaj in kako postopati.

Tudi za C vitamin ni dokazano da bi pomagal pri boleznih in pri tem ali kdo zboli za kakroli ali ne, ... pa "vsi vemo" da pomaga ko je nekdo prehlajen nekaj več vitaminov...

Tako da sigurno kaj pomaga pri prebolevanju tudi COVida, pa ali ni interesa ali ni potrjeno pa se ne ve.

Za vse ki so nehali z delanjem otrok in bi jaz priporočil cepljenje za praznoletne osebe pa še nisem prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, smasher pravi:

Tudi za C vitamin ni dokazano da bi pomagal pri boleznih in pri tem ali kdo zboli za kakroli ali ne, ... pa "vsi vemo" da pomaga ko je nekdo prehlajen nekaj več vitaminov...

Če te zanima o C vitaminu je tole dober članek (itak ne bo noben prebral, ma vseeno). Uglavnem tistih 100mg v Lekadolu +C pol p*zde mrzle vode ni vredno, zato ne pomaga :)

https://www.foundmyfitness.com/topics/vitamin-c

Spodaj imaš obilo referenc, ne vem pa če je za vse znalce tu gor to dosti relevanten vir...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Erikcslo said:

Prosim debata, kaj mislite o tem

Menim, da očitno nimaš kaj pametnega za počet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, BlackDoc said:

Če te zanima o C vitaminu je tole dober članek (itak ne bo noben prebral, ma vseeno). Uglavnem tistih 100mg v Lekadolu +C pol p*zde mrzle vode ni vredno, zato ne pomaga :)

https://www.foundmyfitness.com/topics/vitamin-c

Spodaj imaš obilo referenc, ne vem pa če je za vse znalce tu gor to dosti relevanten vir...

Shranjeno za pozneje

3 minutes ago, ftp said:

Menim, da očitno nimaš kaj pametnega za počet.

Če ne veš, kaj je debata se ne javljaj in pojdi v Nejc74-ev peskovnik, pa lopatico ne pozabi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tretji pikec

 

Poživitveni odmerek le za imunsko oslabljene

Spremembe so tudi pri nacionalni strategiji cepljenja, in sicer je v njej zdaj predviden tretji, poživitveni odmerek. Tretji odmerek bo v prvi vrsti namenjen imunsko oslabljenim osebam. Nato bo sledilo še cepljenje najbolj ranljivih skupin. Po besedah Poklukarja je bilo v strategijo na današnji seji dodano tudi, da cepljenim osebam ob rizičnem stiku, ne bo treba v karanteno, in sicer v obdobju 9 mesecev po polnem cepljenju.

https://maribor24.si/slovenija/poklukar-napovedal-pozivitvene-odmerke?fbclid=IwAR2R4lm9DzbLtvbcvdxMU13VjdcDREBRWpHu6UW7YRZYGKzVkwVZ4nskviw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Republika Srbija online

izvleček pomembnih vprašanj :P

#8 Da li su medicinske sestre "nadrkane"?

Nisu, pobogu. Ja sam bio u Domu zdravlja Stari grad i preljubazne su. Starije osobe dobiju pomoć u popunjavanju formulara, sve je čisto, uredno i organizovano. Čim se napravila malo veća gužva, jedna od sestara je izašla iz ordinacije i svima ljubazno i smireno objasnila da će morati malo da sačekaju, da je osoblja trenutno malo, da već godinu i po dana zbog pandemije rade u vanrednim uslovima i bez prestanka, ali da očekuju da će im se uskoro pridružiti još jedna ekipa i da će se tempo vakcinacije dvostruko ubrzati.

#9 Da li je sve prošlo OK?

Jeste, osim jedne devojke koja je celinom svoje zadnjice sela na sto na kojem se popunjavaju formulari za treću dozu. Htedoh da izustim: "Da li vi tako i kod kuće sedite na stolu?!", ali sam se zaustavio. Ne želim da se osetim baš toliko matoro.

 

https://noizz.rs/lifestyle/danas-sam-primio-trecu-dozu-i-evo-odgovora-na-pitanja-koja-mi-svi-postavljaju/j6sjsfg?fbclid=IwAR3d2OKJj01NgolmgwL-eqcbTaQZDgzBPLdClBxDC7RAKnOFHJej6RYlIyE

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sva se letos vozila bolj kot ne po Sloveniji in iskala gostilne, kjer sva bila lahko na terasi - manj znane. Sva ugotovila, da večina zaposlenih in njihovih strank več ne verjame v Korono. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!