Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 21 minutami, John2005 pravi:

Podobno kot tvoj, ko veš več kot jaz. Kaj pa naj ti argumentiram, če pa ti veš , da jest takih ljudi ne poznam. Lahko ti pa še eno dodam. Od sodelavca hčerka je bila nazadnje cepljena pod nadzorom v bolnici in je zopet imela reakcijo ...nadaljna cepljenja so ji odsvetovana. 

Na 24 ur so pozabli objavit, da so zdravi in turirajo dalje. Zato tukaj gor uporabniki kot so FTP, BIF, Spasku in podobni ostajajo v popolni temi. Edi Pucer je kriv, da jih ne razsvetli. Tako še vedno mislijo, da so v hotelu zaprti in da je virus od hudiča.

to berem na 24ur

packarija iz Grčije

https://www.24ur.com/novice/korona/med-maturanti-iz-grcije-ze-64-primerov-okuzbe-tudi-med-njihovimi-stiki.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BlackDoc pravi:

 A naredimo en grupni IQ test prosim. Jaz upam. Pa se nisem cepil :lol1:

slej kot prej bo učinkovitost cepiv padla pod vrednost mojega iq ..

pred 4 urami, maus pravi:

jaz sem na nivoju krompirja ... ampak .. a ni, pražen krompir in pečenka zraven, dober par ...

in repincel z bućnim oljem

:kva2:

kdaj si boste žabarji dali dopovedat da krompir ni pražen ampak je tenstan al pa restan ... 

ker v praženem ni slanine , ocvirkov in goveje župe.. tko..

pred 4 urami, SF pravi:

Res je. Odkar sem se cepil, opažam, da sem zjutraj prav hudokurčen... ?

 

ne morš rečt da si hudokurčen če imaš mravljince v zaležani roki ko greš zjutraj scat..

pred 21 minutami, Snečer pravi:

kaj pa packa z japonske - to pa ne boš omenil??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Snečer pravi:

a nimajo pct?

saj deluje al ne?

Za vstop v Grčijo je obvezen test, za domov pct, s tem da hitri test ne sme biti starejši od 48 ur. 

Jaz zaupam stroki, so že vse dobro pretuhtali :P

 

Tako kot so "španci" ozdravili v 14 dneh, bodo tudi "grki".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a nimajo pct?

saj deluje al ne?

Za vstop v Grčijo je obvezen test, za domov pct, s tem da hitri test ne sme biti starejši od 48 ur. 

Jaz zaupam stroki, so že vse dobro pretuhtali :P

 

Tako kot so "španci" ozdravili v 14 dneh, bodo tudi "grki".

 

Problem bo, če bodo komu od domačih itd. prinesli pa bo zaplet

Pa zaradi teh številk bomo pridni in odgovorni spet nadrsali...skupaj z ostalimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

Problem bo, če bodo komu od domačih itd. prinesli pa bo zaplet

Pa zaradi teh številk bomo pridni in odgovorni spet nadrsali...skupaj z ostalimi

tako kot je problem cepljena ministrica.

 

So izpolnjevali vse pogoje? so. So mel ponarejene dokumente? Niso.

Ne nadrsaš zaradi okuženih, ker potem je po tvojem čisto vsak,ki se okuži pacek.

Nadrsaš zaradi debilov, ki delajo ukrepe, ki to niso. Sem ti pravkar dokazal, da so se držali čisto vseh veljavnih predpisov. 

Izponjevali so pogoje za izlet in vrnitev domov. Mogoče je bil celo kak cepljen med njimi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

a nimajo pct?

saj deluje al ne?

Za vstop v Grčijo je obvezen test, za domov pct, s tem da hitri test ne sme biti starejši od 48 ur. 

Jaz zaupam stroki, so že vse dobro pretuhtali :P

 

Tako kot so "španci" ozdravili v 14 dneh, bodo tudi "grki".

 

Točno to, tale PCT je en kurac. Si predstavljaš plot twist: vsi so bili cepljeni :lol1:

Bi bilo isto zgražanje če bi zamenjali besedo 'dijaki' z 'motoristi'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

tako kot je problem cepljena ministrica.

 

So izpolnjevali vse pogoje? so. So mel ponarejene dokumente? Niso.

Ne nadrsaš zaradi okuženih, ker potem je po tvojem čisto vsak,ki se okuži pacek.

Nadrsaš zaradi debilov, ki delajo ukrepe, ki to niso. Sem ti pravkar dokazal, da so se držali čisto vseh veljavnih predpisov. 

Izponjevali so pogoje za izlet in vrnitev domov. Mogoče je bil celo kak cepljen med njimi.

 

Na poročilih prej, 80 komadov se jih na Krfu ni hotelo testirati... (vrnili se z avtobusi) (necepljeni, nepreboleli...). tako da nisi ničesar dokazal :) 

Ni PCT svetinja, ampak odgovornost, da v tako gnojnico not ne greš, ker kar kliče po okužbi.

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo, tu je nekaj čudnega... eni pa z lahkoto.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Na poročilih prej, 80 komadov se jih na Krfu ni hotelo testirati... (vrnili se z avtobusi) (necepljeni, nepreboleli...). tako da nisi ničesar dokazal :) 

Ni PCT svetinja, ampak odgovornost, da v tako gnojnico not ne greš, ker kar kliče po okužbi.

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo, tu je nekaj čudnega... eni pa z lahkoto.

 

oprosti, to je problem mejnih organov. Naj opravljajo svoje delo. Moja žena je plačala 200 kun da se je testirala in vrnila v Slovenijo, drugače bi dobila karanteno.

Tudi tisti, ki se niso hotel testirat, bi morali dobiti odločbe o karanteni, mar ne. Problem rešen.

Pa je problem Grčija? al obnašanje? Svoj čas je bila hudo nevarna baje Hrvaška. 

Med nama, ni lokacija tista, marveč kaj počneš in mladi bodo žurali.

 

 

celo naši vladi bo mogoče prišlo, da namesto okužb šteje zasedenost bolnic. Škoda, ker jim ne pride še, da bi meli mal več postelj in kadra

https://maribor24.si/slovenija/vlada-pripravlja-nov-semafor-in-nove-kriterije-za-uvajanje-ukrepov?fbclid=IwAR20hHO3Ryx7k3-ynVB6Ed84xMnFMcG55g3fBBuj7u_rHg6TW9-pZvz0-Fw

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimamo vseh podatkov, samo kar tv plasira.

Odgovoren občan pač ne bo silil na takšne zadeve, kjer obstaja velika možnost okužbe in bo prilagodil zabavo razmeram, po možnosti bo bolj asocialen.

Mulariji pa je itak vseeno, če fašejo "prehlad", bodo še malo doma na čaju in dobili PCT.

Morala bi biti neka "nagrada" za tiste, ki se okužijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar začni z minstrico in vsemi parlamentarci, ki so se že okužili, Evica, Logar itd.. :P

 

Mediji so mediji, potrebno je ustvarjati dramo. Državi pa itak paše, bodo še lažje začel ukrepat (krast)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Snečer pravi:

Na poročilih prej, 80 komadov se jih na Krfu ni hotelo testirati... (vrnili se z avtobusi) (necepljeni, nepreboleli...). tako da nisi ničesar dokazal :) 

Ni PCT svetinja, ampak odgovornost, da v tako gnojnico not ne greš, ker kar kliče po okužbi.

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo, tu je nekaj čudnega... eni pa z lahkoto.

 

zanimivo, celo znanstveniki ugotavljajo, da je smiselna kombinacija "okužb" mladih in cepljenje starejših za čimboljšo krdelno imunost. Predvsem pa, da cepivo ne bo rešilo problema. 

 https://net.hr/magazin/reagira-li-imunitet-bolje-nakon-zaraze-ili-nakon-cijepljenja-89415dce-02aa-11ec-81c2-6e17f85e2217?utm_source=netFB&utm_medium=post&utm_campaign=organic&fbclid=IwAR3qc89eqwQv110MCTKyHQUwsShLEKgCSx79XBZqBIzMWTwj_lHKXjKcz4Y

torej so naši maturanti opravljali pravzaprav humanitarno delo :P

 

Prekomjerno cijepljenje je glupo'

"Mogli bismo se prilično zakopati, ako mislimo da možemo spriječiti covid samo cijepljenjem svake godine", rekla je za BBC profesorica Eleanor Riley, imunologinja sa Sveučilišta u Edinburghu. Profesor Adam Finn, savjetnik britanske vlade za cjepiva, rekao je da prekomjerno cijepljenje ljudi, kada cjepiva nije bilo u drugim dijelovima, "nije samo nepravedno, već je i glupo".

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, BlackDoc pravi:

Točno to, tale PCT je en kurac. Si predstavljaš plot twist: vsi so bili cepljeni :lol1:

Bi bilo isto zgražanje če bi zamenjali besedo 'dijaki' z 'motoristi'?

 

Je rekla Kustečka, sem cepljena in sem carica. Packa jedna. Zarad takih nam bodo državo zaprli :P

Motoristi so pa itak diujaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

Na poročilih prej, 80 komadov se jih na Krfu ni hotelo testirati... (vrnili se z avtobusi) (necepljeni, nepreboleli...). tako da nisi ničesar dokazal :) 

Ni PCT svetinja, ampak odgovornost, da v tako gnojnico not ne greš, ker kar kliče po okužbi.

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo, tu je nekaj čudnega... eni pa z lahkoto.

 

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo,tu je nekaj čudnega ... eni pa z lahkoto ( cepljeni )

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi se čim prej okužit, pa bo problem rešen...ostalo je boj proti naravi oz. boj z "mlini na veter"

Menda je bilo rečeno, da se bomo do spomladi vsi okužili, pa če bodo bolnišnice zdržale ali ne...in se bo končno vse končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Na poročilih prej, 80 komadov se jih na Krfu ni hotelo testirati..

Pridni in odgovorni pa kar ne zbolimo, tu je nekaj čudnega... eni pa z lahkoto.

 

No to se meni že celo korono res čudno zdi. Po TV pravijo... vse sorte.... ko pa pogledam okoli sebe, pa nikjer kakšnih resnih bolnikov. Al pa vsaj ne toliko, kot pravijo na TV. 

Ampak če je blo o TV bo pa že res.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, skalar36 said:

No to se meni že celo korono res čudno zdi. Po TV pravijo... vse sorte.... ko pa pogledam okoli sebe, pa nikjer kakšnih resnih bolnikov. Al pa vsaj ne toliko, kot pravijo na TV. 

Ampak če je blo o TV bo pa že res.

Sem trdil isto. Pa se je v 3 mesecih naslo par vrstnikov od 25 - 36 let ki so prebolevali sicer doma ampak na zelo hud nacin. Po njihovih besedah si tudi iz pojstle niso zeleli vstat ker se jim je tok vrtel/imeli glavobol. Redko kdo je tezko dihal.. 

Je pa vec tistih ki so preboleli brez tezav(decembra).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka letos imamo prebolelih 250k + še ene 3x tolk, cepljenih skor polovica ...pa IJS že zdej ve da bo letos slabš kot lani. No Krek je vedu že v juliju. In jest počas temu človeku res verjamem+ostalim ... dejansko bomo lih do 1.9 v rdečem. Ne verjetno kako natančne projekcije delajo pri nas. Se čudim kako to da nismo v vrhu svetovne znanosti. Ne druga Švica, prva Švica. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, John2005 pravi:

Skratka letos imamo prebolelih 250k + še ene 3x tolk, cepljenih skor polovica ...pa IJS že zdej ve da bo letos slabš kot lani. No Krek je vedu že v juliju. In jest počas temu človeku res verjamem+ostalim ... dejansko bomo lih do 1.9 v rdečem. Ne verjetno kako natančne projekcije delajo pri nas. Se čudim kako to da nismo v vrhu svetovne znanosti. Ne druga Švica, prva Švica. 

smo v vrhu znanosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, John2005 said:

Skratka letos imamo prebolelih 250k + še ene 3x tolk, cepljenih skor polovica ...pa IJS že zdej ve da bo letos slabš kot lani. No Krek je vedu že v juliju. In jest počas temu človeku res verjamem+ostalim ... dejansko bomo lih do 1.9 v rdečem. Ne verjetno kako natančne projekcije delajo pri nas. Se čudim kako to da nismo v vrhu svetovne znanosti. Ne druga Švica, prva Švica. 

lani smo imeli sneg in letos bo decembra spet cestarje presenetil. Vem, pa nisem jasnovidec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 17 minutami, ftp pravi:

lani smo imeli sneg in letos bo decembra spet cestarje presenetil. Vem, pa nisem jasnovidec.

Letos od 15.9. Bojo spet vsi šolarji cele dneve delali se šolali skakali starcem po glavi uživali.. od doma..vem..pa tut jest nimam une kugle ?

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

Ob prvem snegu bo sneg presenetil voznike. Vem, ker je vsako leto isto :P

Presenetil bo upravljavce cest ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, vandrovec pravi:

Vsi se čim prej okužit, pa bo problem rešen...ostalo je boj proti naravi oz. boj z "mlini na veter"

Menda je bilo rečeno, da se bomo do spomladi vsi okužili, pa če bodo bolnišnice zdržale ali ne...in se bo končno vse končalo.

vsi necepljeni se boste..tak pravijo.

Sicer nekateri pravijo, da bomo pa vsi cepljeni pomrli do spomladi.

Resnica je najbrž nekje vmes :P

 

pred 12 urami, skalar36 pravi:

No to se meni že celo korono res čudno zdi. Po TV pravijo... vse sorte.... ko pa pogledam okoli sebe, pa nikjer kakšnih resnih bolnikov. Al pa vsaj ne toliko, kot pravijo na TV. 

Ampak če je blo o TV bo pa že res.

Krek pogleda samo skoz okno pa vidi packe in neodgovorne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato vedno verjamem stroki in jim sledim takoj ko objavijo neko informacijo ter skočim v akcijo.....

https://www.24ur.com/novice/korona/prebolevniki-po-cepljenju-s-cepivi-mrna-verjetno-dosmrtno-zasciteni-pred-covidom-19.html

https://www.24ur.com/novice/korona/studija-ucinkovitost-cepiv-pfizerja-in-moderne-proti-delti-pade-na-66-odstotkov.html

Zdej se pa oglaste tisti, ki boste rekli da so to nove info za katere niso prej vedl. Vsak gostilniški idijot in fb dohtar pa je vedu. gulp....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!