Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

11 hours ago, BIF said:

Pa smo res. Nekateri še vedno ne razumete kako cepivo deluje in kaj je njegov namen. In enako bo čez 400 postov naprej....če ne gre pač ne gre....

Kako cepivo deluje?!?! Ti si prvi na svetu, ki to raziume - še Pfizer zbira podatke in jih bo objavil leta 2023!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, KARMEN1 pravi:

Odlok, ki ga izda vlada, ima vso pravno osnovo in veljavo, dokler ga vlada ne razveljavi!

Pika, konec!

Pa se ti in tvoji somišljeniki lahko tudi preselite na Mars!

Ampak tudu ta super vlada bi mogla odloke pisat v skladu z nadrejenimi zakoni in seveda v skladu z ustavo. In v končni fazi je že Marija Terezija pred davnimi časi rekla da mora bit zakon tako napisan da ga razume tako pravnik kot kmet. Danes pa je izdan zakon in rabiš potem vsaj 3 pravniška mnenja da ga razložijo. A je to ok?

In ne mi rečt da se mudi. Več kot leto je dovolj časa, da bi bilo vse v skladu z zakoni in ustavo in v končni fazi človeško. In če želiš tudi krščansko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, BIF pravi:

Pa smo res. Nekateri še vedno ne razumete kako cepivo deluje in kaj je njegov namen. In enako bo čez 400 postov naprej....če ne gre pač ne gre....

Razumemo kako naj bi delovalo, vendar vsak dan vidimo bolj in bolj, da nima tistega in takega učinka zaradi katerega si se prvi dan tekel cepit ves prestrašen. 

Srž problema ni v cepivu samem in odločitvi posameznika. Problem je v konstantnem siljenju v cepljenje, jemanju pravic (kar bo tudi ostalo ko virusa ne bo več), sprenevedanju o varnosti in laganju o koristih. Praksa žal pokaže svoje. In če stroka reče "tudi mi se učimo" potem pač to ni stroka oz. je vendar naj potem ne nastopajo kot da informacija v trenutku podajanja predstavlja 100% resnico oz. drži 100%. Do sedaj se je še na vseh korakih izkazalo, da ni tako.

Če pa v tej 2 leti trajajoči zgodbi ne vidiš kanec problema in misliš, da si zato, ker si se cepil prijel boga za jajca in rešil cel svet, hkrati pa še prikazal svojo družbeno odgovornost in se dal v pozicijo, da si med tistimi, ki "imate prav" in si prikimavate, je pa to dovolj žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Motorist76 pravi:

Ampak tudu ta super vlada bi mogla odloke pisat v skladu z nadrejenimi zakoni in seveda v skladu z ustavo. In v končni fazi je že Marija Terezija pred davnimi časi rekla da mora bit zakon tako napisan da ga razume tako pravnik kot kmet. Danes pa je izdan zakon in rabiš potem vsaj 3 pravniška mnenja da ga razložijo. A je to ok?

In ne mi rečt da se mudi. Več kot leto je dovolj časa, da bi bilo vse v skladu z zakoni in ustavo in v končni fazi človeško. In če želiš tudi krščansko.

In tudi, če jih ne, Ustava je Ustava, zakoni so zakoni, odloki so odloki,..... in tako naprej.

Kaj bi vlada morala in kaj ne, pa ji mi nismo dolžni in tudi nimamo pravice to narekovati.

Upam, da ne želimo ostati v časih Marije Terezije....... od takrat se je namreč marsikaj spremenilo, vsaj upam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

In tudi, če jih ne, Ustava je Ustava, zakoni so zakoni, odloki so odloki,..... in tako naprej.

Kaj bi vlada morala in kaj ne, pa ji mi nismo dolžni in tudi nimamo pravice to narekovati.

Upam, da ne želimo ostati v časih Marije Terezije....... od takrat se je namreč marsikaj spremenilo, vsaj upam!

A smo mi zaradi vlade al je vlada zaradi nas? Torej mi delamo za vlado. Vlada ne dela za ljudi. Mater sem neumen ko sem mislo da bi naj vlada delala za dobrobit vseh ljudi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, John2005 pravi:

Zopet se vrtimo v krogu. 

Na besedo da "bo zavedno" je nasedlo veliko ljudi. Če si strokovnjak za infektologijo, politik, karkoli pa izjaviš take zadeve ( čeprav ga ni zdravila ki je za vedno) to ni dopustno in bi moralo biti kaznivo.

Kar se gripe tiče. 40 let so jo skušali iztrebiti s cepivi. Sedaj jim je pa ratalo z maskami. Pajade. Zakaj pa vsa leta niso potem predlagali enostavno mask namesto da so vsak januar prodajali cepiva?

Glede tablete jo vzamem brez da me kdo sili, tukaj ni tko. To je glavna razlika.

Ah se počutim kot da smo 400 postov nazaj.

gripa je mutirala v korono :P

 

pred 14 urami, ftp pravi:

 

Gripa je precej manj nalezljiva in zato ni potrebno države zapirat in maske nosit, pa še cepivo zelo lepo deluje. Sicer pa takoj po prenehanju ukrepov (distanca, maske, zaprtje) se gripa vrne.

 

Bom zadnjič povedal:

kdor podpira zapiranje:

NAJ SE PRESELI V KLET IN TAM POČAKA 6 -8 MESECEV

Problem rešen. Jokasti debili, ki očitno majo denar so v kleti, ostalim pa naj nam pustijo da živimo, delamo in služimo za ljubi kruhek, ter se premikamo po želji.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BIF pravi:

Pa smo res. Nekateri še vedno ne razumete kako cepivo deluje in kaj je njegov namen. In enako bo čez 400 postov naprej....če ne gre pač ne gre....

tudi cepivo ni vsemogočno in ne rešuje problema. Ni zraslo na mojem zeljniku, počasi strokovnjaki in infektologi to ugotavljajo. Lahko pa pripomore k omilitvi situacije. Sploh če se pozno cepiš. Izrael ga je najebal, ker so bili prvi. Tisti, ki se avgusta "piknejo, pederski izraz" oziroma "nabijejo z inekcijo-mačo izraz" imajo boljše šanse in večjo zaščito.

Veš, je nabijal JJ kako bo aplikacija rešila problem (pred časom...no zdaj naj si app vtakne v rit, pa vs denar, ki ga je zagonil za to)

Problem bo reševalo (ne rešilo) zdravilo, baje mamo naročenih že 1000 komadov (nov problem je rok trajanja, ki je kratek) in sicer treh različnih proizvajalcev.

Problem bo rešila kolektivna imnuost, ki jo pridobiš s cepljenjem in preživetjem korone. 

Nič pa ne bo rešilo:

izgube, ki smo jo ustvarili v gospodarstvu in na psihi.

Dovolj je vseh omejevanj. Res dovolj!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, kaizer pravi:

Teoriija cepljenja  je sicer zanimiva, vendar se do danes ni udejanila kot je bila v izvirniku predstavljena.

To v kar nas  silijo in prisiljujejo pa ni cepljenje po zdravstveni dikciji. To je injiciranje nečesa kar proizvajalci ne žele razkriti in se skrivajo v neke odločitve nekih CDC, FDA, EMA, ki so v nasprotju interesov, saj so v dobršni meri plačanci farmacije ali GAVI-ja, ki je tudi v istem kolesju finančnih transakcij namenil odločevalcem, dodatno "podporo", da so mimo rednih postopkov dovolili izreden promet s substanco neznanih sestavin.

 

Pa še nekaj s pravnega vidika:  

 

Pogovor s pravnikoma iz Civilne iniciative slovenskih pravnikov (cisp)... lepo orisano trenutno (brez)pravno stanje v državi. Vsi odloki izdani v zvezi s plandemijo so brez pravne osnove ali v nasprotju z ustavo!

Posted by Jernej Miklošič on Tuesday, August 24, 2021

 

ti bom po moje povedal.

Ni problem cepljenje, dokler spada med svobodno odločitev.

Problem je prisiljevanje v cepljenje, kot edini vir rešitve.

Problem je nezadostno število postelj za kovid bolnike. Problem so pizduni na ortopedski, ki se štempljajo da so v službi a posle delajo drugje (ortopedska zlahka zamenjaš za javno zdravstvo, ne nujno o štempljanju, marsikje pa o ignorantskem odnosu)

Problem so nesposobneži v NIJZ, ki so pred časom kasirali še v žep za metadon, ki so ga talali odvisnikom, sedaj pa gledajo skoz okno in ustvarjajo dramo.

Problem je predsednik vlade, ki za svoj način vladanja hoče okrog sebe debile, ki samo kimajo!!!

 

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Odlok, ki ga izda vlada, ima vso pravno osnovo in veljavo, dokler ga vlada ne razveljavi!

Pika, konec!

Pa se ti in tvoji somišljeniki lahko tudi preselite na Mars!

tis en odlok, očitno vlada do sedaj ni  nič "formalno prav" uredila.

In na koncu, če citiram ministra za zdravje:

Čas bi bil, da začnemo delovat in se obnašat po ZKP....kar pa je hud problem birokratskemu narodu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Si že slišal za Coca Colo oz. njen recept? Ne, ker je to ena od največjih skrivnosti, pa vseeno je najbolj prodajana pijača na svetu.

So pa proizvajalci dolžni razkrit pristojnim inštitucijam, da odobrijo ali ne zdravila, ti pa naprej ne, ker gre za poslovno skrivnost oz. patent(e). Sicer pa kaj bi ti s temi podatki., ki še osnov ne razumeš???

sam ne o coca coli, ker edina zadeva pri njenem receptu je 25% cukra in dober marketing :P

 

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

In tudi, če jih ne, Ustava je Ustava, zakoni so zakoni, odloki so odloki,..... in tako naprej.

Kaj bi vlada morala in kaj ne, pa ji mi nismo dolžni in tudi nimamo pravice to narekovati.

Upam, da ne želimo ostati v časih Marije Terezije....... od takrat se je namreč marsikaj spremenilo, vsaj upam!

naša vlada je v ostala času MT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDOR NI CEPLJEN, JE NECEPLJEN .... :huh:

po mojem nestrokovno - laičnem mnenju, bod kmalu prišel čas, ko bodo zahtevali cepljenje za javne uslužbence, državne uslužbence, še prej pa privatne firme ... brez veze z mano polemizirat, tako bo

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, problem rešen a ne :P

ne z mano polemizirat, k bomo zihr kak anex dodal k razpisu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

 

izgube, ki smo jo ustvarili v gospodarstvu in na psihi.

 

lahko samo tukaj o izgubi v gospodarstvu? Kakšne izgube? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

lahko samo tukaj o izgubi v gospodarstvu? Kakšne izgube? 

izgube ni. Na neumno vprašanje, neumen odgovor. :P

 

 

 

Samo naše podjetje je fakturiralo preko 30% manj lani, kot prejšnja leta in letos ne bo nič boljše.

Cene norijo v nebo, gradbeni materiali določena živila (palma) itd..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, John2005 pravi:

 

Če pa v tej 2 leti trajajoči zgodbi ne vidiš kanec problema in misliš, da si zato, ker si se cepil prijel boga za jajca in rešil cel svet, hkrati pa še prikazal svojo družbeno odgovornost in se dal v pozicijo, da si med tistimi, ki "imate prav" in si prikimavate, je pa to dovolj žalostno.

...sem ti že več krat napisal, da sem se cepil zato da zaščitim sebe. Briga me za tebe in tebi podobnim. 

pred 3 urami, Erikcslo pravi:

Kako cepivo deluje?!?! Ti si prvi na svetu, ki to raziume - še Pfizer zbira podatke in jih bo objavil leta 2023!

Narobe. Jaz sem med mnogimiiii, ki razumejo in vedo, kako cepivo deluje. Težave z razumevanjem imaš ti in podobni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

 

kdor podpira zapiranje:

NAJ SE PRESELI V KLET IN TAM POČAKA 6 -8 MESECEV

Problem rešen. Jokasti debili, ki očitno majo denar so v kleti, ostalim pa naj nam pustijo da živimo, delamo in služimo za ljubi kruhek, ter se premikamo po želji.

 

Nihče ne podpira zapiranja. Ve pa se kaj je izhod iz zapiranja in kdo bo (kot vse kaže) zaprt v kleti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.delo.si/novice/slovenija/sindikat-policistov-se-ne-strinja-s-pogoji-pct/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0gDYst58VfGUedET5N69xwlZUEf61mU9Nja29JYRCjjYdN8YwBxiX-Uvo#Echobox=1630047955

pred 6 minutami, BIF pravi:

Nihče ne podpira zapiranja. Ve pa se kaj je izhod iz zapiranja in kdo bo (kot vse kaže) zaprt v kleti.....

kako ne, celo nekateri necepljeni ga, ker smatrajo, da je to rešitev.

Kot kaže bodo v kleti necepljeni, kar je težka bedarija dokler obstaja možnost okužbe in prenosa okužbe naprej pri cepljenih in prebolelih.

 

pred 6 minutami, maus pravi:

Brez veze z mano polemizirat, ker ne odločam jaz .. tako bo pa pika 

Tom And Jerry Lol Sticker

bo kurac :P, tut na cepljene se bodo spravili, pa čeprav si trenutno misliš, da ne

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še neki, pol grem pa miljonski aneks pisat...

vsi tisti v zdravstvu, policiji, šolstvu in še kje imajo pomisleke, da Covid sploh obstaja ... niso imelo nobenih pomislekov, ko so dobivali dodatke za delo zaradi Covida :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm ti reku, dodatki so kot aneksi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, BIF said:

...sem ti že več krat napisal, da sem se cepil zato da zaščitim sebe. Briga me za tebe in tebi podobnim. 

Narobe. Jaz sem med mnogimiiii, ki razumejo in vedo, kako cepivo deluje. Težave z razumevanjem imaš ti in podobni.

Kot sem napisal, ti si prvi, razlika je vedet in predvidevat - katero bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

izgube ni. Na neumno vprašanje, neumen odgovor. :P

 

 

 

Samo naše podjetje je fakturiralo preko 30% manj lani, kot prejšnja leta in letos ne bo nič boljše.

Cene norijo v nebo, gradbeni materiali določena živila (palma) itd..

 

Dami, jaz nisem rekel da izgub ni. Zanimalo me je, kaj točno si imel v mislih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, John2005 said:

Zopet se vrtimo v krogu. 

Na besedo da "bo zavedno" je nasedlo veliko ljudi. Če si strokovnjak za infektologijo, politik, karkoli pa izjaviš take zadeve ( čeprav ga ni zdravila ki je za vedno) to ni dopustno in bi moralo biti kaznivo.

Kar se gripe tiče. 40 let so jo skušali iztrebiti s cepivi. Sedaj jim je pa ratalo z maskami. Pajade. Zakaj pa vsa leta niso potem predlagali enostavno mask namesto da so vsak januar prodajali cepiva?

Glede tablete jo vzamem brez da me kdo sili, tukaj ni tko. To je glavna razlika.

Ah se počutim kot da smo 400 postov nazaj.

Ok, nehaj jokcat, tudi ti nakladas in lazes ze 400 strani pa nimas niti najmanjse spodobnosti odpokat se stran. Zakaj licemeris in se pritozujes cez farmacijo, nisi nic kaj drugacen.

Sem ti ze povedal, pa ocitno moram se enkrat, na eni strani iste palice je Krek, na drugi ti. Obe strani zaudarjata po dreku.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!