Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 hour ago, thumper said:

a je kdo že pomislil , da "mutacije" prvotnega virusa mogoče niso nastale po naravni poti?  

Jaz sem bol mnenja da jim je ušel nedokončan virus z "odprtimi" možnostmi in zato tako paničarijo, ker se lahko virus hitro spremeni in nimajo pojma v katero smer se bo spremenil, v prehlad ali "tastari sars" ali kaj hujšega.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, ukica pravi:

Kero zdravilo, oziroma katera firma?

 

https://www.delo.si/novice/slovenija/biden-namerava-ukazati-obvezno-cepljenje-vseh-zveznih-usluzbencev/

https://www.delo.si/novice/slovenija/ministrstvo-s-predstavniki-pfizerja-o-zdravilu-zoper-covid-19/

Na ministrstvu za zdravje so že prejeli tisoč odmerkov zdravila REGN-COV2 za zdravljenje covida-19, sedaj so se seznanili še s splošnimi informacijami o njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

a je kdo že pomislil , da "mutacije" prvotnega virusa mogoče niso nastale po naravni poti?  

ne, ker mutiranje virusa je čisto normalen potek življenja virusov. Tudi grip je en kup vrst.

Pa dajmo še malo špekulirat:

Nekdo je umetno ustvaril covid. Zakaj ga bi:

1. da zdesetka populcijo? Fail

2. da dobro zasluži s cepivi? Možno, seveda cepiva ne smejo biti preveč uspešna, ker je potrošnjo potrebno vleči v nedogled

3. da zasluži z zdravilom? Trenutno še nihče ne služi

vsi ostali zaslužki so pa plod, dobrih manipulacij, ki jih nekateri obvladajo ko nastane kriza

 

Torej če so Kitajci ustvarili virus, zakaj služijo drugi?

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

? KANADSKI DOKTOR......objasnio..... ??? DELITE dok ga nisu O.B.R.I.S.A.L.I....... budite Tv drugima..... .........................................

Posted by Kraljevic Marko III on Friday, August 27, 2021

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, kaizer said:

Uči sine uči da porasteš:lol1:

Zmeraj bolj kažeš kako imaš težave z  razumevanjem. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

ne, ker mutiranje virusa je čisto normalen potek življenja virusov. Tudi grip je en kup vrst.

Pa dajmo še malo špekulirat:

Nekdo je umetno ustvaril covid. Zakaj ga bi:

1. da zdesetka populcijo? Fail

2. da dobro zasluži s cepivi? Možno, seveda cepiva ne smejo biti preveč uspešna, ker je potrošnjo potrebno vleči v nedogled

3. da zasluži z zdravilom? Trenutno še nihče ne služi

vsi ostali zaslužki so pa plod, dobrih manipulacij, ki jih nekateri obvladajo ko nastane kriza

 

Torej če so Kitajci ustvarili virus, zakaj služijo drugi?

 

 

Kaj pa čista šlamparija? Sem gledal par strokovnjakov, ki poznajo to situacijo na kitajskem in so vsi rekli, da so standardi tam bili precej nizki neglede na večletna opozorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, motozajebant pravi:

Ok, bo ostalo pri splošnemu odgovoru. Hvala. 

 

samo v turizmu beležijo 70% padec..nekateri so podjetja zaprli. Poglej igralništvo, hotelirstvo...itd.

https://www.sta.si/v-srediscu/korona-gospodarstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

Nadležen si kot podrepna muha. Lepiš neke primerjave, ki so nepomembne...oklepaš se jalovih vejic....kranclaš dimniško kapo na hiši, ki si jo postavil brez temelja.

daj se rsetiraj....začni pri osnovah in nehaj najedat, ker se smešiš do te mere, da nisi več niti smešen....v bistvu si v svoji nevednosti prav patetičen.

Pravijo, da maček naredi mjav mnjav ko mu stopiš na rep. Lahko se vadiš kakor želiš, žal pa je dejstvo, da številke ne govorijo tebi v prid.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, John2005 pravi:

Kaj pa čista šlamparija? Sem gledal par strokovnjakov, ki poznajo to situacijo na kitajskem in so vsi rekli, da so standardi tam bili precej nizki neglede na večletna opozorila.

v to se ne morem spuščat, ker še svetovni policaji ne morejo odkriti, kaj se je zgodilo.

So pa dejstva:

1. viruse ustvarjajo umetno, ali jih poskušajo spreminjati za lastne interese

2. biološka orožja se delajo in testirajo (najboljše so afriške vasi-daleč od oči, daleč od javnosti)

3. šlamparija ali kriminal, vse je prisotno tudi v teh branžah

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kaizer said:
 

? KANADSKI DOKTOR......objasnio..... ??? DELITE dok ga nisu O.B.R.I.S.A.L.I....... budite Tv drugima..... .........................................

Posted by Kraljevic Marko III on Friday, August 27, 2021

 

Zgleda kar uredu za svoja leta

Kralj med letoma 1371 in 1395, medtem ko je bil dejanski vladar ozemlja v zahodni Makedoniji s središčem mesta Prilep. Znan je kot princ Marko

220px-Marko_Mrnjavcevic.JPG.28ebd21a588e19767ad8590c1f17f59d.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, kaizer said:

Vprašanje za 1.miljon....http://www.holist.eu/ihan.html

VIR: N.K., maj 2021 Kdo je ta N.K ?????? :rolleyes:

Jose Hermosa ??????:rolleyes:

Zanikalec cepiva stavil 100.000 dolarjev, da virus ošpic 'ne obstaja.' Izgubil je.

Stefan Lanka je nemški biolog z dolgo zgodovino psevdoznanstvenih izbruhov, vključno z zanikanjem, da bi virus humane imunske pomanjkljivosti ali HIV,

Novembra 2011 je dal svoj denar tja, kjer je ponudil 100.000 evrov (približno 106.000 dolarjev) vsakomur, ki bi lahko dokazal obstoj virusa ošpic. Njegovo stališče je, da je bolezen 'psihosomatska bolezen', ki jo povzročajo 'travmatične ločitve'.

Izziv je sprejel David Bardens, nemški zdravnik, ki je iz medicinskih revij zbral dokaze, ki dokazujejo virusni vzrok bolezni. Ko je Lanka zavrnila dokaze, je Bardens tožil. Prejšnji teden je nemško sodišče ugotovilo, da so dokazi Bardensa prepričljivi, in Lanki odredilo plačilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Če bi vas bolj zanimali motorji, kot covid-19 in politiziranje, bi ta forum bil še živ... O covid-19 namreč lahko ljudje komentirajo na 24 ur, zato sem več ne prihajajo, zato je  forum postal kot živi mrtvec...

Ja sej. Jest nameravam kupt drugo leto en motor, pa ne vem kerha bi... Kawasaki sx 10000. V Suzuki v strom 1050, Yamaho Tra 900, hm, pa k prebiram to temo bo pomoje konc sveta prov hmal, pa bi dnar zagonu za kaksne druge posvetne uzitke, pol pa nav konc sveta, pa bom brez dnara, da bi kupu motor. Pol pa morm temo spremlat, da se bom prov odlocu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Spasku pravi:

VIR: N.K., maj 2021 Kdo je ta N.K ?????? :rolleyes:

Jose Hermosa ??????:rolleyes:

Zanikalec cepiva stavil 100.000 dolarjev, da virus ošpic 'ne obstaja.' Izgubil je.

Stefan Lanka je nemški biolog z dolgo zgodovino psevdoznanstvenih izbruhov, vključno z zanikanjem, da bi virus humane imunske pomanjkljivosti ali HIV,

Novembra 2011 je dal svoj denar tja, kjer je ponudil 100.000 evrov (približno 106.000 dolarjev) vsakomur, ki bi lahko dokazal obstoj virusa ošpic. Njegovo stališče je, da je bolezen 'psihosomatska bolezen', ki jo povzročajo 'travmatične ločitve'.

Izziv je sprejel David Bardens, nemški zdravnik, ki je iz medicinskih revij zbral dokaze, ki dokazujejo virusni vzrok bolezni. Ko je Lanka zavrnila dokaze, je Bardens tožil. Prejšnji teden je nemško sodišče ugotovilo, da so dokazi Bardensa prepričljivi, in Lanki odredilo plačilo.

Zakaj vedno neke zblojene skrajneže dajete v kontekst. Kaj pa tisti uradni realni dr. ki imajo drugačno mnenje. Tiste pa nebi navajal?

Tko kot se je vsa stroka 30let nazaj smejala če je kdo reku da je na marsu voda. Zihr je bil takrat tud kakšen nablojen flatearth zagovornik zraven. So bili pa tud znanstveniki z drugim mnenjem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, John2005 pravi:

Zakaj vedno neke zblojene skrajneže dajete v kontekst. Kaj pa tisti uradni realni dr. ki imajo drugačno mnenje. Tiste pa nebi navajal?

Tko kot se je vsa stroka 30let nazaj smejala če je kdo reku da je na marsu voda. Zihr je bil takrat tud kakšen nablojen flatearth zagovornik zraven. So bili pa tud znanstveniki z drugim mnenjem. 

danes se smejejo nekaterim, ki trdijo da je zemlja ravna

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, motozajebant pravi:

Napovedi iz dne 27.5.2020? 

ja in? Torej ni izgube in posledic na gospodarstvu?

Blagor enim.

Če hočeš ti posamično po mojih strankah povem, koliko časa so bile zaprte gostilne, menze, koliko sedaj obratujejo, hoteli, slaščičarne, igralnice..in to je samo en del.

Kolega je imel potovalno agencijo, je zaprl podjetje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Spasku pravi:

Zgleda kar uredu za svoja leta

Kralj med letoma 1371 in 1395, medtem ko je bil dejanski vladar ozemlja v zahodni Makedoniji s središčem mesta Prilep. Znan je kot princ Marko

220px-Marko_Mrnjavcevic.JPG.28ebd21a588e19767ad8590c1f17f59d.JPG

Bravo! Sem resnično vesel, da sem bil spodbujen, in si ogledam kako in na kakšne načne so se „nezmotljivi cenzorji znanosti“ spravili na Dr.Stefana Lanka, ker jim je razkril in jim ponudil dokazljive izsledke, žal pa jih vzvišena znanstvena srenja niti ne razume ali pa jim ne smejo pritrditi, zaradi lastne varnosti in udobja. Žal. Vzorec cenzure je popolnoma enak kot pri vseh ostalih popularno imenovanih „žvižgačih“. P.S. Zvezno vrhovno sodišče v Karlsruheju je v petletnem "sojenju proti virusu ošpic" potrdilo senzacionalno sodbo višjega deželnega sodišča v Stuttgartu z dne 16. februarja 2016 . Od 1. decembra 2016 najvišje sodbe v Nemčiji določajo, da vse trditve o okužbi z ošpicami, cepljenju proti ošpicam in virusu ošpic nimajo znanstvene podlage. Razlogi za sodbo, ki jih je potrdilo najvišje sodišče, vključujejo jasno poimenovanje dejstev, ki ovržejo ne le vse trditve o okužbi z ošpicami, cepljenjem proti ošpicam in virusu ošpic, temveč tudi o vseh tako imenovanih "virusih, ki povzročajo bolezni" in cepljenja.

P.S. Kdo je Tania S.? N.K.? Jose Hermosa? Ne vem in se ne obremenjujem s tem. Podobno kot, kdo je „Spasku“? no ja član na MS. Mogoče sem že koga kdaj srečal, lahko tudi pozdravil  . Vse vzamem za dobronamerno, le da nekaj informacij ni uporabljenih, so pa tam zadaj nekje in čakajo...

V tem mokrem in kislem si preberite, škodovat ne more, lahko pa koristi bolj kot TV.

 

https://www.parlament.gv.at/PAKT/VHG/XXVII/SNME/SNME_95924/fnameorig_963010.html

 

https://www.audible.com/pd/M-PATHIE-Zu-Gast-heute-Stefan-Lanka-Viren-entwirren-Verwirrte-Virologie-Podcast/B093FW2BXR

 

https://vitafit.si/izobrazevalni-koticek-laz-imenovana-virusi-2-del-kako-in-zakaj-se-ustvarja-epidemija-iz-neobstojecih-virusov-virusov/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, kaizer said:

Bravo! Sem resnično vesel, da sem bil spodbujen, in si ogledam kako in na kakšne načne so se „nezmotljivi cenzorji znanosti“ spravili na Dr.Stefana Lanka, ker jim je razkril in jim ponudil dokazljive izsledke, žal pa jih vzvišena znanstvena srenja niti ne razume ali pa jim ne smejo pritrditi, zaradi lastne varnosti in udobja. Žal. Vzorec cenzure je popolnoma enak kot pri vseh ostalih popularno imenovanih „žvižgačih“. P.S. Zvezno vrhovno sodišče v Karlsruheju je v petletnem "sojenju proti virusu ošpic" potrdilo senzacionalno sodbo višjega deželnega sodišča v Stuttgartu z dne 16. februarja 2016 . Od 1. decembra 2016 najvišje sodbe v Nemčiji določajo, da vse trditve o okužbi z ošpicami, cepljenju proti ošpicam in virusu ošpic nimajo znanstvene podlage. Razlogi za sodbo, ki jih je potrdilo najvišje sodišče, vključujejo jasno poimenovanje dejstev, ki ovržejo ne le vse trditve o okužbi z ošpicami, cepljenjem proti ošpicam in virusu ošpic, temveč tudi o vseh tako imenovanih "virusih, ki povzročajo bolezni" in cepljenja.

To ni res. Sodišče ni razsojalo o obstoju virusa ošpic, temveč o tem ali mora Lanka plačati 100 jurjev ali ne. Prvostopenjsko sodišče je odločilo, da mora. Po pritožbi pa je zvezno sodišče odločilo, da mu ni treba, ker je zahteval eno študijo o obstoju, dobil pa jih je šest, ki skupaj dokazujejo obstoj virusa, tako da v tem smislu zahteva Lanke (po eni in edini študiji) ni bila izpolnjena.

Sodba: https://openjur.de/u/770089.html

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ftp pravi:

Nisem vedel da ošpice ne obstajajo :eek:

V bistvu tudi jaz ne verjamem popolnoma vanje....Ko so mi rekli, da imam ošpice, sem moral 10 dni biti v temi. Edina posledica je bila, da sem še danes darker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!