Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Ob 30. 8. 2021 ob 19:07, DAMI34 pravi:

zakaj cepit? A korona tok slabo "depopulira" ?

bomo videli..čez 3 leta ali več..

Ob 30. 8. 2021 ob 20:50, John2005 pravi:

No saj jaz tudi ne pijem alkota, 

ozdravljeni alkoholiki so še hujši  od bivših kadilcev...

pred 23 urami, VS800 pravi:

Stari, če si meu jajca, da si se cepu, da ne boš robce mazou, ko boš prehlajen...brez skrbi tut kakšno pivo loh spiješ..ni tak bau-bau       ??

japaje.. sploh ene par je čist neužitnih..

pred 12 urami, Erikcslo pravi:

"Vrh četrtega vala bo v začetku oktobra" - da vidimo tega šarlatana Poklukarja, če je zadel

https://www.24ur.com/novice/korona/cepljenje-v-sloveniji_2.html

zamudu je.. 

pred 10 urami, Erikcslo pravi:

Sem apolitičen in smatram, da bi vsi državljani morali biti - nobeden strankarsko povezan in pod prste realno gledat politike!

politikov sploh nebi smeli obstajat.. državo bi morali voditi strokovnjaki ..

pred 10 urami, Erikcslo pravi:

Se še spomnite  Simone Kustec, 

komaj ..se mi gabi ta packa..

pred 8 urami, Snečer pravi:

na MS je standard, da se na 2 leti menja motor,

ne posplošuj.. 

pred 8 urami, maus pravi:

naj zapusti šiht, kaj naj rečem in gre delat kaj drugega.... 

e ko bi ti v javnih službah upošteval kdaj svoje mnenje "če komu ni kaj všeč naj si najde drugo službo" ..

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

 Verjetno nisi cepal treh turnusov,

ravno tako kot ostali v njegovi firmi..vsaj tri turnuse so bli presenečeni ko je padel že en teden prej napovedan sneg..po so pa začel ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, thumper pravi:

e ko bi ti v javnih službah upošteval kdaj svoje mnenje "če komu ni kaj všeč naj si najde drugo službo" ..

kerih javnih službah :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

kerih javnih službah :huh:

javni upravi , podjetjih v državni lasti ... 

dobr si ti vedu kaj mislim.. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

javni upravi , podjetjih v državni lasti ... 

dobr si vti edu kaj mislim.. 

kako pa naj jaz vem, kaj se tebi mota po glavi ... napisal si javne službe .... kaj zdaj ... ali pojma nimaš ali pa si malo zmeden in pišeš kar tako, da nekaj pišeš

in kaj si hotel povedati ... če jaz nisem zadovoljen, da naj grem in zamenjam službo ... zakaj že .. jaz sem zadovoljen, trenutno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

kako pa naj jaz vem, kaj se tebi mota po glavi ... napisal si javne službe .... kaj zdaj ... ali pojma nimaš ali pa si malo zmeden in pišeš kar tako, da nekaj pišeš

vse veš ko ti paše.. 

potem pa naenkrat nič več ne veš.. wj stari leta te dohitevajo.. no sej mene tud .. sam da se jaz ne sekiram..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, DAMI34 said:

v času korone so bolnišnice tudi tolkle dobičke

Poklukar junija 2014 postal vršilec dolžnosti, avgusta istega leta pa direktor. Vodil jo je do konca julija 2019

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, vandrovec said:

Ja, pa ti niso iz Amerike ampak tu v bližini...trenutno sodelavec po cepljenju na Golniku zaradi strdkov, več pokojnih kateri si niso imeli čas premislit.

 

Si se informiral o Gatesovem cepljenju otrok pred leti v Afriki in Indiji?

 Tam nekje  Leta 2018 je  na Facebooka zacel krozit videoposnetek socjalnih omrezji strokovnjakov:rolleyes:, ki Billa Gatesa, prikazuje kot okrutneza, ki zeli s cepivi proti nalezljivim boleznim pomoriti 350.000 nedolžnih otrok.:rolleyes:

Mimogrede tista stran ki je to propagirala je ze davno propala

https://yournewswire.com/for-sale.txt

https://www.politifact.com/personalities/yournewswirecom/

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

težko je nekomu kaj dopovedat, ki z vsakim drugim postom malo drugače nadaljuje in vleče v pogovor stvari, ki so neresnične in podtika nekaj, kar sploh nisi napisal, ampak on to drugače prebere... čudno ...- vsi ostali pa znajo prebrati ;)

"Piši kao što govoriš".....

MS rek...."čitaj kako umeš...i razumiješ...i kako ti odgovara".....;)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BIF pravi:

"Piši kao što govoriš".....

MS rek...."čitaj kako umeš...i razumiješ...i kako ti odgovara".....;)

to že, ampak, da ti nekdo reče, kaj si napisal in iz črk, ki so napisane, tega ni razbrati...  kaj reči ... nič pametnega verjetno :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, maus pravi:

nared povzetek :ras:

 

Hahaha, čitaj ne bo ti žal. Neki si naštimi za pojest, kavč, pa gas :)

Pa še zadnja za lahko noč iz izraela

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, John2005 pravi:

Hahaha, čitaj ne bo ti žal. Neki si naštimi za pojest, kavč, pa gas :)

Pa še zadnja za lahko noč iz izraela

 

torej se je bolje okužit, če prav razumem

no, jaz se ne želim okužit s packarijo, za zaščito pa se raje cepim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

Lažeš... poišči ta moj zapis, da naj vrnejo dodatke, če se nočejo cepit ...

če so pa nezadovoljne s plačo pa nej jo zamenjajo .. to sem pa napisal ...to velja za vse, saj nezadovoljen delavec, je slab delavec ...

tole sem napisal ... pismeni vedo kaj piše ;)

 

saj si si sam odgovoril :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, motozajebant pravi:

Ni predmet te debate. Ti si vprašal če sem cepljen. Mislim da ti nisem dolžan tega povedati. Nikogar ne prepričujem naj se cepi, tako nikogar ne prepričujem naj se ne cepi. Vsak pri sebi ve kaj in kako bo naredil. Odločitev posameznika. 

Kar se pa tvoje vožnje tiče, sem že neštetokrat ti napisal v preteklosti. Jaz te niti 1x nisem obsodil da si sel na motor, ker je bila to tvoja pravica da greš. Se pa nisem strinjal s tem :) v temu je pa malo razlike. Torej, moje mnenje je različno od tvojega in s tem ni nič narobe. 

Verjetno pa je bila predmet debate zato, ker si dostikrat s fotkami podražil v smislu, se vozim, kaj mi pa kdo kaj more :) 

Edit: naprodaj nosijo glavo? Koga si to mislil? 

 

od sester do moje vožnje smo prišli, a ne Maus :P

Lej MZ, ti si me vprašal, zakaj sem se vozil, če so zdravniki svetovali bla bla

sem te nazaj vprašal, a si se cepil, ker zdravniki svetujejo bla bla

Glava na prodaj. Vsi, ki so v stiku z ljudmi, predvsem "potencialno" bolnimi nosijo glavo naprodaj. Za njih obstaja veliko večja možnost ne samo okužbe s korono, tudi drugimi boleznimi.

 

pred 11 urami, VS800 pravi:

Fantje pa punce tut valda, kakšna je kej napoved za oslovski kašelj  -  za leto 2027 me predvsem zanima?

Krek bo vedu. :P

 

pred 11 urami, thumper pravi:

bomo videli..čez 3 leta ali več..

 

kako čez 3 leta, če cepivo oslabi na pol že po šestih mesecih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo preproste rešitve, kot za otroške bolezni.

Preprosto uvest obvezno cepljenje za covid pa je zadeva rešena.

Ker ko je na voljo prosta izbira, pa prošnje po higieni, nedruženju in odgovornem obnašanju, vidimo, da pri nas to ne deluje.

In smo spet pri palici.

Narod lahko samo s palico krotiš, očitno je tako pri nas...

p.s.

vidim prvi šolski dan, tam ko je pred šolo miličnik vzorna vožnja in parkiranje, pred vrtcem ga, vse preparkirano od prehoda, zelenice naprej in kaos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Spasku pravi:

Ja tudi ampak v 99% pobira necepljene

Kako je pa v Izraelu?

Pri nas je sicer, če zapišem v odstotkih, približno petina oz 20% cepljenih, od vseh, ki pristanejo v bolnišnici. vir NIJZ, na vrhu je pripeta povezava. Za vsak dan se lahko lepo vidi, koliko je cepljenih, koliko pa ostalih v bolnišnici.

Ti podatki so dokaj dobri v primerjavi z državami, ki so prej precepile prebivalstvo.

https://www.nijz.si/sl/dnevno-spremljanje-okuzb-s-sars-cov-2-covid-19

recimo danes 7 cepljenih pa 32 ostalih, tako vsaj uradni podatki

 

pred eno uro, Snečer pravi:

torej se je bolje okužit, če prav razumem

no, jaz se ne želim okužit s packarijo, za zaščito pa se raje cepim

bolje ni, si pa bolje zaščiten, tako trdijo tudi naši strokovnjaki.

Nekateri tuji pa ugotavljajo, da samo cepivo ne bo rešilo problema. Niti vsakoletno cepljenje. Da bo potrebno kontrolirano dopustiti generacijam, ki niso tvegane okužbo, saj bodo bolje zaščitene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.muzej-nz.si/si/blog/1475-O-cepljenju-proti-crnim-kozam

Citiraj

Fotografija, ki jo je pred skoraj 50-timi leti v Trstu v Italiji posnel znani fotoreporter Edi Šelhaus, nas kar presenetljivo spominja na današnje corona čase.  Ljudje v Trstu v Italiji v vrsti čakajo na cepljenje proti črnim kozam in na potrdilo, da so bili cepljeni, zato, da so lahko prestopili mejo z Jugoslavijo. Leta 1972 so namreč v Jugoslaviji izbruhnile črne koze in oblast se je na situacijo odzvala s strogimi ukrepi. Razglašeno je bilo vojno stanje in uvedena karantena. Poleg karantene se je Jugoslavija odločila za množično ponovno cepljenje prebivalstva, kar je opravila s pomočjo Svetovne zdravstvene organizacije in vojske. Drastični ukrepi so veljali za celotno državo. Tako so morali potniki ob vstopu v Slovenijo pokazati potrdilo o cepljenju, prepovedana so bila javna zborovanja in prireditve, veljala je omejitev službenih potovanj in prepoved preseljevanja delavcev. Po dveh mesecih je bilo epidemije konec, zbolelo je 175 ljudi, med njimi je življenje zaradi bolezni izgubilo 35 oseb. V Sloveniji niso zabeležili nobenega primera bolezni.

To je bil red. Takrat še miličnik nekaj veljal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:Lej MZ, ti si me vprašal, zakaj sem se vozil, če so zdravniki svetovali bla bla

kako čez 3 leta, če cepivo oslabi na pol že po šestih mesecih :P

 

Tudi nekateri radioakivni elementi imajo zelo kratko razpolovno dobo pa so negativne posledice dolgoročne..

pred 11 minutami, Snečer pravi:

 

Preprosto uvest obvezno cepljenje za covid pa je zadeva rešena.

To čakam - kdaj bo ???

Ker zdaj nihče nima nobene odgovornosti..potem pa bo -od odškodnin za stranske učinke do gospodarske škode do katere privede odsotnost zaposlenega..

Ne bo še tako kmalu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

red.jpg.2748b9d2a8a56f353d1ccd61580471b3.jpg

 

pred 1 minuto, thumper pravi:

Tudi nekateri radioakivni elementi imajo zelo kratko razpolovno dobo pa so negativne posledice dolgoročne..

To čakam - kdaj bo ???

Ker zdaj nihče nima nobene odgovornosti..potem pa bo -od odškodnin za stranske učinke do gospodarske škode do katere privede odsotnost zaposlenega..

Ne bo še tako kmalu..

seveda je sedaj odgovornost, tako kazenska kot civilna

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz zgodovine:

Pribijte ga na križ, ker trdi da je Bog.

:P

 

pred 2 minutami, thumper pravi:

Tudi nekateri radioakivni elementi imajo zelo kratko razpolovno dobo pa so negativne posledice dolgoročne..

 

magnet sem poskusil ne prime, gigerjeva števca pa res nisem prislonil zraven roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

torej se je bolje okužit, če prav razumem

no, jaz se ne želim okužit s packarijo, za zaščito pa se raje cepim

No lahko gledava tud iz druge strani. Cca. 34% (baje) imaš šanse da korono dobiš kljub temu da si cepljen. Spodaj si lahko ogledaš kakšna je smrtnost če nisi cepljen po starostnih skupinah iz raziskave standforske univerze. Ne vem v kero skupino spadaš.  Kar se packarije tiče pa mislim, da si večjo packarijo dal v sebe s cepivom. S korono v stik boš pa v vsakem primeru prišel, hočeš nočeš. Mogoče si pa že prišel v stik pa niti ne veš, ker jo je telo spedenu v trenutku.

Stanford.png.7eba7c318e406d88df36e75a67b69ecd.png

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!