Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

1 minute ago, vandrovec said:

Menda ...

Zelo stokovno :eek:

28 minutes ago, DAMI34 said:

odkar smo cepljeni je manjša

Saj si zgrešil samo za približno 13 krat ( 1300% )

Zanemarljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ftp pravi:

 

Saj si zgrešil samo za približno 13 krat ( 1300% )

Zanemarljivo.

pol zapisa si itak pozabil, obesil si se na umrljivost. Kaka je pri cepljenih? Morala bi biti skoraj nična mar ne. Maš cifre? danska, Izrael...ti se držijo za roke pa plešejo kumbaja, noben več ne umre...baje.

Cepivo ne ščiti ravno najbolje pred okužbo smo ugotovili, ampak pomaga pa pri tem da ne greš v bolnico in ne umreš. torej?

Cifre..še vedno nočeš priznat in raje iščeš napake ali površnosti v zapisu, da je potrebno tudi cepljenim se pravilno obnašat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na..še huje, problemi z identiteto :(

256480773_1228636577622857_986141520015951631_n.jpg.01a48e3c8bb368f80e2dfa79944fe4d7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, DAMI34 said:

Cifre..še vedno nočeš priznat in raje iščeš napake ali površnosti v zapisu, da je potrebno tudi cepljenim se pravilno obnašat.

Vse je več ali manj znano, samo take "majhne" napakice navajanja hranijo strah in neresnice.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Vse je več ali manj znano, samo take "majhne" napakice navajanja hranijo strah in neresnice.

 

99 ali 99,9 ti vidiš razliko, jaz je ne..dokler kdo od tvojih ni v zgodbici.

Kvečjemu moje napakice ne bi hranila strahu, ker je cifra preveč zanemarljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

dokler kdo od tvojih ni v zgodbici.

s tem se stinjam

1 minute ago, DAMI34 said:

99 ali 99,9 ti vidiš razliko

JA, razlika je da na 4000 na dan zbolelih umrejo 4 ali 40 ... Ja je velika razlika, samo razumet jo je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

 

JA, razlika je da na 4000 na dan zbolelih umrejo 4 ali 40 ... Ja je velika razlika, samo razumet jo je potrebno.

ja ni, ker je ne občutiš. Smešno se je izgovarjat na umrle, dokler nisi osebno prizadet. 40-400-4000...se kdo sekira zaradi umrlih od lakote? Se kdo sekira zaradi Indijcev, ki jih pobira, oz ko jih je pobiralo zaradi Delte?

Najbrž ne.

Kar jaz vem, kar z lahkoto trdim je:

1. vsak se sekira samo za lastno rit

2. riti sorodnikov

3. mogoče riti znancev in potem se konča sekirancija. Vse ostalo so cifre.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

3 leta zapora, če je res. Lahko je pa vse skupaj čista izmišljotina, jaz mu nekje 50% verjamem. Mi (na firmi) smo si vsi poskeniral pct, pa točno vemo drug za drugega kdo je cepljen.

Veš za koga, ki ima ponarejen PCT?

Pa recimo, da nekaj časa hodi v službo? S simptomi mogoče?

Men se vse skupaj zdi mal reklama za ...saj veš kaj. Rezilokilaufa rad kako tako zapiše.

 

Kar pa se predpisov tiče:

maske, razdalja, testi itd..kako je naše rezilo prišlo do okužbe? Kaj je počel?

 

še vedno je očitno najboljše merjenje temperature na vhodu v firmo.

 

 

odkar smo cepljeni je manjša :P

 

mi na firmi imamo vsi PCT, osebno preverjam oz. vem... :)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

to sem vedel že par postov nazaj, da bo tak odgovor :D

ps. kako ste ugotovil, da ima lažno potrdilo?

ampak če bi ukrepi delovali, se ti ne bi mogel okužit.

Kakorkoli, želim ti blag potek bolezni.

ps. 99,9% vseh, ki se okužijo normalno tudi prebolijo. V prvih treh vaolovih, sploh ni bilo cepljenih pa so preživeli. Takrat niso pripisovali ničesar dobri zaščiti cepiv, ker niso mogli. :P

 

Delam v gradbenem podjetju, kjer imam stike tudi z zelo primitivnimi ljudmi, ki blebečejo tudi stvari o katerih bi bilo za njihovo dobro bolje molčati. Tako pa jih je v naši firmi kar nekaj, ki se javno hvalijo s ponarejenimi potrdili PCT. In ker oseba, ki sem jo omenil ni spoštovala niti minimalnih ukrepov zaščite proti zmanjšanju tveganja okužbe in celo hodila na delo že z simptomi okužbe, sta to osebo dva sodelavca ovadila policiji. Zato zoper to osebo poteka postopek poneverbe uradne listine. Ja, na žalost poznam kar nekaj takih, ki blodijo naokoli z lažnimi potrdili. Ne spadam pa med ljudi, ki bi ostale ovajal, zato molčim. Pa bom v nadalnje očitno moral postopati drugače, ker lahko zaradi takih neodgovornežev nekdo ali več njih izgubi življenje. 

Če bi vsi striktno upoštevali ukrepe, bi bilo okužb bistveno manj, v to sem več kot prepričan.  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

Delam v gradbenem podjetju, kjer imam stike tudi z zelo primitivnimi ljudmi, ki blebečejo tudi stvari o katerih bi bilo za njihovo dobro bolje molčati. Tako pa jih je v naši firmi kar nekaj, ki se javno hvalijo s ponarejenimi potrdili PCT. In ker oseba, ki sem jo omenil ni spoštovala niti minimalnih ukrepov zaščite proti zmanjšanju tveganja okužbe in celo hodila na delo že z simptomi okužbe, sta to osebo dva sodelavca ovadila policiji. Zato zoper to osebo poteka postopek poneverbe uradne listine. Ja, na žalost poznam kar nekaj takih, ki blodijo naokoli z lažnimi potrdili. Ne spadam pa med ljudi, ki bi ostale ovajal, zato molčim. Pa bom v nadalnje očitno moral postopati drugače, ker lahko zaradi takih neodgovornežev nekdo ali več njih izgubi življenje. 

Če bi vsi striktno upoštevali ukrepe, bi bilo okužb bistveno manj, v to sem več kot prepričan.  

 

Dosežen je cilj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, DAMI34 said:

ja ni, ker je ne občutiš. Smešno se je izgovarjat na umrle, dokler nisi osebno prizadet. 40-400-4000...se kdo sekira zaradi umrlih od lakote? Se kdo sekira zaradi Indijcev, ki jih pobira, oz ko jih je pobiralo zaradi Delte?

zato se pa zato sekira ko se gostilna zapre. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, bladerunner pravi:

Delam v gradbenem podjetju, kjer imam stike tudi z zelo primitivnimi ljudmi, ki blebečejo tudi stvari o katerih bi bilo za njihovo dobro bolje molčati. Tako pa jih je v naši firmi kar nekaj, ki se javno hvalijo s ponarejenimi potrdili PCT. In ker oseba, ki sem jo omenil ni spoštovala niti minimalnih ukrepov zaščite proti zmanjšanju tveganja okužbe in celo hodila na delo že z simptomi okužbe, sta to osebo dva sodelavca ovadila policiji. Zato zoper to osebo poteka postopek poneverbe uradne listine. Ja, na žalost poznam kar nekaj takih, ki blodijo naokoli z lažnimi potrdili. Ne spadam pa med ljudi, ki bi ostale ovajal, zato molčim. Pa bom v nadalnje očitno moral postopati drugače, ker lahko zaradi takih neodgovornežev nekdo ali več njih izgubi življenje. 

Če bi vsi striktno upoštevali ukrepe, bi bilo okužb bistveno manj, v to sem več kot prepričan.  

 

Jaz ne razumem nečesa. Vedel si in si se družil z njim? Z obolelim? Ma jaz ga prvo minuto pošljem domov. 

Šalabajzerstvo simpl.

Če bi ti upošteval ukrepe se ne bi mogel okužit. Tedensko obdelam 100 do 200 strank po celi Sloveniji. Ne samo, da ne srečam bolnih, ki bi metali virus vame, moje početje je tvegano, saj nikoli ne vem koliko okuženih je bilo v kontaktu s skladiščnikom ki mi blago prevzame pred mano. Prav tako ne vem a je cepljen ali ne.

Vem pa naslednje:

Sem cepljen, mam masko, mam distanco in kratek čas kontakta. Očitno se izide. Že 2 leti. Vedno srečam iste ljudi na prevzemu. In garantiram, niso vsi cepljeni.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še pct ne zagotavlja varnosti.

Ne vem kako se lahko kdo giblje in tolerira bolne ljudi. Tako al drgači. Iz preventive.

Ti dam primer:

Smo pozitivni pravi stranka čez vrata. Pusti blago zunaj. Ekola. Sicer false positive, ma ne igra vloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, DAMI34 pravi:

Jaz ne razumem nečesa. Vedel si in si se družil z njim? Z obolelim? Ma jaz ga prvo minuto pošljem domov. 

Šalabajzerstvo simpl.

Kaj pa v takem primeru, ki se je pravkar zgodil. Pride hčerka danes domov iz šole in pravi: "Proklet idiot zjutraj je bil pozitiven na hitrem testu in je kljub temu veselo prišel v šolo in šele eno uro pred koncem pouka pove razredničarki, da je bil njegov test zjutraj pozitiven." 

Se pravi, če bo tudi PCR + so se vsi nezavedno družili z njim 7 ur v razredu in pri telovadbi. Gre pa za srednjo šolo, tko, da bi že morali imeti vsaj malo soli v glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Kaj pa v takem primeru, ki se je pravkar zgodil. Pride hčerka danes domov iz šole in pravi: "Proklet idiot zjutraj je bil pozitiven na hitrem testu in je kljub temu veselo prišel v šolo in šele eno uro pred koncem pouka pove razredničarki, da je bil njegov test zjutraj pozitiven." 

Se pravi, če bo tudi PCR + so se vsi nezavedno družili z njim 7 ur v razredu in pri telovadbi. Gre pa az srednjo šolo, tko, da bi že morali imeti vsaj malo soli v glavi.

samo batine to rešijo, že dolgo pravim, da je določen krog folka, kjer samo palica lepo sede

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/9/2021 at 5:34 PM, Zok said:

Vseen pase napisat fakju tu pa tam. Na pritozbo ki sem jo prejle nesel na posto pac nisem mogel... :P 

 

IMG_20211112_153029.jpg

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, XTR said:

Korona ali zaplet po cepljenju?  

Zaplet po cepljenju.

Sicer nima veze s cepljenjem, je pa zaplet. Pa cepljen sem. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj bom napisal. Pod to temo je že 730 strani nekega "nadmudrivanja" in "filozofiranja", stvari pa so povsem preproste. Če bi bil folk koliko toliko ozaveščen, bi se držal osnovnih ukrepov zaščite pred širjenjem virusa, kot so nošenje mask v zaprtih prostorih (veliko jih nosi maske na način, da jim dolgi nosovi štrlijo ven), razkuževanje rok, primerna distanca med ljudmi in karantena, če je človek v stiku z okuženim ali kaže znake okuženosti. Zelo preprosto. Ozaveščenim bi zadostovala tudi samo priporočila stroke, ki bi jih striktno upoštevali. Ker pa je ogromno folka primitivnega in ne upoštevajo nič od navedenega, ni drugega načina, kot palica. Pa še ta ne sme biti tanka, temveč bo bolj primeren debel kol, da jih spametuje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Alla said:

255906379_131550002569702_647956268600769336_n.jpg

Lahko bi vedela, sicer pa lahko vse to prepovejo, pa bodo vseeno ljudje naskrivaj pili, kadili, pa hamburgerje pekli (v neki veliki državi so pred leti imeli prohibicijo na alkohol, pa malo poglej kaj se je dogajalo). Saj teh stvari ne delajo ker jim država tako ukaže. Drugače pa pri tem okolici ne škodijo (izjema alkohol v prometu), za razliko od kovida, na katerega se je to nanašalo.

Si precej pomešala zadeve, ki sploh ne pašejo kot primerjava. Spi naprej in sanjaj.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!