Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 25 minutami, Markisan pravi:

Če boste pa čez 80% pršli vam bo pa direktor lupčka dal. Če boste pa koga zašpecal boste pa 3 delnice dobil. Če boste gate dol dal za direktorja boste pa služben avto dobil. Če mu boš ženo posodu bo pa tvoj najbolši prjatu. Ne neha se.....

kaj bomo mi počeli naj te ne skrbi, raje zase poskrbi ;) 

pred 14 minutami, vandrovec pravi:

Cepivo  ?

okužt necepljene in bodo ratali preboleli :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol bodo patrie preletele nobo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cepivo najbolje prime, če se vedno cepite v isti majici :P

257715370_415090263491867_190780651749357981_n.thumb.jpg.b3fb5b5bd185e99bf8caac2c7f5f8d0e.jpg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arsenovič je lepo povedu, če bi bilo dovolj precepljenih, bi izvedli lahko celo martinovanje.

Jaz pa dodam, in pol bi novo leto in božič lahko kar odpovedali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Arsenovič je lepo povedu, če bi bilo dovolj precepljenih, bi izvedli lahko celo martinovanje.

Jaz pa dodam, in pol bi novo leto in božič lahko kar odpovedali :P

 

jaz pa dodam, če bi imel še pet milijonov evrov, bi jih meu skupaj pet :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, BIF pravi:

Testiranje z hitrimi Hag testi cepljenih je popolna neumnost, izguba časa in denarja. Preveč lažnih rezultatov. To je približno tako kot bi se deklina, ki je kontracepcijske tablete, eno uro po sexu pohcala na ClearBlue...kaj misliš da bo pokazal? 
Ne poznate principa delovanja različnih testov.  Drugače je s PCR testi...ampak ti se itak delajo samo ob pojavu simptomov...pri necepljenih, cepljenih ali prebolelih. 
Zato se cepljenih z hitrimi testi ne testira....če pa bodo še to uvedli, pa to ne bo nikoli strokovna odločitev, temveč populistična...za neumno rajo, ki misli, da je rešitev v hotrih testih cepljenih. 
Rešitev problema je samo ena in edina. Komur to po 735 straneh ni potegnilo...mu pač ni. Za take je Covid še najmanjši problem.

Če sedaj pogledam desno na kavč, več kot očitno vidim da to ni ena in edina rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Arsenovič je lepo povedu, če bi bilo dovolj precepljenih, bi izvedli lahko celo martinovanje.

Jaz pa dodam, in pol bi novo leto in božič lahko kar odpovedali :P

 

Verjetnejši scenarij bi bil, da bi ob precepljenosti populacije lahko izvedli martinovanje....in ob možnih (sicer malo verjetno) 50 zasedenih posteljah na intenzivnih oddelkih, ki jih bi brez težav obvladali, zelo verjetno izvedli še božič in novo leto...pa še pravoslavno novo leto, pa verjetno še Kitajsko novo leto. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, BIF pravi:

Verjetnejši scenarij bi bil, da bi ob precepljenosti populacije lahko izvedli martinovanje....in ob možnih (sicer malo verjetno) 50 zasedenih posteljah na intenzivnih oddelkih, ki jih bi brez težav obvladali, zelo verjetno izvedli še božič in novo leto...pa še pravoslavno novo leto, pa verjetno še Kitajsko novo leto. 

vpraš Dance, kok ga žurajo...opušteno baje..majo pa mal postelj zasedenih, to pa ja, pa en kup okužb. Ups, pa omejitve..do božiča morjo zdržat, pol bo pa ključnih 14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Markisan pravi:

Če sedaj pogledam desno na kavč, več kot očitno vidim da to ni ena in edina rešitev.

...ob precepljenosti populacije je zelo verjetna. Definitivno pa ni rešitev testiranje cepljenih s hitrimi testi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

cepivo najbolje prime, če se vedno cepite v isti majici :P

257715370_415090263491867_190780651749357981_n.thumb.jpg.b3fb5b5bd185e99bf8caac2c7f5f8d0e.jpg

Ne razumeš, da je človk par majc gratis dobu in zdej jih počas odpira za posebne priložnosti. 

pred 1 minuto, BIF pravi:

...ob precepljenosti populacije je zelo verjetna. Definitivno pa ni rešitev testiranje cepljenih s hitrimi testi.

A veš da dvomim. Splošno glede na % precepljenosti bi se moral poznat kakšen pozitiven učinek neglede na kužnost. Izgleda pa da je še slabše kot je bilo. To enostavno ne gre skupaj ali pa je izdelek slab. Res škoda ker človek ne more dvojno živet da bi primerjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, BIF pravi:

...ob precepljenosti populacije je zelo verjetna. Definitivno pa ni rešitev testiranje cepljenih s hitrimi testi.

oćitno so za ukrepodajalca dovolj dobri, vsaj tak sem slišal.

Rešitev bo precepljenost in prebolevnost, če ne bo novega seva, ki bo imun na cepivo. Drgač pa že poznamo dril. 1 pikec, 2 pikca, 3 pikce...pikica na pikico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

korona je posel :P

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/61937c43b40e5/ortoped-besic-loredan-zaradi-nasprotovanja-premescanju-bolnikov-ostal-brez-sluzbe?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR3fnNXbwcj-g02z2QA8G_e2eoKzXorbKom6fS0uR1NEf49WunUmd238R0Q#Echobox=1637059937

Ortoped Danijel Bešič Loredan naj bi bil iz novogoriške bolnišnice odpuščen, ker je nasprotoval premeščanju ortopedskih bolnikov zaradi širjenja kapacitet za covidne potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

tudi mutacije virusa naj bi bile zaradi cepljenih...

Zagotovo niso!!!!

Preberi si kaj o virusih pa boš videl in vedel. S takimi neumnostmi se širi strah in neresnice proti cepljenju. zato pa je tako, FB doctor.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

Pa kako lahko stopimo skupaj, eni se cepimo in pazimo, drugi pa protestirat brez zaščite, pa se kregat z varnostniki, študenti, učitelji, gostinci, ..., ker preverjajo PCT ???

 

 

A je samo belo in črno?

Cel kup sivih nians je vmes. Že pri cepljenih se začne. Eni cepljeni se pazijo, drugi cepljeni popolnoma nič, tretji malo ja malo ne. 

Enako necepljeni.

Morali bi stopiti skupaj. Kdor sumi, da je bolan, se testirat, pa tudi če je polno cepljen (zaenkrat sta to 2 odmerka in ne bo tako dolgo), preboleti, če je pozitiven, na način, da ne okuži nobenega naprej.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Endlich said:

Morali bi stopiti skupaj. Kdor sumi, da je bolan, se testirat, pa tudi če je polno cepljen (zaenkrat sta to 2 odmerka in ne bo tako dolgo), preboleti, če je pozitiven, na način, da ne okuži nobenega naprej.

Saj to se počne. Imeli 2 sodelavca cepljena sta se okužila, se testirala, ostala doma, nikogar okužila.

Packi so pa povsod.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Markisan pravi:

Jah če pogledam mojo ženo, cepljena v službi jo je okužla cepljena sodelavka. Tko da to zanašanje na cepivo je drek. Ja mogoče zmanjša slab potek al karkoli ... ampak to ni nikakršna uteha. Me zanima če sam tudi zbolim ali ne...ponovno. Je pa res, da ne bom mogel rečt da gre zasluga/ali ne , cepivu al prebolevnosti. Kakorkoli. Vrabci čivkajo kako se okužbe širijo, več kot očitno gre nadrejenim samo za pritisk na neceljenje kot pa da bi dejansko želeli ustaviti širitev virusa.

Cepljeni veliko manj ogrožamo zasedenost bolnišnic od necepljenih, ker nas večina ne potrebuje bolnišničnega zdravlenja zaradi blagega poteka bolezni. Informacija podana iz prve roke.  In to je tisto, kar šteje, da se ne obremenjuje bolnišnic in bolnišničnega osebja. Če bi imeli visoko precepljenost, bi bolnišnice normalno funkcionirale in nebi bilo tako dolgih čakalnih vrst za ostale bolnike z drugimi boleznimi. To je point cepljenja.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Markisan pravi:

Odlično. Škoda da ni še podatka o prebolevnikih

v bistvu sem kar presenečen, ker pri nas menda, tako govorijo NIJZ in zdravstvo, cepljeni ne umirajo. Na Hrvaškem pa je razmerje 1,1 proti 2,7. Mogoče so prebolevniki, cepljen z eno dozo.

Pri nas teh podatkov ne bodo dali v javnost, zihr ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!