Skoči na vsebino

Dimenzije gum


Priporočene objave

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje glede dimenzij gum. Na mojem Kymcotu People One 125i, letnik 2015 imam montirane original gume 90/90-16 in zadaj 100/90-14

Zdaj imam manjši problem ,saj takšne prednje gume ne dobim nikjer, edina ki se mi pojavi je Mitas,vendar nima para z zadnjo ki je čisto drugi profil.

Original so gor Kenda, vendar distributer za Slo jih nima. Porajalo se mi je vprašanje da bi gor montiral 90/80-16 in 110/80-14, te dimenzije pa je v izobilju na spletu, vendar niso napisane v homologaciji. Zanima me če bi pasale na moj skuter tudi takšne

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 3. 2020 ob 0:10, ljubass pravi:

Pozdravljeni

Imam eno vprašanje glede dimenzij gum. Na mojem Kymcotu People One 125i, letnik 2015 imam montirane original gume 90/90-16 in zadaj 100/90-14

Zdaj imam manjši problem ,saj takšne prednje gume ne dobim nikjer, edina ki se mi pojavi je Mitas,vendar nima para z zadnjo ki je čisto drugi profil.

Original so gor Kenda, vendar distributer za Slo jih nima. Porajalo se mi je vprašanje da bi gor montiral 90/80-16 in 110/80-14, te dimenzije pa je v izobilju na spletu, vendar niso napisane v homologaciji. Zanima me če bi pasale na moj skuter tudi takšne

Hvala za odgovor

Samo kar piše v homologaciji,kje pa piše,da morata bit prva in zadnja istega profila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!