Skoči na vsebino

je možno da zaradi padca mam zvite vilce na skutiču :(


aerox

Priporočene objave

no kot že mogoče vete sn mel pred 2 tednoma malo nesrečo, ker sn pal z skuterom, no sej ni blo hudo, ampak dans se je en kolega pelal z njim ki ma izkušnje z zvitimi vilcami na skuterjih :wink: in reko da mi ga nekam v levo zamaša

no meni se to ne zdi

kaj bi blo to krivo? je mogoče to zaradi tega ker sn mel malo prazno sprednjo gumo? al je to rahel padec kriv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem iz lastnih izkušenj je zelo verjetno da zaradi padca,če ne si pa malo dvigni levo stran oz.levi amortizer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je tebi kul je kul. mozno pa da tudi da zaradi prazne gume. sicer pa probas: ce se da brez rok normalno pelat pol je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostoročno se pelji pa boš vidu kak je. Je pa res, da majo vsi skutiči slabe vilce zato, ker je samo enojno vpetje vilic. Recimo pri motorjih vidiš, da so vilice pod belanco vpete 2-krat. :wink: Drugače pa, če si samo rahlo padu ni možnosti, da bi se to nardilo. Drugo je, če bi z vilcami zadel nekam ali pa s prednjim kolesom. Recimo v pločnik. Ob bočnem drsenju pa je kaj takega zelo malo verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel tut jst lansk let nesrečo(proklet pes), in sem mislu de mam kej zvit ker sem mel čudn filing v ovinku in na sploh je blo drgač. Pol sem pa pršu do spoznanja, da so vilce sam mal zamaknjene v eno stran :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebemu pse pa to sranje! Ko skače po cesti, ko kura brez glave, lastniki pa medtem prošetarijo pa se menijo s sosedom, kak so mu včeraj japke gnile doma, namesto da bi pazo na svojega cucka.

Je pa ful nevarno tudi ponoči. Enkrat sem se okol 22:00 pelo od Logarske doline proti Mariboru, ko mi je pri Slovenski Bistrici skočo zajec pod kolesa. Pa še tak fajn sem mel enih 100km/h noter. Ampak k sreči sem mel dovolj vlko hitrost, da sem ga zbil, sebe pa obvaroval pred padcem. Ker, če bi začel bremzat, bokve kaj bi blo.

Drugače pa je mojemu fotru tudi en pes nesrečo povzročo, ko je na cesto skočo pred njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je poleti fazan skočo pred skutera :D

malo sn perja tudi pojel, drgač pa mi je samo uničil dve žarnici za pozicijsko luč in nosila ki držijo luč ravno, ker mi je te svetila nekam gor proti nebu ;) :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mojmu kolegu je tut pes skoču pa ga je kr do smrt(psa). On pa en kolega sta zaribala ornk jst sem pa pred nim pelu. Pa to z novo RSko en teden staro :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je poleti fazan skočo pred skutera :D

malo sn perja tudi pojel, drgač pa mi je samo uničil dve žarnici za pozicijsko luč in nosila ki držijo luč ravno, ker mi je te svetila nekam gor proti nebu ;) :D hehe

Je blo okusno? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi mene mogo vprašat ko sem mel divjačino (kunca). Verjemi, da ga drugi dan več ni blo tam........oh, toti italjani. Na skuteru se sicer ni nič poznalo, ruker je bil pa fajni. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi mene mogo vprašat ko sem mel divjačino (kunca). Verjemi, da ga drugi dan več ni blo tam........oh, toti italjani. Na skuteru se sicer ni nič poznalo, ruker je bil pa fajni. :roll:

Pol si jo pa dobr odnesu. Poznam enga k je zajca z avtom nagazil pa je mel škode za k100 SIT. Sam še kr se mi zdi čudn de nis padu. Ne pravem, de bi mogu, sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, spigalo me je fajn. Ampak finta je bla, da je čelno prleto, ker če bi od strani bi pa lahko vrezal ko prasicn gajst. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn se danes malo pelo brez rok, pa navadno me nese ravno, včasih pa malo v levo in tudi v desno, eh pa mene ne moti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh se jas se neje sekiram, oni kolega moj je pač reko da se mu zdi da so zvite, pa ti tega mojiga kolega itaq poznaš (štrafela pero) pa ga vprašaj kaj se je to njemu zdelo ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!