Skoči na vsebino

JAO! Zatvorili nam Cecu


Pervy

Priporočene objave

Baje se že dolgo časa nisi javil tu?? Ej kreten pofukani, tut če se ne več......tole je pa en grd primerek šovinistične svinje.....  

... in tole je lep primerek FIGHT FIRE WITH FIRE :agrue: reševanja problemov.... Sej ni čudno, da so bile še ne dolgo nazaj vojne na balkanu, če se zaradi ene pop "zvezde" skor skregate.... :roll:

Sicer pa stvar okusa.... Rajš imam rdečelične zdrave in nasmejane dečve... :)

Sej mogoce je ta tud, sam da se ne vid pod vso to navlako na obrazu...

zato pa je vsa ta navlaka, da se ne vidi rdečih ličkov zdrave kmečke dekle :twisted: :wink: :lol: :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večinoma (z redkimi izjemami) ste tipi prasci, v blažji ali hujši obliki. Tko da če maš tipa prasca v blažji ali hujši obliki se pač greš prasico v blažji ali hujši obliki ...  

:onfire: :onfire: :onfire: :lol: Hi, hi, hi ... Ice, kaj boš pa napisal, če zdaj rečem, da je šlo za eksperimentalno, namensko provokacijo (Max je bil žal prva žrtev :oops: ti pa druga :twisted: ):?: :!: :twisted:

E Lucy, sad se vadiš, kad je kasno.

Kako naj tole še malke "eksperimentalno eskaliramo"?

Poudarjam pa že vnaprej - to je namenska provokacija.

Ti/Max, prasec/prasica, lažje/hujše ali kako ? :? :?

Ali smo to mi "drugi", vidva pa redki izjemi?

Pa nehite nabijat. Ceco tistim, ki si jo zaslužijo, nam drugim pa lepše in bolj brihtne ženske z boljšo samopodobo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa je vsa ta navlaka, da se ne vidi rdečih ličkov zdrave kmečke dekle  :twisted:  :wink:  :lol:  :oops:  :oops:  :oops:

Valjda - business tools :)

Ampak ni videti, da bi bila pod masko kakšna ZKB (zdrava kmečka bunka)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se Jelene Karleuse:

Mislim, da je ona po mamini strani na pol Slovenka.

Tadej

....in zato bi naj bila kaj lepsa?! :?

BTW: pepe spet (kot skoraj vedno) gljavico na zebelj :P :arrow: De gustibus non est disputandum.:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je ona po mamini strani na pol Slovenka.

Tadej

Saj to se prec vid. 8)

Mora biti kakšna sorodstvena linija z našo Heleno Blagne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele babnce so vse ceneni ponaredki naključne blond kurbice :)

Just my opinion ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa je vsa ta navlaka, da se ne vidi rdečih ličkov zdrave kmečke dekle  :twisted:  :wink:  :lol:  :oops:  :oops:  :oops:

Valjda - business tools :)

Ampak ni videti, da bi bila pod masko kakšna ZKB (zdrava kmečka bunka)...

te bom kdaj vzela s sabo na moj teritorij...... kjer sem brez maske.... boš videl, da mam rdeča lička... :lol: :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tudi Karleuša brez osvetlitve in make-upa kar precej grda ženska ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tudi Karleuša brez osvetlitve in make-upa kar precej grda ženska ...  8)

Kljub temu pa sem v svoji naivnosti prepričan, da je kraljica prenekaterih mokrih sanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tudi Karleuša brez osvetlitve in make-upa kar precej grda ženska ...  8)

Ma nima veze, u tem jo itak ne vidm, brez mejkapa tud ne, na slikah pa..., pa njeni nastopi..., torej:

Baba dobr zgleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UAAAAA, koliko  finih ljudi na kupu.......

me glih zanima, koliko ljudi bi ji reklo:" sorry,nisi moj tip,premakni se na stran, grem spat", če bi ga čakala naga v postelji.........

mene prav gotovi ni zraven !!

kekecIII....stara kljuka....o tem nisem podvomil spljoh.......bi risala osmice po luftu,a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je tudi Karleuša brez osvetlitve in make-upa kar precej grda ženska ...  8)

Kljub temu pa sem v svoji naivnosti prepričan, da je kraljica prenekaterih mokrih sanj...

Ni glih, da bi jo ven iz pojstle vrgu ampak kljuko pa ima na obrazu, da bi jo lahko namesto sidra uporabljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih, da bi jo ven iz pojstle vrgu ampak kljuko pa ima na obrazu, da bi jo lahko namesto sidra uporabljal.

Priznam, da ob vsem obilju ostalih organov nisem kljuke niti opazil :oops: :oops: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E Lucy, sad se vadiš, kad je kasno.

Kako naj tole še malke "eksperimentalno eskaliramo"?  

Poudarjam pa že vnaprej - to je namenska provokacija.  

Ti/Max, prasec/prasica, lažje/hujše ali kako ? :?  :?  

Ali smo to mi "drugi", vidva pa redki izjemi?  

Veš, večina/manjšina je zelo relativen pojem. Recimo, da pri neki javnomnenjski raziskavi pridejo do rezultata, da je 50,1 % ljudi za vstop v NATO potem pa na TV-ju to interpretirajo, da je večina Slovencev za vstop v NATO :twisted:

P.S. Eno je "namenska provokacija" (beri hec :lol: ), drugo je pa če ljudje resno mislijo - npr. Tadej :!: :?: :roll:, kaj ti je Teya tolk groznega naredila? Iz tvojega napada bi sklepala, da ti je najmanj hišo podrla :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UAAAAA, koliko finih ljudi na kupu.......

me glih zanima, koliko ljudi bi ji reklo:" sorry,nisi moj tip,premakni se na stran, grem spat", če bi ga čakala naga v postelji.........

mene prav gotovi ni zraven !!

kekecIII....stara kljuka....o tem nisem podvomil spljoh.......bi risala osmice po luftu,a ne?

Mater jest bi tut 16-tke risal!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te bom kdaj vzela s sabo na moj teritorij...... kjer sem brez maske.... boš videl, da mam rdeča lička... :lol: :lol: :twisted: :wink:

Ej - saj ti maš zmer rdeča lička, jih ne morš skrit veš :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na evo.... pa sem spet začela :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ......... pejt se solit :wink:

Pupek.....nikaj se sekirat......sej vsi vemo,da je to od kuhanga vina!!!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pijem vina :P :P :P :twisted:

Ja ja.......sej vem.....najina skrivnost ni za javno objavo :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od nekdaj....... sorry Ice, sem vedno pivo pila (sejvešvečjejoškepress)

:lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :wink:

Napaka.........ne PALI RECEPT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!