Skoči na vsebino

Slovensko profi kolesarjenje


Bmflar

Priporočene objave

Nisem našel teme niti o Rogliču niti drugih kolesarjih, vendar menim, da si zaslužijo naše profi komentarje. Seveda vsi po vrsti, nobenega ne bi posebaj izpostavljal.

Kapo dol vsakemu, ki pride do profi moštva. To je eno veliko matranje. Sem vozil za Rog in hvala lepa - never again !

Drugače pa je trenutno v Franciji največja vstaja proti vodilni politiki, pri nas ne vidiš tolik kolesarjev ob petkih :P

Kja si torej mislite o trenutni dirki po Franciji, kdo od naših ima največ možnosti za "končni" zgodovinski uspeh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj profi komentar je na mestu, opravičujem ga s tem, da sem sedaj motorist. Torej, pred leti sem vozil specialko (bicikl) in bil med boljšimi (ali norimi) .... na spustu (vsaj po aplikaciji Strava, je pa kolegica rekla, da navzdol se še drek kotali ampak nori drek se menda ne kotali nič hitreje od tistega, ki to ni... :hmm: preveč zakompliciral..). En drug kolega pa pravi, da se njegov kolega pelje navzdol neverjetno hitro, čeprav ima precej manj kolesarskih kilometrov, je pa baje motorist... Hmmm... Norci! :alien1:

Čisto zares, jasno je kdo je trenutno številka ena kolesarstva, jasno je kdo so trije favoriti na TDF, dejstvo pa je, da ne bomo vedeli do konca, cesta je nepredvidljiva, prav tako telo posameznika, lahko se zgodi marsikaj, trije tedni so dolgo obdobje. Videli smo (tisti, ki smo spremljali) kaj se je zgodilo na dirki po Dofineji. 

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, maus pravi:

ph.. sam prva dva sta bila včeraj .. kje so pa ostal :dry:  ... sem rekel prvih pet :P 

:jezik::OK:

Kje so pa ostali trije?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Kaldu pravi:

Kje so pa ostali trije?

 

nekje uzad :dry:

pred 23 minutami, Darko3g pravi:

Glej, na državnem prvenstvu zasedejo pa vsa mesta, tudi prvega.

hočm na touru de france :ras:

 

p.s.

upam da razumete, da se hecam ;) ...

vsa čast vsem slovenskim kolesarjem .. seveda pa trenutno izstopata Roglič in Pogačar :OK: :grupni: :OK: 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, Spasku pravi:

Španji mogoče???

takrat je bila Francija ... mal datum objave poglej :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Spasku pravi:

Španji mogoče???

1.9. je bila po Španiji, moraš gledat datum objave ?

Ob 21. 10. 2020 ob 19:36, maus pravi:

Evo .. že drugi dan je Roglič rdeč :P

Jajo se mu bo odpovedu prek Twiterja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, maus said:

takrat je bila Francija ... mal datum objave poglej :ras:

Moja greška sem sledu aktualnim dogodkom avtomatsko nisem pogledu datuma je pa Roglič prvi na Vuelti

https://ekipa.svet24.si/clanek/drugi-sporti/kolesarstvo/5fa2577df15b0/za-cisto-desetko-roglic-ni-izgubljal-casa-poglejte-si-to-menjavo-kolesa-sredi-kronometra-video

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Rogla... skor me je infarkt. 

Še soseda mi je grozila s policijo... Pa sem jo prosu, če jih lahko pokliče, ko bo konc etape. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pogačar je skoraj 15 km vzpona na Prati di Tivo s povprečnim 7% naklonom prevozil v dobrih 36 minutah.
Če zaokrožimo, je 15 km v 0,6 ure hitrost 25 km/uro (toliko jaz vozim po ravnem), kar pomeni, da sem le za 7% počasnejši od njega :) .

Pa še resno: Rogliču se je spet zgodilo, da je izgubil skoraj dobljeno dirko v zadnji etapi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja je res v cro, je prvoaprilska, v srbiji pa so falili datum. Je pa objava smo satiričen odraz pogleda na današnji čas. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, kaizer pravi:

Ja je res v cro, je prvoaprilska, v srbiji pa so falili datum. 

V srbiji tudi za božič, novo leto... "falijo" datum.B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!