Skoči na vsebino

Vse o blokadah


KaMiKaZe

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, pred kratkim sem kupil novega sym orbita 3 euro 5, ki mora biti blokiran na 30km/h. Ali ve kdo kako bi lahko naredil da hitrost ne bi bila omejena? Ce kdo ve naj prosim prilozi linke. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

zdravo leon tu a to kaj držite v roki tisto zeleno črno je edina blokada pri znen skuterju

 

in kako jo odklopiti samo uzeti vn ali kaj dodati pred vžigom motorja

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo. Kupil sem K 500 KLE, 2003 letnik in šele ob registraciji opazil, da je v prometni napisana moč 25 kW. Po specifikacijah bi moral imeti 34 kW. Vem da so za nekatere EU države delali s temi kW te motorje.

Nikjer ne najdem kako preveriti ali je dejansko blokiran ali je že odprt.

Meni se zdi da gre predobro za 25 kW.

Prosim za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Preveri, kaj piše na ploščici, ki jo najdeš na okvirju motorja. Nahaja se nad križem za števci.

Če je zmanjšana moč, je to tam posebej napisano. Ta motor s polno močjo gre 170-175 km/h po avtocesti :-).

Obstaja pa tudi posebej tema KLE500 v tem forumu. Vprašaj še tam.

Morda lahko Dami to vprašanje prestavi tja.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, NeSeDat pravi:

Zdravo. Kupil sem K 500 KLE, 2003 letnik in šele ob registraciji opazil, da je v prometni napisana moč 25 kW. Po specifikacijah bi moral imeti 34 kW. Vem da so za nekatere EU države delali s temi kW te motorje.

Nikjer ne najdem kako preveriti ali je dejansko blokiran ali je že odprt.

Meni se zdi da gre predobro za 25 kW.

Prosim za pomoč.

bo kar tule pravo mesto za tako vprašanje, oziroma tule vprašaj:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo...mam skuter baotian bt50-Q9 ter me zanima kje lahko dobim blokado za skuter da bi ga lahko registriral na 25 ter ali pase blokada od katerega drugega skuterja ter kaksna blokada...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, mene zanima ce kdo ve kk bi se odblokiral skuter longija roma xs. Dans sm probu dat dol obrocek ampak ga sploh ni blo oz. zgledalo je kot da je na puši prišvajsan gor.A ma kdo kak odgovor al pa ce kdo kak link posle za novo pušo ali pa celo cdi ker js se nespoznam toliko na skuterje in nevem kaj naj iščem. Hvala vnaprej!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

dober dan!

imam Znena r8 25km/h, l 2019. ima China gy6 4t masino. Zelim ga cisto odblokirati. na variomatu nima vec blokade gre 35km/h. Ali ima se na auspuhu kako blokado?

glede cdi-ja nisem preprican saj ima dellortota 17289 nima pa nic drugega tudi originalnega pretvornika hitrosti nima ko sem ga kupil rabljenega. predvidevam da so pretvornik dali ven in cdi preblokirali na obratah da gre 25kmh. skrtatka je kakšna možnost da na cdi odklopim blokado oz. ga ukanem da bo mislil da gre 25 ampak gre vec?

hvala lp za vse odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

_sd, glede tvojega motorja ne vem za blokade, najbolj da preveri kakšen mehanik za skuterje oz. motorje. Tukaj odgovora verjetno ne boš dobil, ker je tale forum že kr nekaj let pozabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako se odstrani blokada na 50 kubičnemu skuterju znen canoe. Zdi se mi da moram prerezati žico pod pokrovom pod nogami a nisem prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Znen canoe pravi:

Kako se odstrani blokada na 50 kubičnemu skuterju znen canoe. Zdi se mi da moram prerezati žico pod pokrovom pod nogami a nisem prepričan.

v pravem sklopu tem, boš prej našel odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Znen canoe pravi:

Kje pa najdem to

 

si že premaknjen v pravo temo. Glej naslov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav, najprej hvala za sprejem , bi pa kot novinec vprašal - imam sym jet 14 do 25km/h pa bi ga odklenil na 50km/h oziroma vgradil kak preklop med 25 in 50 . Je to možno? Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, strittko pravi:

Pozdrav, najprej hvala za sprejem , bi pa kot novinec vprašal - imam sym jet 14 do 25km/h pa bi ga odklenil na 50km/h oziroma vgradil kak preklop med 25 in 50 . Je to možno? Hvala za odgovore

o blokadah je veliko v tej temi napisanega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!