Skoči na vsebino

Enduro vožnje (najave, dogovori voženj in podobno)


Noise

Priporočene objave

Dej no sej bomo šli u easy ! Varjanta kot ''long way down'' :>>>

Jebote, sem gledal par epizod, pa je bil en skoz na tleh z motorjem, drugi ga je pa skoz pobiral :-)

Katera trasa pol ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebote, sem gledal par epizod, pa je bil en skoz na tleh z motorjem, drugi ga je pa skoz pobiral :-)

Katera trasa pol ?

dobro sej nimamo sipin :> Tja do gorice pa pol čez gozd do postojne mogoče še do bistrce ? Tak u easy enduro po gozdu. Čeprou fly lahko leti s tisto ttr-o :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ne morem, bom pa v soboto zjutraj v Postojni, pa se lahko dobimo na kakšnem OMV-ju in se zmenmo kam skočmo kakšno uizi varijanto. Zdej sem dobil domov karto Velika Krpanova pot (maš gor od Postojne, do Ilirske Bistrice na jugu pa do Cerknice označeno). Če ne, pa dajte pole napisat kakšen vtis s terena, ko se vrnete v nedeljo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo ne morem, bom pa v soboto zjutraj v Postojni, pa se lahko dobimo na kakšnem OMV-ju in se zmenmo kam skočmo kakšno uizi varijanto. Zdej sem dobil domov karto Velika Krpanova pot (maš gor od Postojne, do Ilirske Bistrice na jugu pa do Cerknice označeno). Če ne, pa dajte pole napisat kakšen vtis s terena, ko se vrnete v nedeljo :-)

No pa greva u soboto do svete trojice tko u easy :D Jst sm danes biu u javorniku in če ne pretiravaš je ta motor odličen za makadam. Nisem pretiraval sam sm vseeno mal pohodu da je vrtelo v prazno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No klapa,vikend je spet tu.Jutri-v soboto moram napravit še nekaj nadur,da si lahko privoščim ta drag hobi...V nedeljo bi se potem dobili na placu v Solkanu ob 09.00.Ne pozabit na podkapo sploh če je čelada odprta in na dolge gate ne glede na čelado.LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No klapa,vikend je spet tu.Jutri-v soboto moram napravit še nekaj nadur,da si lahko privoščim ta drag hobi...V nedeljo bi se potem dobili na placu v Solkanu ob 09.00.Ne pozabit na podkapo sploh če je čelada odprta in na dolge gate ne glede na čelado.LP FLY

Pridem ! :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bi se lahko spet zmenili in zvozili Tour de Javorniki. Če je kdo za, nej se javi pa se pol dogovorimo kje bo štartno mesto.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se gre v nedeljo povej kdaj in kje se štarta.LP

Ja za nedeljo smo se zmenili da gremo do kostanjevice na krki in to po cesti. Brembo ima Xtx pa se ne more fjakat po makadamu. Ti pa sporočim za naslednjo nedeljo k bom imel tud že hlače za tele temperature zdej pa bova lahko udarila eno furo po javorniku. Z vojaškim policajem sm se pogovarjal in bo zdej cel oktober poček zaseden. Seveda je normalno prevozna krpanova pot. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Verjetno sem malo temo falil, naj mi admini premaknejo.

Zanima me kaj je potrebno če bi na svoji zemlji, recimo kakšen hektar naredil kot enduro progo.

Zemljišče je bogu za hrbtom pod traso daljnovodov, samo en sosed (ta ni problem).

Klasifikacija je 1/4 stavbno zemljišče, 3/4 opuščen pašnik. trenutno že 10 let raste trnje in ostalo šavje.

A je dovolj da ustanoviš kako društvo, ali se s kakim dogovoriš da se pač uporablja za športne dejavnosti.

Preverit moram če je možno zemljišče prekategorizirati iz kmetijskega v kakšnega za športne dejavnosti.

Več pa ne vem, če ima kdo izkušnje naj pove.

p.s. z jagri smo tudi v dobrih odnosih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hehe ta je dobra z jagri vrjem mi da se boste z jagri taprve 14 dni skregal.

Popravljeno . Popravil and051602
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Da nebom odpiral nove teme bom kr tukaj vprašal. Ve kdo, če se da pripeljat z motorjem na veliko oz. malo planino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom odpiral nove teme bom kr tukaj vprašal. Ve kdo, če se da pripeljat z motorjem na veliko oz. malo planino?

Komot. Drugače pa za vožnjo po planini rabiš dovolilnico,ki jo imajo mislim da samo lastniki oz. najemniki bajt. Dobiš jo pa na občini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milsim Veliko oz. Malo Planino v Kamniški Bistrici. Saj ne, da se bi vozil po planini, ampak da se zapelješ do gor, da ni potrebno it z nihajko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milsim Veliko oz. Malo Planino v Kamniški Bistrici. Saj ne, da se bi vozil po planini, ampak da se zapelješ do gor, da ni potrebno it z nihajko.

Če misliš do bifeja oz. koče to ne bo legalno. Drugače pa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Najavljam soft enduro vožnjo v soboto 1 avgusta 2009. Odrinem iz Domžal okoli 10 ure na Černivec, kjer bi zavili proti Veliki planini in tam na stranske potke makadama in gozdnih poti proti Logarski dolini. Šlo bi predvsem za raziskovanje poti in lepih razgledov . Sam se grem na vsake 2-do3 tedne enkrat offroad furat. Ni potrebno imeti hardcore cramperc, ker sam imam avonko na zadnjem kolesu pa se mi še ni zgodil, da bi kje u blatu ustal.

Prilagam fotke s prejšnega tedna, ko sem malo raziskoval Veliko planino in okolico, da boste videl kako bi zgledal. Lahko tudi kakšen z bolj švoh motorjem saj tm od 125 naprej, ker lih naterenu ne divjam . (počasen pa spet nism, tam neki vmes). Vozim pa xt 660 r.

Kdor je zaintirisiran in bi se rad pridružil naj mi pošlje pm, kjer me še lahko vprašate za kašne večje detajle.

Aja še fotke.

post-14947-1248882896_thumb.jpg

post-14947-1248882959_thumb.jpg

post-14947-1248883273_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Zej ko sm si vse nabavu bi pa rad zvedu še kje so kake motocross proge v okolici radeč, sevnice če mi lahka pomagate :D

Do zej sm se vozu kr kle okol po hostah in travnikih pa bi rad še mal progo sprobu.

Vsi nasveti dobrodošli, Hvala!

aja... mam yzf426 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo!

Zej ko sm si vse nabavu bi pa rad zvedu še kje so kake motocross proge v okolici radeč, sevnice če mi lahka pomagate biggrin.gif

Do zej sm se vozu kr kle okol po hostah in travnikih pa bi rad še mal progo sprobu.

Vsi nasveti dobrodošli, Hvala!

aja... mam yzf426 tongue.gif

Lep pozdrav!

Ali se sploh kdo še vozi? Zanima me predvsem obala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo!

Zej ko sm si vse nabavu bi pa rad zvedu še kje so kake motocross proge v okolici radeč, sevnice če mi lahka pomagate :D

Do zej sm se vozu kr kle okol po hostah in travnikih pa bi rad še mal progo sprobu.

Vsi nasveti dobrodošli, Hvala!

aja... mam yzf426 :P

Eno progo imaš Tržišču, js sem iz Šentjanža, lahko ti pokažem enkrat kje je skrita. Za kaj bližje tebi pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp pozdav mene pa zanima če ve kir za kako mašino ali blok za hondo cr 250 ker sem zadnič padel in uničil motor prosim za odgovore lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

planira kdo kaksno SE furo?

morda na področju 02 ali 03?

sicer bom moral sam raziskovati dravsko polje, pohorje, slovenske gorice, itd :)

morda spet najdem kaksno super progo, kjer se vozijo s HE in MX motorji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

planira kdo kaksno SE furo?

morda na področju 02 ali 03?

sicer bom moral sam raziskovati dravsko polje, pohorje, slovenske gorice, itd :)

morda spet najdem kaksno super progo, kjer se vozijo s HE in MX motorji :)

Si še vedno zainteresiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

SE, HE

Zdravo.

Mene zanima če se kdo kaj vozi v okolici Slovenskih konjic, Zreč ali Zreškega pohorja SE ali HE , bi se mogoče sli kdaj skupi kam pelat kako popoldne.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!