Skoči na vsebino

Ducati Multistrada V4 in V4RS (2024)


mladench

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Res je tale multi odličen motocikel, res je pa tudi, da je zvok iz izpuha bolj podoben vrtni kosilnici kot nekemu konkretnemu motociklu. Akrapović je tukaj zgolj nepotreben okras, saj se mi zdi še bolj zadušen kot original. Rešitev za malenkost več zvoka... Ima kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decat pipe. Odpret katalizator? :) 
 

 

 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, mladench pravi:

Decat pipe. Odpret katalizator? :) 
 

 

 

Poleg tega da je odstranitev katalizatorja prepovedana, ne bi niti želel tako glasnega motorja. Malce več, da ne zveni ravno kot moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, za zbijat ven ali rezat stran kat, ne ane...Ampak z link pipe pa definitivno JA, zvok je hud, ne preglasen, mal se mora slišat in potem je pravi V4sound...Pa še mal teže se znebiš, ja kaj češ lepšega. 😎

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Hytech pravi:

Ok, za zbijat ven ali rezat stran kat, ne ane...Ampak z link pipe pa definitivno JA, zvok je hud, ne preglasen, mal se mora slišat in potem je pravi V4sound...Pa še mal teže se znebiš, ja kaj češ lepšega. 😎

 

 

Ja, če bi zakonodaja pri nas ne bila tako prfuknjena bi takoj to napravil. Ker pa takšna "predelava" lahko pomeni odvzem motorja, se s tem zagotovo ne bom igral.

Torej, iščem rešitev, ki bo vsaj na prvo žogo legalna. Nekaj v rangu Aprilie v4 katera zveni hudo lepo s tovarniškim izpuhom.

 

Popravljeno . Popravil mcgiver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, mcgiver pravi:

Ja, če bi zakonodaja pri nas ne bila tako prfuknjena bi takoj to napravil. Ker pa takšna "predelava" lahko pomeni odvzem motorja, se s tem zagotovo ne bom igral.

Torej, iščem rešitev, ki bo vsaj na prvo žogo legalna. Nekaj v rangu Aprilie v4 katera zveni hudo lepo s tovarniškim izpuhom.

 

A veš kok folka je brez kata pri nas, imam več kot deset frendov,ki so z link pipe in brez kata na 180hp+ ss motorjih,brez problemov. Na tehničnih zaenkrat itak ne merijo izpušnih plinov, jutri bom videl če jih še vedno ne,ker grem na tehničnega :)

Na cesti ti nihče ne meri izpušnih plinov na motorju in ne more ugotoviti,da si brez katalizatorja,dokler mu ti ne poveš...

Druga varijanta pa je, da odklopiš lopute izpušne in zvok bo močnejši in kat ti ostane ;) Edino servo buddy vmesnik boš rabil,ker ti bo ecu verjetno zaznal,da niso priklopljene in bo prizgal opozorilno lučko ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, raza pravi:

Naj ti služi, srečno!

HVALA ENAKO tudi tebi nov anglež 👌

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno pa čimveč potovanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Luka66 pravi:

Prestopil v tabor svetovnih prvakov 🙂

20230426_135203.thumb.jpg.5e38f23b2707191c85ce3fcd7a864bf0.jpg

20230426_134832.thumb.jpg.f856ef26bf17db80c4f07b15aa5deecb.jpg

20230426_134753.thumb.jpg.301f8122a163df66e731daa86179c4ac.jpg

20230426_135151.thumb.jpg.95a4d75b017440995bc93f73fbaa00ab.jpg

 

A s tem bova šla v Patagonijo, kompjuter na dveh kolesih😁

Srečno in varno Luka, naj ti služi👌👍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, vandrovec pravi:

Kaj dela Moto GP, Honda postala slab motor...🙂

Za na konec sveta bi še vedno izbral Hondo AT, kot lani za Azijo.......sem že enkrat zapisal, sem hondoist in skoraj sem se razjokal, ko je Honda ukinila V4 agregate  😥

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pri tem deževnem vremenu in obveznostih sem komaj naklepal teh 1k km, v glavnem lokalne ceste našaltavanje in cca. 150km AC, cca. 3/4 v dvoje, čez 7k obr ga nisem navijal..... še k sem šel na servis me je napral dež 🤪.....no sedaj bo pa treba prestavit na sport mapo in pognat vse konjiče v galop 😁

1Servis.thumb.jpg.875c846433bed6fa78e83ffedcb1f1d5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa sej je nov... zakaj ga tolk pereš?...  :P

 

... želim vama (vam) neskončno lepih in varnih kilometrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zmontiral stranska nosilca in kovček gor, HB komplet: nosilca in obeh kovčkov z notranjimi torbama pol ceneje kot original, ki jih dela Givi in jih ne moreš kupit aftermarket....prešvical v tej sparini kot da bi zmetal par kubikov peska 🤪......na železnici pravimo, da je pripravljen za obremenilno vožnjo. Jutri gasaaaa

Str_kokiHB.thumb.jpg.ccef568773ee3989c9e153e60c687d24.jpg

 

Str_kovkiHB1.thumb.jpg.9730f18b5e8ef6ec697a5a1d265a8780.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sistem pritrditve stranskih nosilcev je praktično enak kot original Givi, za razliko od SW motecha, ki ima povsem drugačno pritrditev......tudi metalni izgled nosilcev se mi presenetljivo lepo vidi, bom tudi original crashe vzel v taki barvi in ne v črni, kot sem nameraval ..... pritrditev kovčkov seveda drugačna, tudi črna barva, kot origi, vendar mi gre nekako bolj zraven k obema črnima top casema, ki sem jih imel že prej za Hondo AT......res izgledajo nekoliko manj lepi in nekoliko bolj robustni, kar po občutku tudi so.....upam, da bodo oddelali svojo nalogo kot pričakujem :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!