Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 6 minutami, tomaz69 pravi:

čip od busterja? kr čipi od baznega cepljenja so že prenehali oddajat....

ja,  s tistimi ni dobička. To je booster doza, se jasno vidi po barvi in po expanziji, da bolj kvalitetno grize in prime :P

Je pa nekaj, ker pri prvih dveh dozah še niso vklopili čipa in se je ta organsko razgradil, smo v tretji (booster) dozi dobili novo verzijo anogrganskega, to pomeni da mikro sim plava v tinti.

Izgleda, da sem z ramo nekam zadel, pa je stekleno ohišje počilo in je tinta vn ušla :D

Zdej pa ne vem, a nej reklamiram al ne. Čist sm zmeden.

ps. jaz se lahko še 100x cepim, BMK, sam naj prekleto cepivo prime. Ne pa da se spet lahko okužim al pa da lahko koga drugega okužim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vcasih jim ne rata.  V mojem primeru so se cip po tleh zabrisal, ne sam da je stekleno ohisje pocilo, se cip je pol crknu. Se vedno samo tri crtice signala...

viber_image_2021-11-16_16-35-21-810.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Zok pravi:

Vcasih jim ne rata.  V mojem primeru so se cip po tleh zabrisal, ne sam da je stekleno ohisje pocilo, se cip je pol crknu. Se vedno samo tri crtice signala...

viber_image_2021-11-16_16-35-21-810.jpg

Jop...pr teb ne bo nič. Jst mam vsaj upanje...ker je lep pa okrogu. Pr teb se pa lepo vidi kako se je razlil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, smasher pravi:

Kaj to se cepite pri mesarju al mehaniku? ?

pr men je bil veterinar, mam pa občutek, da je @Zokija v roke prevzel vodoinštalater :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

pr men je bil veterinar, mam pa občutek, da je @Zokija v roke prevzel vodoinštalater :P

 

Gozdar je bil, gozdar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mi je medicinska sestra "dala" tretjo inekcijo Pfizerja v moje levo ramo tako nežno :inlove: , da skoraj nič nisem občutil, danes me pa leva roka v desnem ramenu tako boli, da z levo roko komaj tipkam po tipkovnici, desna roka je pa zasedena z miško.   :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medicinska sestra katera mi je vbrizgala mojo tretjo porcijo Pfizerja mi je tudi povedala, da je Pfizer OK, ker doslej zaradi njega še noben Idrc ni imel stranskih učinkov.   ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej k sm PC, mam valjda za kakšen mesec mir. ?

So pa ekspeditivni, ko so mi poslal rezultat testa, so mi hkrati poslal tudi digitalno potrdilo o prebolevnosti, z opozorilom, da velja od 4.12.2021 naprej. ?

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Zdej k sm PC, mam valjda za kakšen mesec mir. ?

So pa ekspeditivni, ko so mi poslal rezultat testa, so mi hkrati poslal tudi digitalno potrdilo o prebolevnosti, z opozorilom, da velja od 4.12.2021 naprej. ?

da, prebolevnost je veljavna 6 mesecev , a v resnici deluje kot zaščita bolje kot 2x cepljenje, ki je zaenkrat še v Sloveniji veljavno neskončno, pa ne bo dolgo. Večina držav daje rok uporabe 1 leto za bazično celjenje (2x pikec). V roku 6 mesecev mora prebolevnik dodat 1 pikec, pol je spet "varn"

Če pa daš booster dozo (torej neprebolevnik z dvema dozama) si pa nadčlouk trenutno z neskončno vlejavnostjo, dokler je ne prekličejo spet. :P

 

Mene BK , jaz se lahko 100x piknem, ma naj pizdarija pol kaj prime, ne pa da se cepljeni spet lahko okužijo. In to trdim s 100% gotovostjo.

 

Ob 2. 12. 2021 ob 9:45, RobiRoberto pravi:

Medicinska sestra katera mi je vbrizgala mojo tretjo porcijo Pfizerja mi je tudi povedala, da je Pfizer OK, ker doslej zaradi njega še noben Idrc ni imel stranskih učinkov.   ?

vi ste zarad žiuga srebra imuni že po defoltu :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

da, prebolevnost je veljavna 6 mesecev , a v resnici deluje kot zaščita bolje kot 2x cepljenje, ki je zaenkrat še v Sloveniji veljavno neskončno, pa ne bo dolgo. Večina držav daje rok uporabe 1 leto za bazično celjenje (2x pikec). V roku 6 mesecev mora prebolevnik dodat 1 pikec, pol je spet "varn"

Če pa daš booster dozo (torej neprebolevnik z dvema dozama) si pa nadčlouk trenutno z neskončno vlejavnostjo, dokler je ne prekličejo spet. :P

 

Mene BK , jaz se lahko 100x piknem, ma naj pizdarija pol kaj prime, ne pa da se cepljeni spet lahko okužijo. In to trdim s 100% gotovostjo.

 

vi ste zarad žiuga srebra imuni že po defoltu :P

 

Dons tud od ekspeditivnega NIJZ dobil navodila za osebo s potrjeno okužbo. Hvala za rože! ?

E71531B9-20C5-4435-B097-AE26429531D0.jpeg

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DAMI34 said:

da, prebolevnost je veljavna 6 mesecev , a v resnici deluje kot zaščita bolje kot 2x cepljenje, ki je zaenkrat še v Sloveniji veljavno neskončno, pa ne bo dolgo.

Dej zok ne komentiri..

 

...ok, pa ne bom.

 

Pik. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Zok pravi:

Dej zok ne komentiri..

 

...ok, pa ne bom.

 

Pik. :P 

sej vem kaj si hotel. Prebolevnosti drgač ne vodijo (koliko prebolevnikov se znajde v bolnici= zlo malo), ker bi to letelo na škodo cepljenju. Če je pa preboleli še cepljen, še toliko bolje. Mnenja, raziskave dejstva, okrog prebolevnikov pa so podal celo naši strokovnjaki.

ps. AZ po dveh pikih (tudi uraden podatek) tako hitro izgublja, da si v treh mesecih skoraj nezaščiten.

Raziskav pa ne bom iskal. Sem pa jih bral in ne na FBju.

ps. nisem napisal, da je pametno se okužit, le to da se razvije boljša zaščita pred okužbo kot bi se cepil.

če me kdo vpraša, kaj je smiselno: okužit ali cepit, je odgovor jasen. Cepit, pa nikol se okužit če gre. :P 

pss- in govora je bilo zgolj o veljavnosti-2x pik ali bazični pik po novem je zaenkrat še veljaven brez omejitve, prebolevnost pa 6 mesecev.

tok pa drži (ščiti pred okužbo) cepivo, če ni tretjega odmerka:

https://maribor24.si/globalno/najbolj-precepljena-drzava-na-svetu-zaradi-okuzb-odpovedala-bozic?fbclid=IwAR3oqst85GdandfjiwnjY9ErCqOzYGU6vmqjSQD80NeH9jHSKjjwRRbau-0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

sej vem kaj si hotel. Prebolevnosti drgač ne vodijo (koliko prebolevnikov se znajde v bolnici= zlo malo), ker bi to letelo na škodo cepljenju. 

Nene, hotel sem omeniti da tudi ni vseeno kateri sev prebolis in za katerim zbolis bodisi kot prebolevnik ali cepljen, ampak sem se odlocil, da se v debate glede sars-cov-2 ne bom vec spuscal. Prevec razdvojenosti je med nami zaradi ene spolitizirane teme.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Zok pravi:

Nene, hotel sem omeniti da tudi ni vseeno kateri sev prebolis in za katerim zbolis bodisi kot prebolevnik ali cepljen, ampak sem se odlocil, da se v debate glede sars-cov-2 ne bom vec spuscal. Prevec razdvojenosti je med nami zaradi ene spolitizirane teme.

no, saj je na koncu brezveze. jaz samo omenjam zadeve, ki jim folk še ne verjame. Trenutni sev je delta. Omikron pa že spreminja pravila igre, politika/svetovalci pa tak al tak capljajo zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na NIJZ mi ne znajo pomagat.

Imam opcijo se cepit s sputnikom, v Srbiji. Zdej, pri nas dobiš potrdilo o PCT-ju, ne dobiš pa evropskega PCT-ja.

Te spustijo v Avstrijo, pa Nemčijo če imaš samo naše PCT potrdilo, ne pa evropskega?

Pač sprašujem, ker ste tle sami znalci.

 

Hvala.

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Na NIJZ mi ne znajo pomagat.

Imam opcijo se cepit s sputnikom, v Srbiji. Zdej, pri nas dobiš potrdilo o PCT-ju, ne dobiš pa evropskega PCT-ja.

Te spustijo v Avstrijo, pa Nemčijo če imaš samo naše PCT potrdilo, ne pa evropskega?

Pač sprašujem, ker ste tle sami znalci.

 

Hvala.

in zakaj kompliciraš? Greš v ZD in pokneš tisti šit, ki majo...običajno je pfizer, ostalo lahko dobiš po naročilu (vektorska) in podpisani izjavi, da si sam zahteval.

Kar vem, ti sputnika ne priznajo saj v EU ni odobren (lahko se pa motim)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Pajk pravi:

Od žene bratranec je cepljen s Sputnikom, pa je normalno prišel v Slovenijo. 

normalno lahko vsak pride :P da ne bom učil krive vere (nisem gledal kaj velja pri nas), bistvo je samo a se mu prizna, torej a ma qr kodo in da je veljavna. Tak al tak, bodo kmalu tisti brez tretjega odmerka meli časovno omejitev veljavnost..potem pa tudi tisti s tretjim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 urami, Alla pravi:

267684367_507479034275233_5825982248071360370_n.png

ni dobička, če bi to imeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jih niso polna usta, kako jih skrbi za naše zdravje?

A ja, sem falu. Našo vlado skrbi samo in edino dvoje:

1. Njihov žep, da bo zeraj poln

2. Njihov žep, da ne bo nikoli prazen

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Alla pravi:
Nagradno vprašanje za Poklukarja:
S katerim odmerkom ste cepili pa ostalih 97 oseb? ?
Ali ste si cifro "107 oseb" preprosto izmislili? ?

268944235_10227638324210269_1559646258680262667_n.jpg

Sem nekje že napisal sodobno matematiko...

1+1=2

2+2=3

3+3=4

Stik z realnostjo je ostal nekje daleč zadaj...žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!