Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

ce bi MM imel kaj soli v glavi  bi nehu dirkat...oz pocakal leto dve.... zdravja se ne da kupiti .....  

pravite da mu nic ni, roka super itd... vi pa veste ja, kaj pol joka konc dirke... tip trpi , vse za slavo.... da bi ga dons zadel motor... ajej 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, bajkr88 pravi:

ce bi MM imel kaj soli v glavi  bi nehu dirkat...oz pocakal leto dve.... zdravja se ne da kupiti .....  

pravite da mu nic ni, roka super itd... vi pa veste ja, kaj pol joka konc dirke... tip trpi , vse za slavo.... da bi ga dons zadel motor... ajej 

 

Ravno zaradi pavze trpi, ker roka nima moči... Več kot bi je bilo, bolj bi trpel... Lani je bil v Jerezu zdrav, pa ga je motor zadel in polomil... Jah... Naredi se lahko kadarkoli, tudi po dveh letih... Mel je eno sezono pavze... Tega še nisem videl pri nikomur... Če to ni veliko potem pa tudi ne vem... Padci se bodo vedno dogajali... Neumno je pričakovati, da ker je bil pa poškodovan pa ne bo padal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaže, da se Dorni počasi podira prevara z ustoličenjem španskega dirkača na mesto najboljšega v zgodovini za vsako ceno in vsemi sredstvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SF pravi:

Vse kaže, da se Dorni počasi podira prevara z ustoličenjem španskega dirkača na mesto najboljšega v zgodovini za vsako ceno in vsemi sredstvi...

Ja no, ker to je dokazana resnica.... Pa kaj eni jeste? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/15/2021 at 10:39 PM, Lipstick said:

Ne bo tako lahko .....

Fuck, ma si nisem mislil da bo tako tezko! 
 

fun fact. Danes so z izjemo Eliasa na gridu vsi prvaki moto2. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, SF said:

Vse kaže, da se Dorni počasi podira prevara z ustoličenjem španskega dirkača na mesto najboljšega v zgodovini za vsako ceno in vsemi sredstvi...

Dej povej kaj kadis, to more biti vrhunska roba  ;)

 

5 hours ago, bajkr88 said:

ce bi MM imel kaj soli v glavi  bi nehu dirkat...oz pocakal leto dve.... zdravja se ne da kupiti .....  

pravite da mu nic ni, roka super itd... vi pa veste ja, kaj pol joka konc dirke... tip trpi , vse za slavo.... da bi ga dons zadel motor... ajej 

 

Vemo ravno tolk, kot ti, NIC. Marquez ve in on dirka, mi nimamo nic s tem...  To je njegova odlocitev. lahko ga zeza poskodba (vendar verjamem da in on on falanga dohtarjev ve kaj govori), bolj verjetno ga zeza odsotnost, manjko navozenosti (to ni isto ko se ti odpeljes na kavo, ampak ja vrhunsko dirkanje med samimi vrhunskimi piloti), manjko moci, itd... In to lahko dobi nazaj samo z dirkami, ne z playstationom, ali formumom, ali branjem ali igranjem saha. in nic ne jokca: med samo dirko potrpi ins tisne zobe, in pac pove da ga se boli itd, pa kaj je s tem narobe? Za slavo? tega mu ni treba, je pa dirkac, in vsi dirkaci so zelo tekmovalni in  radi dirkajo, zato se vec ali manj vsi vozijo dva dni po zlomu kjucnice, teden dni po zlomu noge ipd.. Nekateri CELO z zlomljenim mezinckom!

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vejo ja ...so ga spustil dirkat in naredu vse teste takrat... pol je pa doma okn odpru pa roka šla napol... pol pa problemi eno leto... ja ja ... vejo ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 4. 2021 ob 16:07, Kugelschreiber pravi:

So, pa niso. Ce se pred fp3 cez pisto sprehodi oblacek pohajacek in mal požegna....to postanejo kr pomembni treningi. Rozman, verjetno bo treba spokat. 
 

Me pa eno drugo razmerje mal mede. Pol je bojda boljši, obetavnejši in trofejneši od bratov Espargaro. Na velíki Hondi. V top teamu na gridu. Aleix ga letos redno pere, a je pol Aprilia zgolfana do amena? ?

Karte so se dodobra premesale :) Ju3 pa da vidimo; na Ducatija ne bi stavil, to ni steza zanj. Suzuki zna presenetiti, Yamaha je pa nedvoumno favorit. Rossi bo pa moral premisliti pocasi kako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, bajkr88 said:

vejo ja ...so ga spustil dirkat in naredu vse teste takrat... pol je pa doma okn odpru pa roka šla napol... pol pa problemi eno leto... ja ja ... vejo ...

 

 Sej ni problema, nasledn k se poskoduje pride k tebi... ti ves zakaj in kako je zajebal prvic: ali dohtarji, ali on k je prevec forsiral (vcasih ljudje ne poslusajo dohtarjev), ali oboji. Vedel bos tudi pravo terapijo.... Finta je pa v tem, da bos to moral vedeti prej, ne leto kasneje... Pa bitki je vsak lahko general.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/30/2021 at 4:07 PM, Kugelschreiber said:

So, pa niso. Ce se pred fp3 cez pisto sprehodi oblacek pohajacek in mal požegna....to postanejo kr pomembni treningi. Rozman, verjetno bo treba spokat. 
 

Me pa eno drugo razmerje mal mede. Pol je bojda boljši, obetavnejši in trofejneši od bratov Espargaro. Na velíki Hondi. V top teamu na gridu. Aleix ga letos redno pere, a je pol Aprilia zgolfana do amena? ?

 Ne vem ce je Honda tako superiorna, ni slo nekaj casa, dokler ni prsu Stoner in potem Marquez. Zanju vemo iz kaksnega testa sta. Ko je Marquez sel na bolnisko, se je spet pokazalo da vseeno ni ravno najlazji paket... skozi zgodovini ima lahko veliko naslovov, samo se vecinoma zasluge dirkacev: Marquez, Doohan, itd...

 

  Mislis da ni nic vazno da je Pol na novem, ne najlazjem motorju, Aleix pa na Apriliji, ki jo sam razvija ze par let... in pozna do obisti. Ne vem ce je rec tako enostavna... Pol ga je na KTMju, ki ga pozna kar redno pral.  Rezultati sami po sebi niso ravno najbolj zanesljiv indikator.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr obračaj besede... me ne boli, vem pa da privoscim decu zdravja in življenja ... ce je pač glup in se bo polomu pa meu na stara leta probleme pa  naj, tud humar ni odnehal dokler....

vem da je tak šport nevaren itd ... ampak tukaj se gre za to da se vidi kaj se mu je zgodilo in ve se da pretirava, ni hec... ocitno ne bo odnehu dokler ne bo cel polomlen... rosi tud noce nehat in vztraja, lepo.... ampak na silo ne bo slo, bo pač počas vidu da negre več, mal bo trajal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/27/2021 at 4:40 PM, Lipstick said:

če bo na koncu sezone v takem stanju, kot je bil pred poškodbo, bo lahka zeloooooo vesel in zadovoljeeen......

Tudi tolele sem zapisal ( ker me je eden malo nazaj " navajal " ), se mi pa zdi, če bo še ene parkrat na tak način poljubil pesek, da ne bo nikoli več stari Marko .......

Popravljeno . Popravil Lipstick
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, bajkr88 said:

ti kr obračaj besede... me ne boli, vem pa da privoscim decu zdravja in življenja ... ce je pač glup in se bo polomu pa meu na stara leta probleme pa  naj, tud humar ni odnehal dokler....

vem da je tak šport nevaren itd ... ampak tukaj se gre za to da se vidi kaj se mu je zgodilo in ve se da pretirava, ni hec... ocitno ne bo odnehu dokler ne bo cel polomlen... rosi tud noce nehat in vztraja, lepo.... ampak na silo ne bo slo, bo pač počas vidu da negre več, mal bo trajal

Ja, in to je pac samo njegova stvar... V tem je stos. Ne kaj si o tem mislis ti, ali jaz, ali kdorkoli izven njegovegas mostva, sponzorjev (se ena stvar o kateri ne vemo ama nic), itd... To jaz govorim,. Mi tule ne vemo nic. Jaz ne razclenjujem nikogar skozi moje oci... Ce se bo se sesul in poskodoval, ce se ne bo, ce bo dober kot vcasih, ce ne bo in zakaj ne bo, je samo stvar njega in kroga okoli njega. Popolnoma enako je z Rossijem, kdaj bo nehal, kako bo nehal, zakaj bo nehal je njegova in samo njegova (plus mostva in sponzorjev) stvar... in ne bom ne Marca ne Rossija klical budala (te citiram "ce bi MM imel kaj soli v glavi") in ali jima svetoval kaj naj naredita (citat " bi nehu dirkat...oz pocakal leto dve.")

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, ChilliPalmer said:

A ga je povaljal spet? 

Hehe, sej ce ga je, je "stari" Marc, saj ko ni Lowsa, mislim da je redno mel najvec padcev  ;)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Lipstick pravi:

Tudi tolele sem zapisal ( ker me je eden malo nazaj " navajal " ), se mi pa zdi, če bo še ene parkrat na tak način poljubil pesek, da ne bo nikoli več stari Marko .......

Ni potrebnih še več padcev, te zavore v podzavesti se ne bo kar tako znebil, da bi lahko vozil kot prej, nad zmožnostmi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Öncu bo danes tepen in to fajn... Hehe. Poleg sebe je v zadnjem ovinku vrgel ven še Masio na tovarniškem KTM. Še dobro, da je Pit na vozičku, da ga bo težko ujel... Je pa odpeljal še Binderja, kar pa KTM-u ustreza, ker sedaj ima pa Acosta že res ogromno prednost pred vsemi. Noro... 

Se mi pa zdi, da je Acosta izvedel mal klasično špansko cigansko potezo in v predzadnjem ovinku malo zmanjšal na idealni liniji do te mere, da so se nabili en na drugega in je lažje zadržal mesto v zadnjem ovinku. Posledica tega pa je bila tudi Denizova napaka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2021 ob 10:24, maus pravi:

HD Servus TV .. jaz ga imam na 33 kanalu med športnimi programi 

Kateri ponudnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Buschi pravi:

Kateri ponudnik?

telemah ... ampak mislim, da ga imajo tudi drugi ponudniki ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, KennyJR said:

 

Se mi pa zdi, da je Acosta izvedel mal klasično špansko cigansko potezo

 Ne verjamem da imajo Spanci pravice za to potezo... v dirkaskem sportu je znana ze zeeeelo dolgo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!