Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Verjetno res ne...če bi igral fair play bi imel več možnosti. Ker je pa Rossiju na nepošten način odvzel en naslov jih bo sam z veliko verjetnostjo še več izgubil...in najhuje, ne bo ga dohitel, kar bi ga moral z lahkoto, če bi bilo normalno. 

rossi bi svoje bitke bil na dirkališču ne pred novinarji pa bi bil danes verjetno 10x prvak, naslov si je vzel čisto sam in noben drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot si je kriv tudi Vinales,da je obstal v počasnejši skupini,MM pa je napredoval.

Bilo je smešno za umret,njegovo pizdakanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Snečer said:

Aja, rokica bolela, zgleda še par for ostalo v boksih od Lorenza :)

 Tole pove cisto vse o tebi... 

54 minutes ago, damjandugi said:

Kot si je kriv tudi Vinales,da je obstal v počasnejši skupini,MM pa je napredoval.

Bilo je smešno za umret,njegovo pizdakanje.

Tule dam malo prav Vinalesu... Ok, se je Marc slepal... Pa potem sel za njim skozi bokse itd, ta je bla pa ze mal mocna. To JE jebanje nekoga u glavo, in kar sem ga se maral, ga zdaj ne vec. Pa ne da bo to zdaj kaj spremenilo ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/30/2021 at 4:02 PM, ChilliPalmer said:

Epski dvoboj med Rossijem in MM pa itak se traja, v naslovih.... Pa trenutno se kar Rossi zmaguje ?

Hm, ker kanal pa gledas ti. MM ima vec pik kot Rossi zaenkrat. Z nulami ima vec pik kot Rossi. Ima vec pik kot Rossi, ki je v zivljenski formi! (Tako sam pravi, rad bi dobil nekaj njegovih tablet, super roba mora biti!) Tako da tudi trenutno Rossi ne zmaguje nic, bije pa epske dvoboje z Lecuono, itd zaenkrat.

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Snečer said:

da ga je vizir motil?

dajmo še kako pogledat, da vidimo

Poglej tocke v prvenstvu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jvalant pravi:

Tule dam malo prav Vinalesu... Ok, se je Marc slepal... Pa potem sel za njim skozi bokse itd, ta je bla pa ze mal mocna. To JE jebanje nekoga u glavo, in kar sem ga se maral, ga zdaj ne vec. Pa ne da bo to zdaj kaj spremenilo ;)

Če bi imel vinales pace bi se mu zanalašč odpeljal ne pa da ga je šlepal. 

Zgleda da so časi špancev mimo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo dirko sem gledu..cel čas so se vsi za prvim šlepali :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jvalant pravi:

 Tole pove cisto vse o tebi... 

Tule dam malo prav Vinalesu... Ok, se je Marc slepal... Pa potem sel za njim skozi bokse itd, ta je bla pa ze mal mocna. To JE jebanje nekoga u glavo, in kar sem ga se maral, ga zdaj ne vec. Pa ne da bo to zdaj kaj spremenilo ;)

oklepaj si pa spregledal ... pa še kaj povej o pokojnem, očitno nepomembna novica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa lansiranje Fabiotove Yamahe na dirki.
Mislim lih komaj da ga je kak Ducati ujel do prvega ovinka, pa je kr daleč do tja. Me res zanima na prihodnjih dirkah kako bo s starti Yamah. Če imajo dober "whole-shot device" in se jim uspe urinit na prva mesta na startih nevem če lahko fabia še kaj ustavi (razen kakšne višje sile) letos.

Drugi tak WTF trenutek mi je pa Rins naredil. Modeeeeeel, 4. DNF in spet ko je bil nekje pri vrhu. Po moje se bodo malo pogovorili z njim pri Suzukiju počasi. :S

KTM izenačil rekordno končno hitrost Ducati-ja, kaj pa to? Upam da so našli kaj (poleg končno dobljene sprednje trde gume) jim je falilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

oklepaj si pa spregledal ... pa še kaj povej o pokojnem, očitno nepomembna novica...

 Nisem, saj si rekel sam, da je tudi zares.... Drugega dela pa sploh ne bom komentiral. Ali pa tega, da to zdaj izrabljas za ne vem kaj. :( (ker kometiramo popolnoma drugo zadevo in res ne vem zakaj si zdaj reveza zvlekel v debato) In koncujem mojo debato o Qartararoju, ker takole se pa ne grem...

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jvalant pravi:

 Nisem, saj si rekel sam, da je tudi zares.... Drugega dela pa sploh ne bom komentiral. Ali pa tega, da to zdaj izrabljas za ne vem kaj. :( (ker kometiramo popolnoma drugo zadevo)

Malo zadihaj no, ne bit tak zategnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snečer said:

Malo zadihaj no, ne bit tak zategnjen.

Ne bom, to da si zvlekel ubogega fanta v debato v kateri jo bilo govora samo o Fabiu (in njegovi rokci), je najmanj neokusno, da ne recem kaj mocnejsega... In ravno TI bi moral tule moderirati take zadeve. Ko zmanjka argumentov, nastopi moc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

49 minutes ago, Sahbazz said:

Kaj pa lansiranje Fabiotove Yamahe na dirki.
Mislim lih komaj da ga je kak Ducati ujel do prvega ovinka, pa je kr daleč do tja. Me res zanima na prihodnjih dirkah kako bo s starti Yamah. Če imajo dober "whole-shot device" in se jim uspe urinit na prva mesta na startih nevem če lahko fabia še kaj ustavi (razen kakšne višje sile) letos.

Drugi tak WTF trenutek mi je pa Rins naredil. Modeeeeeel, 4. DNF in spet ko je bil nekje pri vrhu. Po moje se bodo malo pogovorili z njim pri Suzukiju počasi. :S

KTM izenačil rekordno končno hitrost Ducati-ja, kaj pa to? Upam da so našli kaj (poleg končno dobljene sprednje trde gume) jim je falilo.

 Saj imam rad KTM, samo ce ZA Ducatijem izenacis hitrost, ni popolnoma enako  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, jvalant pravi:

Ne bom, to da si zvlekel ubogega fanta v debato v kateri jo bilo govora samo o Fabiu (in njegovi rokci), je najmanj neokusno, da ne recem kaj mocnejsega... In ravno TI bi moral tule moderirati take zadeve. Ko zmanjka argumentov, nastopi moc...

O oslovi senci se prepiraš, pravo življenje pa je včeraj tam ugasnilo, ampak ni zanimivo. Tako pač je.

Bolj je važno, kdo je koga pral, kdo je imel od mame opravičilo in druge zgodbe.

V bistvu ja, kot nekoč, kruha in iger.

Gledalci se zabavajo, tako ali drugače, eni so nekoč hodli nesreče gledat.

Samo ti jvalant verjetno z beležko spremljaš motogp :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, Snečer said:

O oslovi senci se prepiraš, pravo življenje pa je včeraj tam ugasnilo, ampak ni zanimivo. Tako pač je.

Bolj je važno, kdo je koga pral, kdo je imel od mame opravičilo in druge zgodbe.

V bistvu ja, kot nekoč, kruha in iger.

Gledalci se zabavajo, tako ali drugače, eni so nekoč hodli nesreče gledat.

Samo ti jvalant verjetno z beležko spremljaš motogp :) 

 Prepiram se o istem kot ti, sem se kasneje vkljucil. To o pranju je tvoja debata, ze par dirk. To da izkoriscas smrt za tole tukaj je pa pritlehno. Si pac troll in zdaj si sam sebe spravil v slabo luc. In zdaj prelagas vse to name: Kako jaz spremljam GP je moja stvar. Ali z belezko ali brez nje. In se enkrat, ti si zacel z ugasnjenim zivljenjem. In da, NI zanimivo, tragicno je. Ti in samo TI, pa zadevo izkoriscas. To, da jaz tega nisem omenil v debati o Fabiu (ker sploh nimam kaj to omenjati v doticni debati), ne pomeni da mi je vseeno. Nisem pa pa in nikakor ne bom takih dogodkov uporabljal kot vzvod ali za zaljenje drugih, kot to uporabljas ti. Sram te je lahko in briga te za fanta, ze s tem ko si to uporabil tule je dokaz o tem...   In tudi razglabljal ne bom o njih, ker so tragicni in zalostni.  Zdaj se pa res umikam iz tega, ker si rec res zapeljal v kalne vode. In za konec: Ti ze par dirk razglabljas kdo koga pere in ti si zacel z temle, ne jaz.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Snečer said:

 

Samo ti jvalant verjetno z beležko spremljaš motogp :) 

 Ni treba, sam mal je treba zraven razmisljati. In uporabiti osnovnosolsko matematiko: sestevanje, pa se takoj vidi kdo ma vec tock.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, jvalant pravi:

 Prepiram se o istem kot ti, sem se kasneje vkljucil. To o pranju je tvoja debata, ze par dirk. To da izkoriscas smrt za tole tukaj je pa pritlehno. Si pac troll in zdaj si sam sebe spravil v slabo luc. In zdaj prelagas vse to name: Kako jaz spremljam GP je moja stvar. Ali z belezko ali brez nje. In se enkrat, ti si zacel z ugasnjenim zivljenjem. In da, NI zanimivo, tragicno je. Ti in samo TI, pa zadevo izkoriscas. To, da jaz tega nisem omenil v debati o Fabiu (ker sploh nimam kaj to omenjati v doticni debati), ne pomeni da mi je vseeno. Nisem pa pa in nikakor ne bom takih dogodkov uporabljal kot vzvod ali za zaljenje drugih, kot to uporabljas ti. Sram te je lahko in briga te za fanta, ze s tem ko si to uporabil tule je dokaz o tem...   In tudi razglabljal ne bom o njih, ker so tragicni in zalostni.  Zdaj se pa res umikam iz tega, ker si rec res zapeljal v kalne vode. In za konec: Ti ze par dirk razglabljas kdo koga pere in ti si zacel z temle, ne jaz.

po plakatu in minuti molka so že veselo vozili 350kmh +, zmagovalec simbolično poklonil zmago in jutru je nov dan...

sram bi me naj bilo zaradi česa?

ker sem gledalec, ki plačuje naročnino

koga sem žalil? ti si mene žalil :)

kdo koga pere... to so vse navijaške prispodobe ala šolanje itd. pa saj vse to tudi Gaber pove :)

ne razumeš ti "kruha in iger"

kako jaz spremljam motogp je tudi moja stvar

smrt dirkača "nikogar" več ne zanima... tak je real life

ne razumeš, zategnjeno...

 

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, vandrovec pravi:

Ker je pa Rossiju na nepošten način odvzel en naslov jih bo sam z veliko verjetnostjo še več izgubil..

Se podpišem pod tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2021 ob 21:29, jvalant pravi:

  sam mal je treba zraven razmisljati. In uporabiti osnovnosolsko matematiko: sestevanje, pa se takoj vidi kdo ma vec tock.

ne vem koliko - in ne bom rekel da si bil ti med njimi - jih je tukaj tolklo po meni ko sem prezentiral končne rezultate na koncu sezone.. 

in ja - še zmeraj trdim in bom , da je končni seštevek sezone dejanski rezultat kje je kdo s katerim motorjem..

bi kdo mogoče oporekal , da na dirkah niso enaki pogoji za vse ??  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osemnajsti in devetnajsti nista Zadaj, ampak samo nabirata zalet, da napadeta prvo mesto ?

1320583808_ScreenShot2021-06-03at07_49_05.thumb.png.ea139a8f29d318ebfa7224ea77268988.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/30/2021 at 6:04 PM, DAMI34 said:

ps. pa še nekaj. MMju še ni odlklenkalo. Počakajte da zrihta motor in sebe. Će bo le psihično vzdržal.

 

Bije težak boj sam s sabo......, ko bo uspel zopet sam pobrat motor, bo morda kej boljše.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!