Skoči na vsebino

Adventure riding (light off road, vse izven asfalta, teorija, od vožnje do opreme, ter prosti čvek v zvezi s temo)


DAMI34
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Testi ADV motorjev, ADV opreme, vodeni dnevni treningi na poligonih, vikend treningi z vožnjami in challenge dogodki, kratke video vsebine iz poti, koristni nasveti in še in še.

Spletna stran: https://www.advspirit.eu/

FB profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556725967368

Instagram profil: https://www.instagram.com/advspirit.eu/

 

Priporočene objave

pred 4 minutami, UrošG pravi:

Kako se pa v albaniji sporazumevate? Srbohrvaščina al angleščina al vas roke bolijo? Kako? 🤔

Albanija se full razvija in že par let govorijo angleško več al manj. Sem bil že četrtič v Albaniji in vsakokrat je bolj "civilizirano". Ful je turizma od obale do včasi offroad meke, ki žal izginja. € komot povsod vzamejo, booking ni problema..itd. v sami vukojebina dobiš za pit 😀seveda pa temu primerno cene rastejo. Najcenej je še vedno bih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, UrošG said:

Kako se pa v albaniji sporazumevate? Srbohrvaščina al angleščina al vas roke bolijo? Kako? 🤔

Vse od naštetega...😁

Mladina govori angleško..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAN pravi:

Vse od naštetega...😁

Mladina govori angleško..

.

... ja, ampak še vedno je najmočnejši skupni imenovalec evro :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx.. Ja sem še v fazi prilagajanja in spoznavanja motorja. Je pa teren za sliko cel nekih vodnih brazd in nebi bilo prijetno priletet v njih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbegan sem.

A te je to navigacija narobe peljala, ali jo potrebuješ, da se ne izgubiš na progi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Joker pravi:

Zbegan sem.

A te je to navigacija narobe peljala, ali jo potrebuješ, da se ne izgubiš na progi? :hmm:

Navigacijo sem rabil za beleženje naklona in merjenje sil na šus plato plato pri pristankih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, HyperJack pravi:

20240804_164815.jpg

Zdravo informativno me zanima, deluje mi koda si na nekakšni progi. Zanima me če se lahko tudi voziš po njej z temi motorji. Pa seveda kje to je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, celjan89 pravi:

Zdravo informativno me zanima, deluje mi koda si na nekakšni progi. Zanima me če se lahko tudi voziš po njej z temi motorji. Pa seveda kje to je

Tole sem na MX progi v Stranski Vasi - Semič. Plačaš 25 €, pa se lahko voziš cel dan. Čeprav ni mi povsem jasno, zakaj bi želel s takšnim tipom motorja na progo? Edino vidim smisel, če se pripravljaš na kakšen rally. Potem je kaj takega za kondicijo in nastavljanje vzmetenja super.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist za splosen test sebe motorja in za veselje. Nebi to prakticiral cel dan bi pa odpeljal par krogecov in to je to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, celjan89 pravi:

Cist za splosen test sebe motorja in za veselje. Nebi to prakticiral cel dan bi pa odpeljal par krogecov in to je to. 

Potem je bolje, da bi to počel izven delovnih ur, ker med uradnim delom je kar velik izstrelkov na progi. Važn, da maš znanje pa hude krampe, potem samo gas. Če bi bilo pa več interesantov, se lahko zmenim z lastnikom, da nam za kakšno urco odstopi progo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, celjan89 pravi:

Smo malo ponovili vendar brez pizdari ne gre. Mi je uspelo šus plato zjebat v 1 tednu je pa ko repa. Tolk o adv motorjih :)  tudi to je ČAR

451188002_859457552779145_1817387862274624115_n.jpg

453644427_1449509375766264_4643208700291243208_n.jpg

453889083_530140839674587_8283849519161689462_n.jpg

451211247_540833128287541_5276326962130590462_n.jpg

449451555_459113370296313_4732921651399669041_n.jpg

452612178_884711620371630_3105056461065654988_n (1).jpg

Fabrška šusplata je za kamnčke,ki letijo po zraku, ko se pelješ po lepem makadamu. Za vse ostalo vsaj 3 mm+ alu ali pa 5 mm+ plastika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, UrošG pravi:

Fabrška šusplata je za kamnčke,ki letijo po zraku, ko se pelješ po lepem makadamu. Za vse ostalo vsaj 3 mm+ alu ali pa 5 mm+ plastika. 

Sej sem vedel. Samo sem bil v upanju da vsaj neke zdrži😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

axp ali bumot alu. Moja Bumot se prekleto dobro obnese, pa več pokrije in dodatno je vpeta še v dveh točkah, večkrat že drsel po nji, nekaj manjših padcev, občasno kar motor obrnem na nji :P, predvsem pa zaščiti moped saj se najprej uleže na plato in ostalo ostane celo, v glavnem verjetno najboljši aftermarket del na mojmu 790 :D

na fotki se lepo vidi kako je podrsana

ps. zadaj pa mam nosilce za kufre/distančnike za mehke torbe, da ne zmečkam rora

 

450579702_8017395141663301_1146266917310318002_n.jpg

 

nekako se mi pa zdi, da je pri 790/890 adv najbolj šibka točka kak nesrećen udarec v hladilnik z boka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zelo se nagibam tudi sam na to plato kje si jo uzel. Kok te je prisla?  Kako dolgo si čakal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, celjan89 pravi:

Ja zelo se nagibam tudi sam na to plato kje si jo uzel. Kok te je prisla?  Kako dolgo si čakal? 

naročil direk od bumota. Plačaj peypal, počakal cca max 1 mesec mogoče, ker ni bila na zalogi in dobil. Cene se ne spomnim (med 300-400)

https://shop.bumot.eu/en/catalog/id/235.html

je pa težja od originala (cca 5kg) in manj elastična od exp, kar pomeni, da hudi udarci lahko zvijejo nosilce/vpetje. Sicer je vpetje šus plate spredaj itak bolj uboga mati.

ps. pa predfilter se tudi splača montirat. Mašina bolj zarohni, spodaj lepše dela, pa zračni filter ostane čist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko like kr v zs da nebi tukaj smetila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za okol bajte, mal manjse kubature. U resnici je to za mesta 4-7. Prva tri so oddana za Kove.
 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, motom pravi:

Takle mamo...

 

Kje točno v mne pa je tale klanec? Grem jeseni dol, pa bi šel 1 na 1 tole pogledat, kaj je šlo narobe. 😅

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • hribuc
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!