Skoči na vsebino

POŠKODBE


nagajiček

Priporočene objave

Sam sem že večkrat preizkušal okus asfalta,trave....

doslej malo modric,odrgnin,motor pa zvite vilce,odtrgana ročka za noge,razbita luč,utrgana gas zajle,bremze....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okusil sem travo... meni nič, motor malo popraskan po desni, polomljena stopalka na desni in zadnja zavora (zdaj zrihtano)

3x malo preveč korajžno speljal v dežju in zavijal pri tem... drs po tleh. Trpel je zadnji del na desni strani. Svinjske hlače :)

Mnogokrat butnil ob kaj v garaži... nič škode :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu še nikol nisem mel nesreče (tok tok tok po lesu). Prevozu sem že lepo število kilometrov, ključnih situacij je blo mnogo, ampak vedno se mi je nekak uspelo rešit. Enkrat se mi je sicer zgodlo, da sem na snegu hoto pospešit pa mi je skuter zasukalo, pri tem se je komaj vidno počohala prednja vilca (itak je vse srebrno) in malo je utrpel tudi spodnji del oklepa, ki sem ga kasneje itak zamenjal.

Drugače pa sem se kot spopotnik zdeval s "Fanatikom" in njegovim SF, ko nama je en z Mercedesom zaprl pot. Takrat sem bil pa fajn podrajsan, pa tudi na pol počen sem mel sredinec na nogi. Ampak AO+ vse povrne in ko sem dobo dnar me je bolečina minla. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sreco nism mu se nobenga takkga padca da nebi mogu dal casa na skutr sest. Drgac sm pa velikat ze padu. Zej ne vem a padci na pisti velajo :?: :) k uglavnm tm padam, na cest se je pa treba bl merkat :!:

Ene 3-4 leta nazaj ko se nism vozu na kolen sm si velikokrat ko sm padu zviv zapestje, zdej ko pa vozm na kolen sm z telesm blizi asfaltu tko da ubistvu iz niziga padem in ni take krize. Uglavnm me ponavad po ene 2h-3h padch zacnejo boki bolet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se na/z skuterjem veliko drugace pade,kot z motorjem?! ......a manj boli ali kje je fora?! :?

:arrow: iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se na/z skuterjem veliko drugace pade,kot z motorjem?! ......a manj boli ali kje je fora?! :?  

:arrow: iskalnik.

Če ravno manj boli, ne vem, je pa zanimivo, koliko vplivajo (ali pa tudi ne) manjša kolesa in nižja starost na varnost v prometu...

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vecjim motorjem je drugace past. Ker je veliko tezji in recimo da ti pade na nogo je velika razlika kot ce ti pade skutr. Pa tut ponavad so na vecjih motorjih visje hitrosti pri padcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padu 2-krat. enkat je bla čist moja neumnost, k je bil dež, jst sem pa hotu čim hitrej dam pridet pa mal v ovinku prehiter.. Pa še mal je blo hriba, tko de je skuter drsel še neki cajta po hribi dol. Sam k je blo mokro niti ni blo tolk poškodvan. edin stopalka za sovoznika se je zbrusla, de je lukna nastala k je plastična. Drugič mi je pa pes skoču pa nisem mogu ustavt, naprej si pa lahk mislte :?

ps: Vozte previsdno, de navte prevečkrat probaval trpežnost čelade :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: Vozte previsdno, de navte prevečkrat probaval trpežnost čelade :!:

Predvsem pa ne dvakrat iste čelade!!!

Ne pozabite, da je čelada po udarcu ali zdrsu kljub temu, da navzven ne kaže poškodb, znotraj lahko deformirana in ne zaščiti kot bi morala. Zato po vsakem padcu, kjer je čelada udarila/podrsala, zamenjat čelado!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: Vozte previdno, de navte prevečkrat probaval trpežnost čelade :!:

Predvsem pa ne dvakrat iste čelade!!!

Ne pozabite, da je čelada po udarcu ali zdrsu kljub temu, da navzven ne kaže poškodb, znotraj lahko deformirana in ne zaščiti kot bi morala. Zato po vsakem padcu, kjer je čelada udarila/podrsala, zamenjat čelado!

LP

Windsurf

Sej to sem mislu :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi bil za kašnga štora al pa kšnga z nesrečo velik strošek.

Ja, sam varnost je prva. Po močnem udarcu al pa večih manjših je čalada neuporabna. Pol je skor vsejen če jo maš al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:oops: čelada..a vela tud to če ti pade dol z motorskega sedeža....parkrat.. :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vsi majo NZi

kot zgleda si še bom jas mogo to nabavit :D :D :D

se bi že bil cajt, ker mam helmo iz 1. svetovne vojne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je glih debata o poškodbah čelad, bi pristavil svoj lonček in povprašal, če ima kdo izkušnjo, da se mu je čelada poškodovala pri prometni nesreči. Kako postopajo zavarovalnice v takšnih primerih, če vložiš zahtevek za povračilo škode? Se te odkrižajo z pavšalno odškodnino ali ti nakažejo za novo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!