Skoči na vsebino

POŠKODBE


nagajiček

Priporočene objave

NZI?? :) sva že dva

trije :)

Bom pa jas numero six :wink:

Meni skoz iz zica pade. Ampak udobna pa je tale Razerka. Pa še taka univerzalna, da na vsako tikvo paše. :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je glih debata o poškodbah čelad, bi pristavil svoj lonček in povprašal, če ima kdo izkušnjo, da se mu je čelada poškodovala pri prometni nesreči. Kako postopajo zavarovalnice v takšnih primerih, če vložiš zahtevek za povračilo škode? Se te odkrižajo z pavšalno odškodnino ali ti nakažejo za novo?

Sem imela poškodovan prednji del čelade, ki je bila stara 1 mesec. Ker sem imela še račun so mi povrnili celotno vrednost čelade. V nasprotnem primeru velja, da prineseš račun od prodajalca, ki prodaja čelade in ti obračunajo vrednost glede na starost čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej čelade niso tolk drage. Pomoje se splača koristet od zavarovalnice če maš eno res hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tlele ni bla sam čelada. Bil je še kombinezon, pa motor, pa......

Čelada je bila Sharkova, stara caa 3 mesece, na zunaj se ji skoraj nič ne pozna in ravno to bo verjetno problem pri odškodnini. Z zavarovalnico pa imam do sedaj le slabe izkušnje. Komaj so plunl tolarčke za motor, pa še tisto minimalca. Obstaja kak dokument s katerim bi dokazoval, da je čelada po bližnjem srečanju z asfaltom nuporabna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem do zdaj padel še samo 1x pa upam da zadnjič ne. :roll: takrat sem mal skuterja popraskal pa ogledalo odtrgal. sicer sem ga potem zašfasal pa je blo. vzrok za nesrečo je bila prehitra vožnja v ovinek in potem .... zdrst. ja kaj čmo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem do zdaj padel še samo 1x pa upam da zadnjič ne. :roll: takrat sem mal skuterja popraskal pa ogledalo odtrgal. sicer sem ga potem zašfasal pa je blo. vzrok za nesrečo je bila prehitra vožnja v ovinek in potem .... zdrst. ja kaj čmo :wink:

Jebi ga. Vsakmu se lahk zgodi :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okusil sem travo... meni nič, motor malo popraskan po desni, polomljena stopalka na desni in zadnja zavora (zdaj zrihtano)

3x malo preveč korajžno speljal v dežju in zavijal pri tem... drs po tleh. Trpel je zadnji del na desni strani. Svinjske hlače :)

Mnogokrat butnil ob kaj v garaži... nič škode :)

a ti vedno po desni?? hudica, js pa vedno po levi... tud aprilia. 1x sn prpicu po bregu dol 110 km/h, pa se obesim na bremze, pa je bla senca, pa pesek na cesti, tk d ga nisn vidu, mi je spodnesl obe kolesi, pa sn se ulegu na levo. se zdej ne vem, zka nisn na levi nogi cutu nc, ceprav sem ostal na motorju... ...drugic se mi je kulega z odprtim stenderjem zvrnil v levem ovinku - guess what - na levo stran. tretjic sem pozimi, ko sem se malo izzivljal po mokri cesti, ga porival pred garazo v breg do ceste, pa sem stopil na led, spodnese mene, spodnese motor, bumf, na levi bok... drugac pa sn se 1x zaletu v avtosolo, ko sn ga rinu d bi ga vzgal (problemi z vzigalnim sistemom), sem gledal instrumente, pa se z 20 na uro zakantam v golfa, direkt v prklop (gledal sem instrumente), tk d se ni na avtu nc poznal, na motorju pa sem z [cenzura] :D zvil tank... auu... :x

aja, najhujsi crash do zdej pa je bil, ko mi je iz frchija vrgl spredi kolo vn pr 60, 65 na uro (full gas dol), drsel 28 metrov (tok je dolga sled stopalke na asfaltu), mal koze sm pustu tm, pa motor je bil cel kaputt, pa sn enga streetfighterja iz njega pol naredu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš je, če je sam po en stran, k pa de maš zjeban z vseh strani :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš je, če je sam po en stran, k pa de maš zjeban z vseh strani :?

tocn tak! ko ga parkiram vedno pazim d je leva stran proti kaki steni obrnjena d se ne vidjo praske, k desna stran je pa ko nova... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NZI?? :) sva že dva

trije :)

Bom pa jas numero six :wink:

eeeeeee sedm? jaaaaa!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ja jesm se stresu dvakt (do zej:)) enkt sm su po enmu makadamu u rečic hmau k sm dobu skuto pa mn prlaufa en mack cez cesto z nadzvocno hitrostjo (pomoje je biu mack:))) pa cviknem zabremzam na taspredno pa na lev bok. poškodbe: praske na plastik, rahlo premaknena balanca, krvava roka. nc hudga sam motorja je blo pa skoda za tako traparijo kje biu cist nov! o tadrugo sm se pa cez gorje dam pelu pa mokra cesta je bla sm ga pa skoz uvink mau prevec zalozu in lepo na desni bok padu pa mau slajdou po tleh pa se nogo sm dau pod prag da bi mau motor zascitu sam ga nism kej dost pa se kolen sm mu cist sfakan:)) to sm poj lepo ostimu, posmirglou praske pa farbo dol dau cez crne nalepke tapru popa se naredu ene rossi scena stevilke pa lepo dau na boke, prag pa masko in zej je moja skutka fajna lepa:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je, če že maš po npr. levi strani počohanega, da pol greš polagat samo leve ovinke :lol: Maš pol manj škode če te vrže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je komu že zgodilo, da je mel v 2 tednih dve nesreči. Meni se je. Zanimivo je to, da me ni nikoli vrglo, ko sem "divjal", ko sem se pa peljal normalno v šolo pa sem enga od zadaj napičil. Čez 1 teden sem šel spet v šolo pa sem prleto v eno luknjo (na cesti so asfalt na novo delali) pa me je kar faj zabrisalo po makedamu :cry: Če pa ni to smola :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej ojej... :cry: :cry: :cry:

Deklica se mi je zložila... Pri 10 km/h... In priletela tako v robnik, da je use skrivljeno. Na srečo ni njej nič.

Treba bo menjat prednjo roko (Speedfight 2) pa plastiko od žmigouca... Pa popraskan je zdej z obeh strani. :cry:

Klučavnco za vžig je tud kar premaknilo za pol centimetra notr u globino med plastike... Prou smotano.

Zdej je skuter na servisu, kolk bo prišlo popravilo, se mi ne sanja... Upam, da bojo dobro uštimali. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše je, če že maš po npr. levi strani počohanega, da pol greš polagat samo leve ovinke  :lol:  Maš pol manj škode če te vrže

Sam ke boš najdu same leve ovinke. Najbolš, de se pol sam po rondoju furaš :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se je komu že zgodilo, da je mel v 2 tednih dve nesreči. Meni se je. Zanimivo je to, da me ni nikoli vrglo, ko sem "divjal", ko sem se pa peljal normalno v šolo pa sem enga od zadaj napičil. Čez 1 teden sem šel spet v šolo pa sem prleto v eno luknjo (na cesti so asfalt na novo delali) pa me je kar faj zabrisalo po makedamu :cry:  Če pa ni to smola :?

moj motorino je mel 2 nesreci v dveh urah!!! :evil: :D :D :D najprej mene sesipa ko sn se pelu v Lembergu od cross proge dol, pa se zacne hosta, pa je bla senca, pa nisn vidu peska na tleh, picim 110, pa se obesim na bremze, vuf, mi spodnese obe gumi... fak... :evil: ustavu sn se 2 metra pred betonsko skarpo... :shock: :? :evil:

pol rihtamo motor pr kulegu (zmigovc mi je vtrgal pa neki smo nalepke likal), pa se gre tt kulega (best frend) pelat, pa se mu je stender odprl, gre v prvi levi ovinek, cakabuum, je ze bil na tleh... pa smo mel sreco, d je prletu na travo, sta bla sam 2 risa (cez vse nalepke)... aja, pa kiler mi je spustu d smo ga lepl, sm prsu ob enih ponoc dam, pa se mama me je zadej z avtom lovila, pa sm mislu d se pac en goni za mano, sn ga pa tisau do konca, skoz Sentjur 160 na uro... :D :D :D :D kok me je sklincala ko sm dam prsu!!!!! :twisted: :D :twisted: :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!