Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Pri vrnitvi domov je števec (?) na bajsiklu kazal (?) točno 16,0 km ... :OK:

Na poti proti ribogojnici me je oviral veter (zahodnik) pri vrnitvi proti domu mi je veter pomagal ... :OK:

Dobro STOP, slabo START ... :blush:

Ne spomnim se sigurno, če sem "mravljince" v desni dlani čutil že na poti v ribogojnico, ob vračanju sem jih čutil 100 / uro ... :blush: Mislim, da sem o teh mravljincih med kolesarjenjem že pisal v tej temi in sedaj me zanima predvsem, če sem jih čutil tudi takrart, ko sem padel na Planini in če sem jih mogoče čutil tudi kdaj na mopedu ... :? :unsure: :? :unsure: :? :unsure: :?

In še nekaj me zeloooo skrbi. "Moj" dr. na polikiniki mi je prav zadnjč rekel, da dokler ne čutim mravljincev v rokah, "z vratom ni penike" ... :blush::blush::blush:

"Moj" forumski doktor, če še vedno slediš (?) temu, kakšno je tvoje mnenje ?????????????????????????????????

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ej, Roberto...

..jest imam mravljince po rokah na biciklu... pa vrat me bali... pa rit... pa ko dobim kondicijo, pa malo manj bali...

....sem pa zadnjič tolk dolgo na sekretu sedu, da sem mravljince še v noge dobu... da sem stal potem glih en tko, kot preden sem šel na sekret... hahahhahah

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ej, Roberto...

..jest imam mravljince po rokah na biciklu... pa vrat me bali... pa rit... pa ko dobim kondicijo, pa malo manj bali...

....sem pa zadnjič tolk dolgo na sekretu sedu, da sem mravljince še v noge dobu... da sem stal potem glih en tko, kot preden sem šel na sekret... hahahhahah

Pred mravljinci nimam miru tudi pri jedi. Res so nadležni, na kolesu, v hribih, na motorju, še ko spim me spremljajo! Jih kdo potrebuje, mam viška... :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ej, Roberto...

... ej Uroš, ti jutri ne boš poklical svoje zdravnice, če je že pripravila za podpis, vlogo za tvojo inv. upok. pri 50 "pomladih" ...

Zdaj pa moram "prekinit", ker se bo začela druga dirka super bike ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Namesto druge dirke SBK je kolesarstvo Tour the Fronce ... :blush::blush::blush:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej Uroš, ti jutri ne boš poklical svoje zdravnice, če je že pripravila za podpis, vlogo za tvojo inv. upok. pri 50 "pomladih" ...

Zdaj pa moram "prekinit", ker se bo začela druga dirka super bike ... :OK:

;)

...vem Roberto, da ni isto... :blush:

...ampak...

...vem pa da so mravljinci fejst nadležni.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Danes sem zdravnico klical zaman, ker ni "splošna" (?) ampak "urgentna", zato se mi njena medicinska sestra ni oglasila ... Kaj pa če bi bilo kaj nujnega ??? Za take primere se mi zdi, da obstaja štvilka 112 ...

Jutri je "splošna" in dela popoldne, tako da bo Roberto takoj po kosilu dring, dring, dring, ... .)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po kosili je Roberto ""dringal" v zdravstveni dom in izvedel, da bo čez en teden, ker zdravnica še nima vseh mojih izvidov ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi Roberto lep vikend ti želim.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi že nekaj cajta nam nič nisi napisal.... me že firbec matra kaj je novega.... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mi je moj nečak med vgradnjo steklene police v moj maketarij "malo popravil" Hondo Goldwing ... :blush:

05042012kos-005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem jo na srečo lahko zlepil v prvotno stanje (?) in ji naredil "podnožje" (???), da se to ne bo moglo več zgoditi ... :OK:

07042012pop-006.jpg

07042012pop-008.jpg

07042012pop-009.jpg

Drugače pa čakam torek, ko bom šel v Idrijslki Zdravstveni dom podpisat vlogo (?) za mojo inv. upok. ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vpraŠanje za "računalničarje" (?). Ali obstaja Še kakŠna druga "spletna shramba" za shranjevanje slik, ker mislim, da sem svojo na Shrani.si že tako napolnil, da sem za objavo zgornjih slik porabil skraj pol ure ... :blush::blush::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vpraŠanje za "računalničarje" (?). Ali obstaja Še kakŠna druga "spletna shramba" za shranjevanje slik, ker mislim, da sem svojo na Shrani.si že tako napolnil, da sem za objavo zgornjih slik porabil skraj pol ure ... :blush::blush::blush:

jaz uporabljam http://www.photobucket.com/ - stran je v angleŠčini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, da ti še jst po doooollllgeeeeemmmm času kej napišem.

Zadnjič sem se zapeljal čez Idrijo in se tudi nate spomnil. Vidim, da število modelčkov lepo narašča, pa tudi število prevoženih kilometrov "z motorjem na polento" :D Pohvalno.

Ti želim vesele Velikonočne praznike in upam da se kdaj dobimo na pojači v Idriji, ko se bom tja čez kaj zapeljal.

Lep pozdrav

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor tudi tebi želim lepe praznike.

Igor ??? Mogoče ????? pri gradnji mostu pri odcepu za Mangartsko sedlo (?) in fant (?) od ???????

Pri modelarjenju in maketiranju imam še najmanj težav s spominom, ker se stvari dogajajo sproti ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aders mislim, da mi težav ne povzroča Shrani.si, temveč winovsi in antivirusni program, ki se ob vklopu računalnika začneta "posodabljati v ozadju". Ker sedaj posodobitav ni bilo, tudi težav s Shrani.si ne ... :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert

Se ti gre prav fajn. Sem ta pravi, tisti ka je gradil Viadukt Predel in povzročal tam gori zastoje. In sva se glede na tvoja pripovedovanja sigurno gori videla.

Pa na ZS pošlji tvojo številk0o, te kaj pokličem ko bom tam čez tvoje konce zahajal

Lep pozdrav

Igor

p.s. pa model viadukta Predel naredi, ti lahko vse načrte zrihtam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor, ko "prideš na vrsto" ... .)

Danes po kosilu me je moja draga zelooo žalostna prosila, če ji lahko popravim "strgano verižico" in tudi sama predlagala, naj jo scinim (?).

08042012pop-001.jpg

08042012pop-002.jpg

:OK:

08042012pop-003.jpg

:OK::OK:

08042012pop-004.jpg

:OK::OK::OK:

08042012pop-005.jpg

:OK::OK::OK::OK:

08042012pop-006.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Igor. Moja Minolta je že kar precej stara :blush: in pri njej me najbolj moti zeloo majhen "ekran", zato mogoče v sredo "pri najboljšemu sosedu" CANON IXUS 220 HS ... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi si si mogoče pogledal Olimpusa nju tough

Super zadevica pa še pod vodo lahko slikaš, snemaš - preverjeno :)

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se Roberto pravilno pripravi, mu ni treba hodit v drvarnico, ampak lahko Janez123-jevega Poršeja "pošprica" kar v delavnici ... :010:grupni::010

09042012pop-002.jpg

09042012pop-005.jpg

:grupni::010 :010 :010 :010 :010:grupni:

09042012pop-006.jpg

09042012pop-007.jpg

09042012pop-008.jpg

09042012pop-009.jpg

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!