Skoči na vsebino

Moje izkušnje - Arhiv


RobiRoberto

Priporočene objave

Stena na koncu hodnika, ki vodi do "moje" sobe je v celoti zasteklena in skozi njo je lep razgled na Kamniške Alpe (?) in tudi na Kamniško sedlo (?), vendar sta zame sedla kar dva, tako da ne vem, katero je res pravo ???

Robi, dobro jutro!

Desno je Kamniško sedlo levo pa Kokrško.

Srečno

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja zdajšnja "singl" soba se ponaša tudi s "tuš kabino", pred dvemi (?) leti, pa so me sestre ali "bratje", s takim "vozičkom" iz sobe odpeljali slečenega in pokritega v "pralnico", kjer so me, eni bolj nežno, drugi bolj grobo, umili, ponavadi pred kakšnim pregledom na polikliniki ... Seveda se je to dogajalo, ko sem bil še na invalidskem vozičku ... :surrender: :surrender: :surrender:

Te kabine se tudi sama spomnem,ko se prijatelja prisla ostrizt in obrit...enega od zaposlenih sem poslala na vpis v trgovsko solo,ker po prekladanju fanta iz vozicka na stol za 'umivanje' je vporabil manever 'skladiscnika iz Luke Koper' ko rasklada banane....tako sem mu 'po moje' povedala,naj menja poklic....in gre prekladat embalazo in ne ljudi....headbang.gif...si morem mislit kako ti je bilo in kako ti je vsaic,ko gres proti tej stavbi....(p.s.niso pa vsi isti,bilo je par 'cloveskih') ..to pa tudi moram priznat!trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem celega "kralja Soče" tudi prelakiral z brezbarvnim lakom, tako da bo jutri, po tem, ko bom "vgradil" še "obešalnik", pripravljen na transpor cuhavze (??? = Roberto ET) ... ;-)

Lepi lepi lepi...100X Bravo Robi,natancen si res....u nulo si to zrihtal...RESsmile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... u nulo si to zrihtal... smile.gif

šele danes popoldne, ko sem z brezbarvnim lakom polakiral še robove in zadnjo stran, tako da je "mojstrovina" sedaj dobro (?) zaščitena pred vsemi (?) vremenskimi vplivi ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

slika2955.jpg

Bela, :notworthy: :notworthy: :notworthy:....................................................................................................... :wub:

.) :D:kava:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne sem na "delovni terapiji" v moji delavnici, "zrežiral" tudi video na temo: Tako se vrti propeler na modelu, ki ga je Roberto danes končal ... :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desno je Kamniško sedlo levo pa Kokrško.

Hvala ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je dan za počitek, če ne preživiš BSSS, zato sem takoj po ogledu dirk :notworthy: odšel v delavnico in najprej na Levčka & Miško namestil "sistem za pritrditev na zid", seveda za vsakega posebej ... .)

slika2961.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz "slikarja" sem se nato "prelevil" v ladjarja ... .) . Jadrnici Viktorija sem danes dopoldne vgradil gredelj (?) in smerno krmilo (?) ... :010 :010 :010 :010 :010

slika2966.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., jaz pa danes dopoldne zopet svojo pojstlo na Soči (primerjava z Levčkom in Miško) ... Ob 8.45 uri sem bil "naročen" na pregled na Polikliniki pri "mojem" zdravniku. Z mojo drago sve seveda prispela že uro prej, pregled sem opravil točno ob deveti uri in čakalnica je bila napolnjena, kakor vidite na spodnji sliki. Pri prijavnem okencu sem bil prvi v vrsti in dobil tudi "štartno številko" no. 1 ... :yea2::yea1: :notworthy:

Zdravnik mi jje lepo odgovarjal na vprašanja glede artroskopije (?), predvsem me je zanimalo, če bom po opravljenem posegu rabil tudi kakšne pripomočke (bergle), kar mi je zdravnik tudi potrdil ... :surrender:

Sam pa je zdravnik dodal še eno informacijo, malo bolj neljubo! Povedal mi je, da magnetna resonanca nikoli ne pokaže vsega, to se vidi šele, ko se "prodre v telo", in če bi se takrat pokazalo, da vse le ni "tako od muh", me lahko po posegu zadržijo tudi par dni v bolnišnici ... :nono: :surrender: :surrender: :surrender:

post-12027-0-77844600-1317728273_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je torek, toda ponavadi so ponedeljki bolj slabi (?) dnevi ??? Ko me je moja draga odložila pred vhodom v Sočo (služba !!!), so me po prihodu v prvo nadstropje, vsi ki sem jih srečal, lepo pozdravili, toda prav kmalu za tem tudi zbili mojo dobro voljo z obvestilom, da sem iz singl cimra no. 11 premeščen v quatro cimer no. 8 !!! Nisem imel druge izbire kot svoje stvari prenesti tja ... Soba 11 je trnutno še vedno prazna ... Z dvemi od cimrov sem se že spoznal. Mlajši od njiju je na Soči zaradi prometne nesreče, pri kateri je bil udeležen kot izsiljen voznik mopeda in niti slišati noče več karkoli o kakšnih mopedih ... Starejši od njiju na Soči ni prvič, "obiskuje" pa jo zaradi ?????????????????? (pozabil besedo !!!), ki te ponavadi "posadi" na invalidski voziček + še veliko dodatnih stvari ... S tretjim še nisem spregovoril "v živo", je mlajši od mene, na invalidskem vozičku in videti bolj zadržan ... Najrajši bi te tri dni do petka kar prespal ... :surrender:

Soča onlajn, RobiRoberto ... ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Starejši od njiju na Soči ni prvič, "obiskuje" pa jo zaradi ?????????????????? (pozabil besedo !!!),

Starejši od njiju, vendar približno mojih let !!!

?????????? = multipla skleroza ... :-(

Za rešitev ??? sem moral uporabit mujota, za objavo vsega tega pa morje časa, ker dobesedno tipkam v prazno, saj se črke na ekranu pojavijo kar s precejšnjo zamudo, tako da svojih tipkarskih napak sploh ne vidim sproti ... Modelarski forim mi povzroča dosti manj težav !!! ??? Pri pisanju prejšnjega stavka, si je forum (?) vzel pavzo za prvo črko M ... :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza 2 X !!!

Prvilč, da sem porabil dobrih 5 minut, da sem zopet odprl to temo ...

Drugič, da me je pred dobrimi petimi minutami, nekdo, mlajši od mene, na invalidskem vozičku, vprašal, z jecljajočimi besedami, če vslučajno vem v kateri sobi je ? Zakaj kriza drugič ??? Ker mi je hudo za njega !!! :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza nič več (?). Na današnji jutranji viziti me je doktor že drugič obdaril z darilom, da mi boljšega skoraj ne bi mogel dati ! Prvič se je to zgodilo 12. marca 2010, 1 dan pred mojim rojstnim dnem, ko sem prvič dobil odpustnico s Soče, drugič se je to zgodilo na današnji jutranji viziti. Doktor me je na njej vprašal, če bi se jaz in moji domači strinjali s tem, da bi zaradi prostorske stiske, odšel domov že danes .. :notworthy: :whistle::yea1::yea2::kava:

Seveda sem o tem najprej obvestil svojo drago, za njo z mesiđem še mojo hči, nato še mamo, naslednji pa je bil na vrsti že Motoforum :naughty: . Zjutraj, ko sem vstal, sem si preoblekel majico in oblekel tisto, ki mi jo je podaril forumaš (???) in na nje piše YAMAHA FAZER :winkiss: . In še eno čudno naključje. Ker bodo mojega "namestnika" verjetno od nekod pripeljali kar na postelji, so mojo nocojšnjo posteljo iz sobe no.8 preselili v sobo no.2, točno na mesto, kjer sem bil "nastanjen" pred dvemi leti in še malo ... :whistle: Upam, da se je s tem, krog mojega bivanja na soči, v vlogi pacienta, tudi zaključil ... :fight1:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moja rožca še čaka? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irenčko O:-), sem že dopldne, še na Soči .), opazil, da "vohuniš" za mano ... :D Kako vem ??? Nekje spodaj na levi strani piše pibližno tako: Temo si trenutno ogleduje ... .)

Sedaj sem res že doma. Ko semj se peljal skozi Hotedršico msem ti mv mislih poslal pozdrave, toda tvojega forumskega vzdevka se nisem nikakor mogel spomnit ... :? :surrender: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moja rožca še čaka? :rolleyes:

Še sreča, da sem na vse rožice napisal, kateri so namenjene ... :wacko: Seveda te čaka !!!

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi opažam da imaš ti največ oboževalk..... :hmm::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In res sem že doma !!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Prvi vtisi ??? Moto forum dela brez zatikanja ... :yea1: :yea1: :yea1:.)

Moj današnji odpust je res moral biti neizhoden, ker sem sicer dobil eno zelooo kratko odpustnico z opravičilom, da tista bta prava pride malo mpozneje po pošti ... Verjetno bi se temu reklo, Volk sit in Koza cela ... .)

Tako je izgledala soba no. 8, v katero so me preselili včeraj. Moja pojstla je bila tretja v smeri od okna ...

post-12027-0-25530200-1317828618_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi opažam da imaš ti največ oboževalk..... :hmm::rolleyes:

Kako si to opazila ???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To majico sem omenjal dopoldne. Še vedno jo imam na sebi, kar priča o kvaliteti obeh materialov, majice in mene ... :worship: .) Slikano, seveda z mujotom, danes zjutraj na Sloči ... .)

post-12027-0-74934400-1317828910_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, pred odhodom s Soče, sem poslikal tudi vsa tri vrata mojih sob, skozi katera sem vztopal in iztopal na zelooo različne načine ... :surrender: :surrender: :surrender:

post-12027-0-71637500-1317829069_thumb.jpg

post-12027-0-79025100-1317829096_thumb.jpg

post-12027-0-52127000-1317829119_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si to opazila ???

Keiko,Irencko,Bela81,cikadinia....in še katera.... ti velikokrat kaj lepega napišejo...

Robi tvoj trud, potrpežljivost in ustvarjalnost marsikoga navdihne....

Faca si tako al tako.... :rolleyes: Da tako slikovito opišeš vse svoje korake .... :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred odhodom sem se seveda poslovil od vsega osebja in seveda tudi zdravnika :worship:, ki sem ga ob tem vprašal tudi, kako je z nastanitvijo med preverjanjem delovne sposobnosti ??? Odgovoril mi je, da kje nastanitev v takih primerih v isti zgradbi v tretjem nadstropju, če pa bi bila moja želja in prosto mesto, bi me lahko nastanili tudi v prvem nadstopju, med "starimi znanci" ... :OK:

In kaj bom počel doma ??? Deellaavvnniiccaa ... .) Seveda moram trenirati za preverjanje delovne sposobnosti ... Tudi delovni terapevtki sem obljubil eno rožico, seveda spomladansko, ker je razlika med datumi najinih rojstnih dnevov sam 5 dni, v + ali v - pa sem seveda že pozabil .. :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!