Skoči na vsebino

Moje izkušnje


TONTO

Priporočene objave

Danes po zajtrku sta me - 2 oC na zunanjem termometru prevarali, da si na roke nisem nataknil dovolj toplih rokavic in pod čelado uporabil samo kolesarsko kapo, brez podkape, kar sem obžaloval že po petnajstih minutah vožnje. :blush: Od doma sem se odpeljal ob 9.00 in vrnil nazaj ob 11.15 :worship: s tako premraženimi prsti na obeh rokah :blush: , da sem še komaj fotografiral stanje danes prevoženih kilometrov. Res upam, da je bila današnja tudi moja zadnja letošnja "kolesarska gorska etapa" ...

IMG_8832.JPG

IMG_8833.JPG

IMG_8834.JPG

IMG_8835.JPG

IMG_8836.JPG

IMG_8837.JPG

IMG_8838.JPG

IMG_8839.JPG

IMG_8840.JPG

IMG_8841.JPG

IMG_8843.JPG

IMG_8844.JPG

IMG_8845.JPG

IMG_8846.JPG

IMG_8847.JPG

IMG_8848.JPG

IMG_8849.JPG

Gore.jpg

IMG_8850.JPG

 

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RobiRoberto .. robi, glede premikanja kamere oziroma obračanja nosilcev .. z brusnim papirjem pobrusi vse naležne površine nosilcev, torej tam, kjer se stikajo med sabo .. vsi ti nosilci so tako lepo svetleče gladki, da kakorkoli zategneš se lahko kaj obrača .. če naležne površine rahlo pobrusiš, da so grobe, ne rabiš sploh tako močno zategnit in se ne bo nikamor premikalo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Texo HVALA za nasvet, ki je v moji glavi nastal že pred tvojo objavo, vendar ga še "nisem utegnil" izvesti ... :blush:

Roberto v koraku s časom = leseno uro sem naročil pri Božičku, lesena očala pa pri Dedku Mrazu ... :OK:

lesena-rocna-ura-bewell-pau-rosa.jpg

lesena-soncna-ocala-natur.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem to opazil, vendar prepozno ... :blush:

Zame je bil to bolj kakor test IQ, test dobrega opazovanja (on Facebook).   :OK:

12345.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ..................................................................... "ITAK" ...................... :worship:

IMG_8851.JPG

IMG_8852.JPG

IMG_8853.JPG

IMG_8854.JPG

IMG_8855.JPG

IMG_8856.JPG

IMG_8857.JPG

IMG_8858.JPG

IMG_8859.JPG

IMG_8860.JPG

IMG_8862.JPG

IMG_8864.JPG

IMG_8867.JPGIMG_8869.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12/21/2016 at 2:44 PM, RobiRoberto said:

IMG_8848.JPG

A ni tu ponoči neki romun z tovornjakom nekaj telovadil???:kva2:

@RobiRoberto .. previdno! :klicaj:;):)

Drugače pa vsaka čast! Jaz zjutraj peš do avta zmrznem, ne da bi še na pecikl šel .. :worship:

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes   =   09.10 (-5 oC) --> avtobus --> Idrija --> oddelek za vojne veterane --> Idrija --> Mokraška vas --> peš --> 10.40

IMG_8870.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9.00 --> 12.00 ....... ??? ....... "itak"   :worship:
Danes sta oba nenaplnjena akumulatorja fotoaparata poskrbela, da "snetek" ne bi bil predolg in dolgočasen. :blush: Tudi fotografije in "snetek" sem moral iz fotoaparata prenesti v računalnikk s pomočjo bralnka spominskih kartic ... :worship:

IMG_8871.JPG

IMG_8872.JPG

IMG_8873.JPG

IMG_8874.JPG

IMG_8875.JPG

IMG_8876.JPG

IMG_8877.JPG

IMG_8878.JPG

IMG_8879.JPG

IMG_8880.JPG

IMG_8881.JPG

IMG_8882.JPG

 

  • Všeč mi je 9
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je moj današnji "snemek" brez glasbe?   :hmm:

Videoposnetek je vseboval avtorsko zaščiten zvočni posnetek. Zaradi zahtevka imetnika avtorskih pravic smo zvočnemu posnetku trajno odstranili zvok.  

Danes sem z MP3 pretvornikom pretvoril dva "komada" Jimija Hendrixa in ko sem ju s spremenjenima naslovoma datotek  v aaa in bbb, v  Muvie Makerju dodal mojemu današnjemu snetku in shranil, mi je You Tube, na koncu objave,  dodano glasbo zopet odstranil, ker je Jimija Hendrixa vseeno prepooznal ... :blush: + :worship:

aaa.mp3

bbb.mp3

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tudi na Faceboku možno objaviti video snetek in ker mi je Youtube zaradi zaščite avtorskih pravic odstranil glasbo Jimija Hendrixa z mojega včerajšnjega videa, delam poizkus, če bo enako tudi tukaj (Facebook) ...

Tudi Facebook ščiti avtorske pravice !!! :blush:

Ne vem kam sem "po nesreči kliknil", toda glasba se je kar naenkrat pojavila ... :OK:

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA Tomi. Bom poizkusil naslednjič.

Takšno je današnje stanje vseh (ne samo letošnjih) prevoženih kilometrov na vseh treh mojih dvo in tro kolesih.

kolo = 6993 km

triem = 0 km (resetiran števec, po neumnosti by Roberto)

sym symply = 6486 km

Mislim, da se kilometrsko stanje letos ne bo več spremenilo ...

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se mi še ni uspelo dokončno posloviti od tega foruma, ampak ker je to "vsaj malo" povezano z mojo prometno nesrečo bom dodal še to. Kljub temu, da je bila včeraj sobota, je "poštar vseeno pozvonil samo dvakrat" in ker sem bil dovolj hiter, je moja draga lahko prevzela priporočen dopis s ZPIZ-a, v katerem je prebrala, da so ji  odredili (?) 4 ure delovnega časa in 4 ure invalidskga pokoja. Kako je bila s tem zadovoljna? To je točno toliko kolikor zmore in kar nam bo skupaj z mojo "invalidsko miloščino" mogoče pomagalo preživeti ... :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zame 14 X + in 2 X -   =  moj dolg še od lanskega leta ...   :blush:
In seveda tudi velik + za najino hčerko ...   :inlove:

IMG_8960.JPG

IMG_8942.JPG

IMG_8943.JPG

IMG_8944.JPG

IMG_8945.JPG

IMG_8946.JPG

IMG_8947.JPG

IMG_8948.JPG

IMG_8949.JPG

IMG_8952.JPG

IMG_8953.JPG

IMG_8954.JPG

IMG_8957.JPG

IMG_8958.JPG

IMG_8963.JPG

:inlove:

IMG_8962.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomim se samo silvesterskega večera. Približno ob 17.00 sta odšla hčerka in njen fant, ob 17.30 še moja drega, ob 18.00 sva z mojo mamo povečerjal in b 19.00 sem bil z Bilom :inlove: in Tačko :inlove: že v postelji, kjer sem do 22.30 reševal križanke in osmerosmerke, ugasnil svetilko na nočni omarici in prav takoj zaspal ... :worship:

Babica Mraz :OK: je s svojim prazničnim darilom poskrbela, da me bojo 112 ali 113 lažje najdli, ko me bo moje kolo v bodočnosti kje iztirilo brez moje želje ... :blush: + :worship:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum zopet deluje tako kakor mora ... :worship:

Danes sem se okrog 12-te ure, ko me je med vožnjo ves čas in povsod kjer sem se vozil grelo sonce, s kolesom odpeljal do idrijskega Divjega jezera preveriti, če je pri tako nizkih temperaturah slučajno vsaj njegova površina zmrznila, vendar voda do njega priteče "iz globin", oziroma ves čas teče "pod zemljo" (iz Črnovrške planote ???), tako da je še vedno pretopla, da bi lahko zmrznila ...

Današnji 10 km v mojem kolesarskem števcu ne bo prištetih letošnji kilometrini, ker sem kolesarski števec pozabil iz stanovanja odnesti nazaj na kolo :blush: , in bojim se tudi, da sem zaradi tega med vožnjo skozi mesto prekršil največjo dovoljeno hitrost ... :OK:

Izpolnil sem tudi "ukaz moje drage", vendar razpis za letošnje "počitniške zmogljivosti" še ni javno objavljen in mene seveda zanima, če in kako mi bojo odgovorili na moj poslani mail, najbrž v sredo, ker če se prav spomnim, so "na sedežu" prisotni samo ob sredah popoldne ??? :hmm:

IMG_8975.JPG

IMG_8976.JPG

IMG_8977.JPGIMG_8978.JPG

IMG_8979.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Slash13
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!