Skoči na vsebino

Moje izkušnje


TONTO

Priporočene objave

200 strani je nastalo iz tvojih zapisov. Je kot en dnevnik :OK:.

Porihtej si pogonski sklop (noge, kolke, medenico :P).

Ajd!

 

Popravljeno . Popravil GoBobi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, za hojo v takih razmerah se uporabljajo "dereze" za hojo.

Šmarna gora je pravo drsališče, kar nekaj poškodb je bilo zaradi neuporabe nedrsečih podlag podplatov.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam ..................................................................................................... mojo majhno vespo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se je bilo zame z delom vedno lažje zamotiti kakor z buljenjem v strop in razmišljanjem kaj in kako (Bil), sem takoj po kosilu začel s sestavljenjem Lego BMW R 1200 GS Adventure in za začetek je bilo to kar sem naredil čisto dovolj ... Čakam, da me pokliče moja draga ali najina hčerka ...

Glede BMW-ja "se zopet vidimo", ko bo končan, oziroma če bojo kakšne večje želje, lahko tudi sproti ... :OK:

IMG_9096.JPG

IMG_9097.JPG

IMG_9098.JPG

IMG_9099.JPG

IMG_9100.JPG

IMG_9101.JPG

IMG_9102.JPG

IMG_9103.JPG

IMG_9104.JPG

IMG_9105.JPG

IMG_9106.JPG

IMG_9107.JPG

IMG_9108.JPG

IMG_9109.JPG

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 1. 2017 at 14:59, RobiRoberto pravi:

Glede BMW-ja "se zopet vidimo", ko bo končan, oziroma če bojo kakšne večje želje, lahko tudi sproti ... :OK:

Ker sem šele v petek zvečer v navodilih za sestavljanje opazil da ne sestavljam BMW-ja, ampak po oceni moje drage in najine hčerke nekakšno vesoljsko plovilo "v stilu Vojne zvezd", bojo tisti, ki so pričakovali, da jim bom mojega BMW-ja posodil za kakšen vikend paket v Dolomitih :OK: , najbrž zelo razočarani vsaj do takrat, ko bom alternativni model sestavil do konca, fotografiral, nazaj razstavil, začek konćno sestavljati BMW-ja in ga tudi res sestaviti ... :grupni:

"Misel dneva": Živemu človeku se lahko zgodi marsikaj, takemu s poškodovano "notanjostjo glave" pa še precej več ...:blush:

img1.jpg

img2.jpg

img3.jpg

img4.jpg

img5.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škatlo s sestavnimi deli sem odprl 18. januarja in ga sestavljal vsak dan vsaj 3 ure  =  cca 14 x 3  =  72 ur.

Škoda ker ga bom moral tudi nazaj razstaviti :blush: , ke si seveda še bolj želim sestaviti BMW-ja, ki bo delal družbo ostalim maketam v vitrini z maketami. Če mi verjameta ali ne, me razstavljanje skrbi, ker nekateri sestavni deli "sedejo eden v drugega" zelo težko in se zaradi tega bojim, da bi med razstavljanjem kaj polomil ... :blush:

IMG_9434.JPG

IMG_9435.JPG

IMG_9436.JPG

IMG_9437.JPG

IMG_9438.JPG

IMG_9439.JPG

IMG_9440.JPG

IMG_9441.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, RobiRoberto pravi:

 

Škoda ker ga bom moral tudi nazaj razstaviti :blush: , ke si seveda še bolj želim sestaviti BMW-ja, ki bo delal družbo ostalim maketam v vitrini z maketami. Če mi verjameta ali ne, me razstavljanje skrbi, ker nekateri sestavni deli "sedejo eden v drugega" zelo težko in se zaradi tega bojim, da bi med razstavljanjem kaj polomil ... :blush:

 

 

 

 

 

 

 

 

Robi, najbolj pazi pri kardanu:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sredah so na MDI Idrija-Cerkno uradne ure, zato me je moja draga ob 15.00 odpeljala na sedež društva = 2 x OK  +  1 x NOT OK ...

OK = nič hudega, da se je moja članska izkaznica brez moje prisotnosti izgubila nekje v Čatežu, ali po prihodu domov, ker tudi invalidi :blush: "hodimo v koraku s časom" :OK: in so zato od letos naprej nove članske izkaznice ... :worship:

img2040.jpg

img2041a.jpg

IMG_94452.JPG

IMG_9442.JPG

Pri vplačilu letošnje članarine, sem tako kakor vsako leto do sedaj, dobil tudi darilo ... :OK:

IMG_9443.JPG

IMG_9444.JPG

NOT OK = razpis za letošnje počitniške zmogljivosti je bil že v decembru :blush: in je seveda že vse zasedeno :cry: , tako da bo najin počitek v Termah Čatež izvedljiv le, če bo kdo "na republiški ravni" odpovedal svojo rezervacijo, o čemer območna Invalidska društva dobijo obvestilo na koncu vsakega meseca in če se bo kaj sprostilo v Termah Čatež bom takoj obveščen na moj e-mail naslov ... :worship:

2 x YES + 1 x NO MORE NEVER ... :blush:

IMG_9446.JPG

Full lepe fotke ... :worship:

rožice.jpg

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kuku lele" = dočakati trenutek, da te Motosvet forum "spusti noter" ... :blush:

Danes najprej "za ogrevanje" ...   :OK:

kinder-surprise.jpg

IMG_9447.JPG

IMG_9448.JPG

IMG_9449.JPG

IMG_9450.JPG

... in takoj za "ogrevanjem" še "fotosižn" :OK: , pred popoldanskim ali še bolj sigurnim jutrišnjim razstavljanjem ... :blush: , :blush: , :blush:

IMG_9451.JPG

IMG_9452.JPG

IMG_9453.JPG

IMG_9454.JPG

IMG_9455.JPG

IMG_9456.JPG

IMG_9457.JPG

IMG_9459.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg sta previsika zunanja temperatura in dež že stopila, led pa je še ostal ...

Najina hčerka takemu vremenu pravi "da je za žile rezat" ...

IMG_9461.JPG

IMG_9462.JPG

IMG_9464.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za razstavljenje bom moral uporbiti navodila za setavljanje in sicer od zadnje strani proti prvi, da ne bi slučjno razstavil česa kar ni za razstsviti in zato to polomil ... :blush: , :blush: , :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da pa to vzameš, moraš bit pa frik na Lego in na poršeje in na KTM barvo hkrati :rolleyes:...

Saj vem, da ga nisi vzel, ampak tlele se je pa Legotu kar malo odpeljalo.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 2. 2017 at 15:16, VS800 pravi:

Robi, najbolj pazi pri kardanu:P

:OK:

IMG_9474.JPG

"Ni pravice natem svetu" = sestavljal sem ga 14 dni, po vsaj tri ure na dan, razstavil pa v malo več kakor dveh urah, brez pomoči navodil za sestavljanje, ker so ta nemenjena sestavkjnju in ne razstavljanju in tudi brez tistega česar sem se najbolj bal in sicer, da bom med razstavljanjem kaj polomil. Klešča sem uporabil na začetku, za dva majhna "čučka" in še dvakrat kasneje za enaka majhna "čučka".

IMG_9473.JPG

IMG_9475.JPG

IMG_9476.JPG

IMG_9477.JPG

 

 

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bom že danes kaj sestavil, ...

LEGO_BMW.jpg

..., merilo, katerega v navodili za sestavljanje ni, bom pa lahko sam izračunal šele, ko bosta obe kolesi na svojih mestih in bom lahko pomeril razdaljo med osema (?) sprednjega in zadnjega kolesa ...

di-bmw_r1200gs_dimensions.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugotovil sem, da pravilo, da v vsaki slabi stvari obstaja tudi nekaj dobrega res obstaja :worship: , ker če se ne bi zmotil pri uporabi navodil za sestavjenje BMW-ja, "alternativnega modela" skoraj sigurno ne be sestavil, ker narejenega BMW-ja tudi skoraj sigurno ne bi razstavil in ga po sestaljanju in razstavljanju "alternativnega modela" še enkrat sestavil ... :blush:

bmwww.jpg

alternativa.jpg

V posledicah moje prometn nesreče, pa do danes, v več kot osmih letih, še nisem našel pozitivne strani ... :blush::blush::blush:

6.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je včerajšnja druga serija poletov iz Oberstdorfa zaradi premočnega vetra odpadla, sem si čas krajšal s tem, da sem s pomočjo Googla poiskal nekaj fotografij poletov, katere mi med gledanjem prenosov "najbolj padejo v oči" ... :worship:

ccc.jpg.9ef218d8d54fdf60810b9a384dbb7511.jpg

aaa.jpg.4ae1d25756a9e09323d66d0ccb4d2bc8.jpg

jjj.jpg.55a99778d088490b1a164efd5c4c2da3.jpg

ggg.jpg.a9e13724fda6c5c76c5b76d2f24b016a.jpg

kkk.jpg.04b92a4f559c6c519db89bead4ad0d07.jpg

hhh.jpg.59ca711a30e87155ba6404fa18cf9402.jpg

bbb.jpg.1b1f6489adb8a94034454e59fe566074.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najina hčerka ima še vedno vročino, vendar je kljub temu ob 8.30 odšla na njeno "priložnostno delo", s katerega se bo malo pred 11.00 odpeljala na Rotomatiko na pogovor o redni zaposlitvi in se od tam vrnila nazaj na "priložnosto delo" in se po 13.00 uri vrnila nazaj domov ... :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je včerajšnja druga serija poletov iz Oberstdorfa

Poleg motorja imam tudi gojzarje, pripenjam sliko drobne rožce, posnete leto dni nazaj na poti proti vrhu Blegoša. Novi sneg jo je prekril sredi cvetenja, ampak se ni dala. Čakala je na boljši trenutek, ko bo sneg odšel. Ni v njej malo simbolike? Lep pozdrav

IMG_1936.JPG

IMG_1972.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!