Skoči na vsebino

izpuh za scoterja


keber

Priporočene objave

kolk dejansko pridobiš, če zamenjaš serijski izpuh s športnim?? aja pa če so že blokade pobrane ven. ali ima mogoče kdo na speedfigtu športni izpuh!?

lp dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko dobiš? Odvisno, lahko ful, lahko nič. Lahko, da maš kasneje še slabše pospeške, če ne izbereš pravega (v mislih mam šrot ala Ninja). Če maš 50ccm se ti ga ne splača kupovat, če ne delaš tur in nimaš skuterja za po mestu. Navadno je mišljenje ljudi: "Eh, aupuh si bom kupu pa je to najcenejša predelava." Menja se ga vbistvu na zadnje, ko je že vse drugo predelano. Lahko ga kupiš tudi zdaj, samo noben ti nebo garantiral, da bo šou skuter ali hitreje ali da bo boljše pospešu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da več izgubiš kot pridobiš, če novemu resonančnemu avspuhu ne prilagodiš tudi sklopke in variatorja.

Točno to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res :D :D :D tistih dveh jurjev pa res ni škoda dati,pol si pa 8) ko ti gre 10 km več na uro :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saveja si 8) če ti gre 10 km/h več, pa še dere se tak kot krava potem, mene se je kar strah pelat ponoči skozi podvoz na ptuju :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK.to je pa res..kaj mi koristi če sem :wink: ko pihnem vsakega od mojih kolegov če me je pa sram se pelat čez Pesje(PREDMESTJE VELENJA)ko me pa vsak :shock: :shock: tako gleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj si na auspuh nalepko POLINI pa te bojo vsi še bolj glejali :D

en moj sošolec ma na auspuhu od čebele LeoVinci nalepko :D hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ SI TI ČISTO NOR???

Mi bojo ja motor ukradli ko bo nalepka več vredna ko cel motor..... :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka te vem nisn mel števca

odvisno od tega kaki koktail sn narejo iz bencina in olja :)

včasih sn prehito kolega z štirki ki mu je šla 60, včasih pa me je colibri zadi pusto ki je šel 45 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam zdaj tehničnega,sm dal notr vato in še en dušilec z mini luknjico,mešanco sm pa naredu 5 % pol pa notr dal neki čistega benza,tk da mi bo do tehničnega zapacalo bat ampak se ne bo tako kadil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

LP

je pa res da je menjava avspuha edina "predelava" ki ne vpliva na porabo!

saj se dobro sliši ko negdo reče da ma 70kit, pa podalšan prenos pa take finte! samo ko pa čuješ klko mu požre pa ko razderš motor pa vidiš to polomijo, :hmm: :doze: takrat te pomoje mine da bi sploh pomislil na to! :?

pomoje je menjava avspuha čist dobra stvar če nebi rad dosegel nekih extrem hitrosti! (seveda tu zraven štejemo še valčke pa nastavitev sklopke .....) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

je pa res da je menjava avspuha edina "predelava" ki ne vpliva na porabo!

saj se dobro sliši ko negdo reče da ma 70kit, pa podalšan prenos pa take finte! samo ko pa čuješ klko mu požre pa ko razderš motor pa vidiš to polomijo, :hmm: :doze: takrat te pomoje mine da bi sploh pomislil na to! :?

pomoje je menjava avspuha čist dobra stvar če nebi rad dosegel nekih extrem hitrosti! (seveda tu zraven štejemo še valčke pa nastavitev sklopke .....) :OK:

ja dobra je ze sam moj frend si je na typhoona vrgu avspuh arrow pa valjcke not !! in tko smo sli u portoroz in mu je avspuh POCIL no in u glaunm pazt se more tud ker auspuh izbrt k nekateri so kvalitetni 100% nekateri pa se za 70% niso!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primerjavi z original izpuhom pridobis se vedno veliko, cetudi ne menjas nic........ce se pa spravis se menjat/nastelat ostale bonboncke (sklopka, valjcki.......))

+orig. izpuha je to da daje veliko vec moci v zelo nizkih vrtljajih motorja, kot sportni, ki je namenjen za precej visje obrate.....

-orig. izpuha je ta da je tezk k hudir, pa ponavad rosta k pi*da........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!