Skoči na vsebino

Oblika NSR 125 in RS 125!!!


saso001

Priporočene objave

Aprilin tanov model mi je še kr všeč, čeprov se mi zdi un z leta 98 najbol. Raven sedež za sovoznika. NSR-kin model se pa zdej neki cajta ni posebno spremenil, ampak mi je še kr všeč 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je najlepsa aprilia RS 250 (ne 125 - 250ka ma 2 diska pa 2 auspuheca - 10x bols zgleda) letnik 98, drugac pa ko se navadis tud '03 ni tuk hudo napacna... :) NSRka pa se mi zdi d ma tisto masko spredi bl za okras, vsaj ce po dimenzijah sklepam... bl otrosko se mi zdi vse skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tud prednji del pri RS (sploh 250) mi je tanov full levi - starejsi mi je 68495497849784976476,5x lepsi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozab na te dva motorja pa kup cagivo mito,garantirano najlepsa 125-ka :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito je glup u nulo, razn ce si pristas ducatijev, kar pa js glih nism najbol. mal protivetrne zascite bi pa le lahk cloveku prvoscl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem skoz sanju, de ke se znebim skuterja, pa pride NSR-ka. Zdej sem pa mitota gledu, pa ni tok napačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito je men najlepši,na drugem mestu je aprilia rs(mimogrede,a ste vidl v motokatalogu uno v takih barvah k mille? huddoooooooooooo) nsr-ka mi pa ni glih pri srcu...no,vsak ma svojga malarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva je lepa, nsr-ka je tut lepa, sm najlepša pa je sigurnu Aprilia :D cagiva ma zadn zic (sedež) tku čudnu narejen, če je že neka kopija Ducatija naj ma sej tut sedež tak..nsr-ka se mi zdi nekak preveč potovalna pa kake bedne gume ma (100 pa 130 zadna) pa ke s tu se vidu, tu sm jst mu na gileri super moto (50ccm). :twisted: sej aprilia ta tanova mi ma kr lep zadn konc sm mau bl masivna bi morala bit, ne tku da je kr luft med plastikam-kr neki. drgač pa je use odvisno od vsazga posameznika. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neneneee, testare RSke (do letnika 98) so najlepse, te so ze prevc kao racing, v bistvu so pa rajcing... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to so une aprilie pred 99 z ravnim zadnjim zicom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito je glup u nulo, razn ce si pristas ducatijev, kar pa js glih nism najbol. mal protivetrne zascite bi pa le lahk cloveku prvoscl!

na cagivi se lohk vozis do 150 na uro brez tezav pokonci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na drugih tud. se pa na cagivi ne mors skrit tk d bi se cist skril pred vetrom (lastne izkusnje), na apriliah pa se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sm najlepša pa je rs 125, a ne? :twisted: :twisted: :twisted: na testih je bla najjača :!: v neki nemški reviji testov sm zasledu da je osvojila največ točk med cestnimi do 125ccm....tku da fantki.....BRRRRRR...aprilia je zakon, kar se gre za obliko in usega povrsti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sm najlepša pa je rs 125, a ne? :twisted:  :twisted:  :twisted:  na testih je bla najjača :!:   v neki nemški reviji testov sm zasledu da je osvojila največ točk med cestnimi do 125ccm....tku da fantki.....BRRRRRR...aprilia je zakon, kar se gre za obliko in usega povrsti :lol:

Sam v hitrosti pa ziher ni bla prva. Tm jo pa mito dol udar keder češ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema kjer smo se pričkal o vseh teh motorjih že nekje obstaja tko, da ne tuki spet te iste zgodbice. Sicer se mi pa ta tema itak zdi nesmiselna, ker se glede oblike vsak po svoje odloča in svojo izbranko vidi najlepšo, ker je najbrz drugače nebi kupil. Oziroma če mu že nebi bila všeč bi jo vzel zato, ker je pač slišal, da je najhitrejša/najlažja/najudobnejša in vsekakor ne zato ker bi že prej prevozil miljaužnt km s 125-kami in ve kater motor mu je pisan na kožo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ga navš nonstop 200 km/h tovku :?

ja kwa pa mislis!!! :twisted: :D :twisted:

Sam v hitrosti pa ziher ni bla prva. Tm jo pa mito dol udar keder češ

ja, zihr... :D :D :D sn pelu oba, pa mi je RS 10x bolsi, pa tud pr visjih brzinah ma po mojih (takrat sicer precej zmedenih, 50-kubicnikov navajenih) obcutkih RS mal boljse pospeske (al je sam zvok lepsi, agresivnejsi??)...

ndacu - jaaa!!! RS rula!! nubena 125ka nima lepsga okvirja!! pa zadnje nihajke tud ne!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pi es - mam aprilio af1 futuro 125, ma sn pelu mitota s polini kitom 165 (??). ne vem ce je bla cagiva kej sfooqana, sam je bla 10x majn elasticna ko moj (Rotax 123), poleg tega pa je mito tezje vozen, predvsem v ovinkih se mi v primerjavi z mojim zdi nekam "kladast" (al je tistih 15 kil razlike v masi tok opaznih?? mogoce 20 mm razlike v zadnji gumi??), pa z aprilio se mi zdi vsaka voznja neko dozivetje, kao GP style, pa to, mito se mi pa nekok ne zdi po mojem okusu. moje osebno mnenje. glede vzdrzljivosti pa naj kdo drug kaj napise, jaz lahko opisem svojega kot dokaj zanesljivega, edine okvare, ki sem jih imel, so bile na vzigalnem sistemu (znamke SEM Sweden), ostalo (razen akumulatorja) deluje cisto tako, kot mora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, magnet se mi je razletel - okvara vzigalnega sistema.... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Grillz-Tista tema res obstaja, in sem si jo tut že prebral. Sam cajti se spreminjajo in sem gor je pršlo velik novih ljudi z novimi izkušnjami, tko de se mi ne zdi slabo kle izmenjevet mnejna in se sem pa ke "spričkat" :wink:

@Zok-mito je po odstranitvi blokad pač najhitrejši, ker ma najbl nabrito mašino. Tut pospeške ma najbolše. Vožnja in predvsem vzdžljivost pa sta drugi zgodbi :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!