Skoči na vsebino

Nevrteča zadnja guma na mopedu


tibor

Priporočene objave

Imam gilero runner 50 2002 letnik. Pred kratkim sem iz nje odstranil 70cc cilinder kit in ga zamenjal z 50. Sedaj ko imam notri 50 kit se zadnja guma ne vrti ko dajem po gasu in nevem zakaj. Ce kdo ve zakaj ali kako to popraviti bi ga prosil da bi mi povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko samo ugibamo. Ena moja letošnja izkušnja. Skuter se je ustavil pri speljevanju. Na rahlo je še malo poganjal, kot bi nekaj drselo, ni bil pa več normalno vozen. Brihten kot strela... to je nekaj v prenosih ali pa sklopka, ker sem vedel, da je že precej obrabljena. Naročim novo, razdrem, pregledam jermen, variomat, razdrem prenose, seveda zamenjam še sklopko in sestavim nazaj. Vse je bilo brezhibno. Ves vesel zaženem skuter, sledi pa presenečenje.. ne spelje. :O Ja kako hudiča.. Malo bentim, razmišljam,... kaj ugotovim?

Da mi je pobralo ozobljenje na feltni pa se je pogonska gred vrtela v prazno. :mad: Kdo bi pomislil na tako enostavno okvaro.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!