Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Ob 7. 6. 2022 ob 10:48, Lipstick pravi:

Po tvoji teoriji potem  Konjezobi ne bi smel več dirkat, ali kako........

Ni to moja teorija. Zato dirkači zahtevajo kazen zanj. To je edini vzvod, ki ga imajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mal...

Torej... če prav razumem...

V ekipi maš dirkača, ki je v treh sezonah na tvojem biciklu nabral štiri zmage od šestih, ki jih je ta bicikel v svoji zgodovini nabral. Ampak ti ga raje odsloviš in podpišeš nekoga, ki je v vsej svoji zgodovini nabral 3 zmage, če uno eno prastaro odmislimo, sta to dve in to v 3+ letih na top šit biciklu, katerega mnogi opevajo za daleč najboljšega na gridu.

Kdo je tu nor?

Pa če bežno pogledaš na MotoGP prvenstvo, ti je jasno, da Miller nima (več) za burek. Da je stalno na tleh, da tudi z Ducatijem ne more, da bo na KTM samo še zatonil v pozabo, da ni resen, da samo jamra, da bo prišel ekipo 10x več, kot je prišel Oliveira, da zmag od njega ne bo, da se bo fural izven 10, kot se že sedaj par dirk. Pa kaj jim to špila v glavi?

Že to, da so podpisali Binderja dolgoročno pred Oliveiro je bilo neumno. Sedaj pa še tole. Kako bi jim privoščil, da se Oliveira usede na satelitskega Ducatija in pobere par zmag če ne kaj več med sezono.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdele stavit z guidottijem, da Miller ne bo imdl niti približno takih rezultatov, kot jih je imel Oliveira katerokoli dve leti pri KTM... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...e jebenti...zjebal si mi dirko...

...zdej pa ne bo več zanimivo, k vem, da bo Aprilija zmagala...

 

...sam kaj pa če ne bo? Plačal boš penale, k si narobe napovedal... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

...e jebenti...zjebal si mi dirko...

...zdej pa ne bo več zanimivo, k vem, da bo Aprilija zmagala...

 

...sam kaj pa če ne bo? Plačal boš penale, k si narobe napovedal... 

zmagu bo tisti, ki bo prvi pravilno prišel preko ciljne črte ... grem stavit, da imam prav :P 

sori, če sem ti zjebal ogled dirke :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak glede na kiks s prejšnje dirke, mora Aleix po prihodu skozi cilj odpeljati na polno še en krog, da upraviči obveznosti do delodajalca. Šele potem častni krog s poljubi in pozdravi. Malo za hec, hehe.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maus said:

Sj Aprilia je vedno prva po abecednem vrstnem redu v GP :huh: 

Pa ne sam po abecedi….🤣 

 

https://www.ruetir.com/2022/06/13/try-a-little-to-say-which-is-the-most-loved-brand-in-italy-news-ruetir/

 

me pa res zanima, kako se pocuti Joe Roberts, in kaj si misli Dovi, ko ga garbata obe apriliji in rookie na lanski yamahi. Jp, vcasih se stvari na hitro obrnejo….

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2022 ob 5:21, Zivnorc pravi:

...e jebenti...zjebal si mi dirko...

...zdej pa ne bo več zanimivo, k vem, da bo Aprilija zmagala...

 

...sam kaj pa če ne bo? Plačal boš penale, k si narobe napovedal... 

Častim rundo. Ni problema. Haha

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Kugelschreiber pravi:

Pa ne sam po abecedi….🤣 

 

https://www.ruetir.com/2022/06/13/try-a-little-to-say-which-is-the-most-loved-brand-in-italy-news-ruetir/

 

me pa res zanima, kako se pocuti Joe Roberts, in kaj si misli Dovi, ko ga garbata obe apriliji in rookie na lanski yamahi. Jp, vcasih se stvari na hitro obrnejo….

Aveš kako se Roberts počuti... Super... Če bi podpisal, bi šel za eno leto tja, naredil Lowsa in šel nazaj z garancijo, da GP-ja ne bo več videl. Tako je ostal v Moto2, zmagal letos eno, bil eno drugi (se mi zdi) in eno skor zmagal, če nebi zalegel. Prav tako pa bi bil s to zmago v resnem boju za naslov. Glede na to, da je Američan in da mu letos spet gre dobro, mislim, da bo še imel ponudbe in bodo prišle ob veliko bolj pravem trenutku.... 

Glede Dovija, pa upam da misli isto kot jaz. Da je bedak. Zasral je šanso pri dveh močnih Mašinah in se usedel na najslabšo opcijo, pa 2 leti je tuhtal. Haha. Karma je hudič, če si preveč požrešen in nadut... Še ugled si je zapravil. 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mater... Prvi dan je bil Aleix z Aprilio suvereno prvi... neDucati... 

Nebi si mislil, da bi na temle poligonu Ducatiji lahko bili tako suvereni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je s tema kekcema na Voyu?!

Vrstni red je bil 1. Oncu, 6. Moreira...

Brišejo čas Oncuju... noben sploh ne opazi... piše, da je Moreira 5. in to povesta...

Potem opazita, da so Oncuju brisali čas in govorita, da bo Moreira sedaj 4. in bo šel naprej v hitrejšo skupino. In potem se čudita zakaj ga ni noter?!

Pa zakaj je tolk težko spremljat dogajanje če si komentator in celo 2 sta... neverjetno... to gre čez vse meje... in potem ugibata ali je bil Oncu dovolj hiter v drugem krogu, da bi se vseeno lahko prišel v hitrejšo skupino. Pa dej poglej vrstni red, pa poglej, da je 10. Pa poglej kateri štirje so pred Moreiro, pa boš videl, da je 5. Pa to ni res no.... OMG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KennyJR pravi:

Pa kaj je s tema kekcema na Voyu?!

Vrstni red je bil 1. Oncu, 6. Moreira...

Brišejo čas Oncuju... noben sploh ne opazi... piše, da je Moreira 5. in to povesta...

Potem opazita, da so Oncuju brisali čas in govorita, da bo Moreira sedaj 4. in bo šel naprej v hitrejšo skupino. In potem se čudita zakaj ga ni noter?!

Pa zakaj je tolk težko spremljat dogajanje če si komentator in celo 2 sta... neverjetno... to gre čez vse meje... in potem ugibata ali je bil Oncu dovolj hiter v drugem krogu, da bi se vseeno lahko prišel v hitrejšo skupino. Pa dej poglej vrstni red, pa poglej, da je 10. Pa poglej kateri štirje so pred Moreiro, pa boš videl, da je 5. Pa to ni res no.... OMG

Kdo še sploh gleda motogp na voyo ali na na kanalu? Gaber je kriv za upad gledalcev. Niti govorit ne znaj, da o strokovnem komentiranju sploh ne govorim.

Najbolj žalostno pa je, da se sploh ne zaveda kako slab komentator je !

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mors se nasmejat modrostim, pa se da gledat na Voyu :) Rajs Gabrove bistroume, k po Hofer ceni al karkoli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 6. 2022 ob 11:29, KennyJR pravi:

Častim rundo. Ni problema. Haha

...nisem gledal dirke..., ker mi ni bilo treba... ker verjamem vašim napovedim...

...kaj... a je pol zmagala Aprilia?

... kako se je pa kaj ta zanič Yamaha odrezala... a je prišla do cilja?

..a Đeka so počakali do konca, da se je privlekel skozi cilj...al so že prej začeli pospravljati?

... se res... kaj pa Žarko?...

 

...al grem vseeno gledat za nazaj?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 6. 2022 ob 9:09, maus pravi:

zmagu bo tisti, ki bo prvi pravilno prišel preko ciljne črte ... grem stavit, da imam prav :P 

sori, če sem ti zjebal ogled dirke :dry: 

evo .. sem vedel, da imam prav ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, očitno moram častit :D kdaj pa kje? :D

Napoved je bila dober poskus, Aleix je tle s CRT Aprilio vozil med prvimi par ovinkov :D, lani je tudi vodil na začetku :P. Kaj ne bo pol zmagal. Je bil pa nekam počasen ta vikend, še kolega iz ekipe ga je skor pošolal, če mu nebi bicikl počepnil (dobesedno :D). Upam pa, da je to napoved boljših rezultatov tudi Vinalesa. Ko se je prebijal od zadaj je dirkal tko kot se za gre in to je tisto, kar mu ponavadi manjka.

Si pa upam napovedat zmagovalca v Assnu in sicer bo to... 5... 4... 3... 2... Zarcoooooo :D

Joj, kako sem navijal, da Fabio zaleže, al pa da Yamaha crkne, pa sej ne da bi mu privoščil, ampak bi pa tako zelo privoščil Zarcoju tisto zmago po vseh teh letih in številnih drugih mestih, da bi žrtvoval Fabioja, pa še za prvenstvo bi blo boljše :D

Ampak na konec spet vse po starem, Fabio spet prvi, za pol kroga, pa to s tanajblpočasnim mopedom, k nikamor ne gre, pa kolesa se ne vrtijo v isto smer, pa nič... Neverjetno, kako dober je tale Fabio. 

Bagnaia je spet dokazal, zakaj nima smisla, da je prva violina Ducatija. Ta ne bo nikoli prvak, pa če bo sam dirkal. Miller je bil ta vikend kar OK, škoda za kazen, čeprav roko na srce Fabioja ne bi mogel nihče ujet.

Za pohvalit je še Marinija, dobra dirka, čeprav je pa dejstvo da glede na bicikel in kilometrino se take rezultate pričakuje večkrat, ne enkrat na leto. 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ribič Pepe bo mal na bolniški, zaradi polomljene noge s treninga...

Pa še ena slikca zakaj ni fajn fasat LLP

FB_IMG_1655899705290.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!