Skoči na vsebino

MotoGP 2022


Shillien

Priporočene objave

Ob 22. 6. 2022 ob 7:40, KennyJR pravi:

Evo, očitno moram častit :D kdaj pa kje? :D

Napoved je bila dober poskus, Aleix je tle s CRT Aprilio vozil med prvimi par ovinkov :D, lani je tudi vodil na začetku :P. Kaj ne bo pol zmagal. Je bil pa nekam počasen ta vikend, še kolega iz ekipe ga je skor pošolal, če mu nebi bicikl počepnil (dobesedno :D). Upam pa, da je to napoved boljših rezultatov tudi Vinalesa. Ko se je prebijal od zadaj je dirkal tko kot se za gre in to je tisto, kar mu ponavadi manjka.

Mišelin mu je podtaknu tresočo prvo gumo......

 

Mišelin mu je podtaknu tresočo prvo gumo......

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Lipstick pravi:

Mišelin mu je podtaknu tresočo prvo gumo......

Matr... In zdej morm jst častit 😒

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez je podpisal za Gresini Ducati. S seboj pa pripeljal še močnega sponzorja. Eikpa bo finančno preskrbljena, ampak brez rezultatov 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Aleša so spet zaklal.....

Stewards found that his RS-GP had been running with a rear water spoiler (add-on) whilst using slick tyres on both the front and rear wheels, a breach of Article 2.4.4.7.10.e) of the FIM MotoGP™ World Championship Regulations. With Espargaro’s last run cancelled in its entirety, he loses the 1:33.452 which he set with the chequered flag out and is the only rider in the field without an official lap time on a slick tyre. Instead, he reverts to a fastest lap time of 1:41.360 which he clocked on his previous run, while on wet tyres.

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledam očitno dirko staro pet let, kjer vozita Can Oncu in Louis Rossi... Neverjetno... 

 

pred 31 minutami, Lipstick pravi:

 

Aleša so spet zaklal.....

Stewards found that his RS-GP had been running with a rear water spoiler (add-on) whilst using slick tyres on both the front and rear wheels, a breach of Article 2.4.4.7.10.e) of the FIM MotoGP™ World Championship Regulations. With Espargaro’s last run cancelled in its entirety, he loses the 1:33.452 which he set with the chequered flag out and is the only rider in the field without an official lap time on a slick tyre. Instead, he reverts to a fastest lap time of 1:41.360 which he clocked on his previous run, while on wet tyres.

To ni imelo nobend veze, ker je bilo včeraj lepše vreme in so bili časi tako hitrejši, kot v petek.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sasaki končno do prve zmage... Čestitke... 

Muñoza bi pa ene 5x okol ušes... Najprej je spravil ven Foggio, ko mu ni pustil prostora, grdo zinil Suzukija, za finale pa pokosil Maiso, ki res nima sreče.. Vsako sezono ga vsaj 5x vn vržejo drugi...

Foggia si je verjetno dokončno pokopal upe za naslov... 

Masia je tudi že preveč zadaj. 

Asparjeva voznika pa posrana do amena... Neverjetno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tole, da sta sam se Quartararo in Bagnaia, k je itak skos ob progi borca za naslov je cist brezeveze, po polovici sezone. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je kazalo on board kamero sem rekel.. Če bo sedaj poskusil bo padel... In evo ga... Čist nepripravljen napad... Neverjetno... Kakšna neumnost... Sreča n nesreči pa, da je svojega največjega rivala nesel sabo... Bo pa za tole potrebna kazen... Ampak ne danes.. Za naslednjo dirko

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KennyJR pravi:

Tole je pa bla operacija... Po mojem ma novo kost v roki... Iz adamantiuma.... Haha

FB_IMG_1656235149914.jpg

Po tako razmesarjeni roki, bo lahko srečen, če bo lahko kvačakal.......vrhunski dirkač verjetno ne bo nikoli več......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Q20 je res delu smesnice, Espargaro je pa pol vozu k utrgan. Za prvenstvo je bla super dirka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Po tako razmesarjeni roki, bo lahko srečen, če bo lahko kvačakal.......vrhunski dirkač verjetno ne bo nikoli več......

ne morš verjamit, kako se vse to zaceli, bistvena je samo gibljivost in poškodovanost živcev. Iz prve roke povem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoda za tole napako FQ. Sem siguren da bi gledali drugace dobro dirko.

Je bil pa vsaj tok deca, da je povedu da je sam usjal

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, TakeALookAround pravi:

Q20 je res delu smesnice, Espargaro je pa pol vozu k utrgan. Za prvenstvo je bla super dirka... 

Bi jaz tudi rekel, da 1 LLP ni nič... Ampak pazi... Recimo, da bi Fabio zmagal silverstone za 10s... LLP vzame cca 3s... Tukaj se matematika izide... Ampak LLP je potrebno odslužitv prvih treh krogih... Kar pomeni izgubo vsaj nekaj mest... In tukaj se zatakne... Vemo kako prehiteva Fabio... Če bi brez LLP zmagal za 10s, sem ziher, da z LLP ne bodo zagotovljene niti stopničke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, DAMI34 pravi:

ne morš verjamit, kako se vse to zaceli, bistvena je samo gibljivost in poškodovanost živcev. Iz prve roke povem :P

 

marsikaj verjamem, nekaj od tega sem tudi doživel........ampak vozt motor, ki prevozi 100 m v sekundi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Lipstick pravi:

marsikaj verjamem, nekaj od tega sem tudi doživel........ampak vozt motor, ki prevozi 100 m v sekundi.......

če vse prav deluje, tisto fizično rezanje sploh ni problem. Da ne govorim kok so mladi mulci in se hitreje zarastejo kot mi starejši. No vsaj upam, da bo konkurenčen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia je zmeraj hitrejša....to še bo zanimivo. Hitra je tako, da se dobesedno "poigrava" z Ducatiji.

 

Ampak tudi Suzuki in KTM sta že bila "na konju", potem pa ene 3 sezone konec, ko so imeli testno obdobje razvijanja za sabo in so osvojili podije.

 

Zanima me, kaj bo z Aprilijo od naslednje sezone, se bo potopila v sivo povprečje ali bo nadaljevala s približno enakim tempom 🤔

Ob 26. 6. 2022 ob 11:22, KennyJR pravi:

Tole je pa bla operacija... Po mojem ma novo kost v roki... Iz adamantiuma.... Haha

FB_IMG_1656235149914.jpg

Srečen je lahko, da še sploh ima roko. Krivo pa je bilo "hitenje in norenje" takoj po poškodbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, spartanbp said:

Ampak tudi Suzuki in KTM sta že bila "na konju", potem pa ene 3 sezone konec, ko so imeli testno obdobje razvijanja za sabo in so osvojili podije.

Zanima me, kaj bo z Aprilijo od naslednje sezone, se bo potopila v sivo povprečje ali bo nadaljevala s približno enakim tempom 🤔

  To je res, ampak KTM in Suzuki nista nikoli bila niti priblizno tako dobra kot je Aprilija trenutno. Nisem preprican, da je to samo zaradi agregata (kjer imajo navoljo najvec prednosti zaradi koncesij) ampak tudi okvirja itd. Tako da, kak agregat manj, ne bo povzrocil skode, se mi zdi.  Je pa tezko potem vedeti, kaj bo krivo naslednje leto, ce (in samo ce bo, kar ni nujno) bo forma padla. Lahko je to izguba koncesij, lahko je korak v narobno smer ali pa  napredek rivalov. Razlike so prekleto majhne in vsaka malnkost lahko pokvari sezono. 

 Mi iz nase perspektive (kavc in kak clanek dvomljivega izvora, pa informacije od Gabra) tud priblizno na moremo uganiti kaj je ali bo krivo za karkoli ;)  Zato ze nekaj casa analize prepuscam drugim, in gledam dirke za uzitek. Ni  vazno kdo in katere barve, vazno je, da se borijo. In fantje se :)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni so počitnice vzeli zares... Bagnaia je že napihal, po tem ko je razbil avto 😂

A niso pri Ducatiju Barberaja za to odpustili? No Peca za to zihr ne bodo 😂

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sem šef ekipe takoj prekinem pogodbo, nobene odškodnine in "nema pravo glasanja". Oliviero za prvega šoferja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!