Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2022


krucymucy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

FF7DFE54-6992-49AC-9C11-0C20B5646A45.jpeg.4eb85200049bc0bbcd010b02791c1c97.thumb.jpeg.10b0d8b7148aa030ac7c9938a114d144.jpeg

Priporočene objave

4 hours ago, C eagle said:

Ne morem mimo, ne da bi komentiral vožnjo motorista pred teboj.

In ko pomislim, da so potalali že 2800+ dovoljenj za 125ccm, me bo strah vozit po cesti z avomobilom. Kamoli z motorjem. Ko ti tak kreten pripelje nasproti... kol, pa mlatit... Večine ne pozna osnove vožnje, kje pa je še varnost...

Moja 2 centa... :BUA:

Ja, sem pričakoval, da bo kdo pokomentiral to njegovo vožnjo. Se strinjam s teboj, takšna vožnja ne spada na cesto kvečjemu na poligon oziroma stezo. Ne poznam tega motorista, vendar bi mu močno svetoval še kakšno dodatno izobraževanje, tako teoretično kot praktično. Moram priznati, da tudi meni takšna vožnja dvigne pritisk, saj sem že večkrat tudi sam doživel bližnja srečanja s takšne vrste motoristi in tudi vozniki. Eno takšnih srečanj sem imel kak mesec nazaj v Italiji pri spustu z gore Zoncolan, ko mi je en tak model na skuterju in brez čelade, imel pa je rokavice (pa ni bil kak mulc) pripeljal povsem po moji strani, obenem pa kot kak motokrosist želel ovinek izpeljati z iztegnjeno nogo, ker to v takih situacijah baje zelo pomaga. Seveda se je stvar zgodila v nepreglednem ovinku in zaradi tega sam raje prakticiram izpeljavo levih in desnih nepreglednih ovinkov čim bolj ob robu ceste.
Na spodnjem videu pa si lahko ogledate, kako je to bližnje srečanje izgledalo.

https://youtu.be/4vFBXl2tJec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, C eagle pravi:

 

In ko pomislim, da so potalali že 2800+ dovoljenj za 125ccm, me bo strah vozit po cesti z avomobilom. Kamoli z motorjem. Ko ti tak kreten pripelje nasproti... kol, pa mlatit... Večine ne pozna osnove vožnje, kje pa je še varnost...

Že zdaj polovica motoristov vozi tako...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega je žal vedno več, sploh mi ni jasno od kod ali zakaj ..

Nazadnje na jadranki, morda se bo kdo našel. No, upam da se bo in mi bo znal razložit to sr**je po celotni cesti ..

Screenshot_20221023-212640_Gallery.thumb.jpg.e01cddfcbfd7b66fb5a99732feec22b4.jpg

2065477441_Screenshot_20221023-212754_VideoPlayer.thumb.jpg.e80de043c54a65f37a77b3c24bbe11a2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tex pravi:

Tega je žal vedno več, sploh mi ni jasno od kod ali zakaj ..

Nazadnje na jadranki, morda se bo kdo našel. No, upam da se bo in mi bo znal razložit to sr**je po celotni cesti ..

Screenshot_20221023-212640_Gallery.thumb.jpg.e01cddfcbfd7b66fb5a99732feec22b4.jpg

Mogoče gre pri tistemu modelu (na fotki pred tabo) za svobodno interpretacijo pojma "nadomestilo za uporabo cest". Če je že plačal ta prispevek, valda se ne bo samo na desno polovico ceste omejeval...B)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč posebnega, sej ma balanco, bo že šel na svoj pas  (tak kot ma ktm zavore :P)

 

brez zamere, mogo sam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tex pravi:

No, upam da se bo in mi bo znal razložit to sr**je po celotni cesti ..

Nabiral je znanje v temi "Tehnika vožnje -..."  :slap:  Prehiteval je tudi po desni strani? :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... imam hiter motor... pa močne pesti...   in obrnem in gassa za njim...

 

..sori... mogo sem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez fotk ne vela :P

sori mogu sm :D

hasbulla-hasbik.gif.57f88ba7602e8e2e72e13af4724fc742.gif

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!