Skoči na vsebino

WSBK 2022


Lipstick

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Že prva dirka je postregla z ogromno akcije. Je vmes kar pasalo par krogov brez prehitevanj, ker je bilo že preveč :D.

Đoni je pokazal, da letos misli resno in da drugega kot naslov prvaka ne pride v poštev.

Kako je Alvaro padal mimo na ravnini huh... V ovinkih pa ni zgledalo, da bi preveč zaostajal, v zadnjem krogu je ga je fajn ujel čez cel krog. Malo se je nategnil z linijo v ciljno ravnino, mogoče bi tole celo lahko dobil. 

Toprak je bil brez možnosti, dokler sta se prehitevala prva dva je še nekako sledil, potem ga je zmanjkalo. Mogoče bo v sprint dirki imel več šans, v drugi polni dirki pa dvomim.

Ostali so podobno kot lani druga liga. Lowes po tleh kot ponavadi, Locatelli vsaj na tej progi še ne more parirati najboljšim, tudi Gerloff ima težave.

Redding se je ornk nategnil očitno z BMW in kot kaže gre njegova kariera v zaton. Se mu pomojem kar kolca po Ducatiju sedajle.

Hondam še nekaj manjka. 

Na BMW je presenetil Ukrajinec, ki nadomešča vdM.

Nekak bi rekel, da po zanimivosti med WSBK in MotoGP ni primerjave. Že sama vožnja je bolj atraktivna, več svobode na motorju, MotoGP moped sam pove, kako ga je treba peljat in nimaš neki veliko izbire...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da Super Sport pa niste gledali. Pa bi ga morali. Vsaj zadnji krog ali pa zadnji ovinek...

Vse sorte manevre v zadnjih ovinkih dirk sem že videl, kaj takega pa res menda še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Joker pravi:

Imam občutek, da Super Sport pa niste gledali. Pa bi ga morali. Vsaj zadnji krog ali pa zadnji ovinek...

Vse sorte manevre v zadnjih ovinkih dirk sem že videl, kaj takega pa res menda še ne...

Nismo ne. Ker Voyo ne prenaša, pa ker nism niti vedel, da sta dve dirki 🙆‍♂️

Sem pogledal za nazaj.... Jah no je izvedel nekaj podobnega kot Ogura v Qatarju, samo da tam ni šlo za zmago in da sta jo oba slabše odnesla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glaun dugaja :kva2:

 

bravo Rea ... bravo Bautista ... en od teh bo prvak ... Rea po ovinkih, Bautista po ravninah :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj se je Bautista mal nategnil oz. je pol nakonc jajca stisnil med noge, ko bi moral v zadnjo šikano malo na silo mimo Đonija. Po eni stran pametno, ker bi bil hitro incident, po drugi pa je tako ostal brez zmage. Se vidi, da je star in preudaren :D.

Danes pa gledam tukaj Superpole race in se čudim neorganiziranosti ekip. Brez izjeme so vsi imeli velike težave z natikanjem grelcev na gume oz. jih sploh prinest do motorja. Neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
Ob 23. 5. 2022 ob 14:34, Lipstick pravi:

Kaj zdej, nben ni gledu.....hude boje borbal ....

 

Če Kenny ne gleda je videti, kot da tudi nihče drug ni... :)

No, jaz sem. Je bilo vredno!

Povzetek: Duče leti k svina, Rea pa, čeprav ga nekako ne maram, je v drugi dirki dokazal, da je res majster...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater... Pa sem gledal... Kako je Đoni tazadno odpeljal.. To je pa res za :worship:

Toprak v takratki z nepotrebnim vložkom ob zmago... Je blo pa tud neki za videt. 

Prvo dirko mi ga je blo kar malo žal, ko ga je Alvaro po ravnini pihnil. Ampak realno je bil Alvaro v celoti hitrejši, Toprak je imel cel vikend težave z izhodom iz zadnjega ovinka.

Je pa tole dirkanje 10x bolj zanimivo kot GP. Borbe praktično celo dirko in lahko se normalno prehitevajo, ne tko kot v GP, kjer se ne morejo. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
2 hours ago, KennyJR said:

Nč... Bautista je začel... Letos še hitreje kot 2 leti nazaj. 

 A ni bil 2 leti nazaj pri Hondi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 7. 2022 ob 9:06, jvalant pravi:

 A ni bil 2 leti nazaj pri Hondi?

Pol pa 3 leta no... Men se je med korono svet ustavu 😂

Toprak je spet nazaj v igri. Vse bo odvisno od naslednje dirke na Češkem. Ima 26 pik za Reo, ki mu lani tam ni šlo. Lani se je prvenstvo zlomilo v Doningtonu in na Mostu. Letos kaže podobno.

Bautiste ne jemljem preveč resno. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 18. 7. 2022 ob 20:26, KennyJR pravi:

Pol pa 3 leta no... Men se je med korono svet ustavu 😂

Toprak je spet nazaj v igri. Vse bo odvisno od naslednje dirke na Češkem. Ima 26 pik za Reo, ki mu lani tam ni šlo. Lani se je prvenstvo zlomilo v Doningtonu in na Mostu. Letos kaže podobno.

Bautiste ne jemljem preveč resno. 

 

Kaj je sedaj z Bautisto. 🤔🤭🤭🤐

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Bautista, bravo Redding (končno je tudi BMW pokazal, da se lahko kosa z najboljšimi motorji) ...tudi Rea ni bil čist slab ... Tetrapaka pa itak ne maram ...

Letos bo, in je že čas, da vzame naslov Ducati in Bautista ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!