Skoči na vsebino

barvanje


Priporočene objave

Mam en problem.. mal pred novem letm sm mal "poglihal" masko pr mojmu tajfunu, pa bi me zanimal na kaksen nacin bi ga blo najbol barvat, k licarju ga pa nam vozu, ker zaracuna 15cukov za delo, pa se barvo mors prnest.. to mam kljun pa plastiko za zmigovce.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tud malo grbine na asfaltu že glihal. Samo sem sprednji kljun enkrat tud čist uničil, da ga avtoličar ni moral več skitat. Ampak me je novi nepobarvan sprednji kljun prišo samo 8.000 :shock: Kar se mi zdi zelo poceni. Avtoličar pa mi je vse plastike komplet na novo pošprical za 22.000 z njegjovo barvo. Res pa je, da je ta avtoličar doma na dvorišču šprical tak na črno, samo je ful vredi naredo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem celega na novo postrihal in dal 15k sit. ne vem tocno kdo je striho, ampak farba je metalic crna in postrihano je zelo lepo za ta denar.mislim, nasploh je lepo postrihano:) vprasi aeroxa al pa mareta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kpa varjanta doma s sprejem, pa da bi su cez z lakom? Aja Grega nocm ti pametvt,sam barvo je treba drugac zgret na 80stopinj, pa v sobni temperaturi se barva, da se zapece..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da cisto lepo s sprejem. ampah je boljse ce cisto na zacetku staro barvo pobrusis in najprej pobarvas s temeljno. potem pa se pravo barvo gor in na vrh se lak. pa pazi, da bos nanasal v vec tankih plasteh. ker ce hoces vse nanest v eni plasti, obstaja velika verjetnost, da bo barva tekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en problem.. mal pred novem letm sm mal "poglihal" masko pr mojmu tajfunu, pa bi me zanimal na kaksen nacin bi ga blo najbol barvat, k licarju ga pa nam vozu, ker zaracuna 15cukov za delo, pa se barvo mors prnest.. to mam kljun pa plastiko za zmigovce.

lp

15.000 sit za štrihanje plastike? In potem se folk razburja, da je zdravstvo drago? Nevem kaj naredi. Za 30.000sit pomoje že dobiš kako srednje dobro pištolo pa najprej sebi pobarvaj, pol pa še drugim računaj, če bojo hotli met pobarvano. Je pa res, da rabiš kompresor. Jas sem fotru pošobano plastiko pobarval kr z barvami za letalske modelčke (mi je še od Ninje ostalo) in je kr dobro izpadlo, ker je bla enaka barva. :wink:

Drugače je pa to dobro, glede Yamah, ker se pobarvana plastika že kupi....pa še draga ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem celega na novo postrihal in dal 15k sit. ne vem tocno kdo je striho, ampak farba je metalic crna in postrihano je zelo lepo za ta denar.mislim, nasploh je lepo postrihano:) vprasi aeroxa al pa mareta.

ja lepo ti je oni tip pofarbal :D

še posebna umetnina je zadna luč :D ki me spominja na ditecha :D

hehe jrko, sprednji del je od sf1, zadni del pa od sf2, maš zaj sf1,5 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala vm za nekj koristnih podatkov, sam kva je s to temeljno? Ubistvu bi kupu sprej za plastiko barvat.. je pa varianta z avtolakm, sam je pa prej treba nekj namazat spodj, da se barva kasneje ne lusci itd.. Je to slucajn temeljna?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke pa z kenda color šprejom bi šlo stranico ma mojem aeroxu pofarbat???

ker še zaj nisn tega popravo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gre ampak najprej pobrusi in pobarvaj s temeljno ce nimas posebej za plastiko barve.

pobruso itaq bom ja

s kako temelno barvo naj to pofarbam????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kemikaliji kuoi, ce ni predraga. temeljna je pa temeljna :roll:

te prvo pobrusim te pa z temelno gor, te pa še z kenda color šprejom?? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ IMAM PA ENO VORAŠANJE!

čE POBARVAŠ SKUTERJA V DRUGAČNO BARVO KOT ORIGINAL IMAŠ PROBLEME Z PLICAJI ALI RGISTRACIJO... :shock:

AJT CAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

JAZ IMAM PA ENO VORAŠANJE!

čE POBARVAŠ SKUTERJA V DRUGAČNO BARVO KOT ORIGINAL IMAŠ PROBLEME Z PLICAJI ALI RGISTRACIJO... :shock:

AJT CAO

nimas ce na tehnicnem pregeldu to poves, on ti tak spremeni codo za v prometno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!