Skoči na vsebino

Nazaj na motor po daljšem premoru


fasttrack

Priporočene objave

Ne tak komplicirat:whistle: ,dnevi so še fenomenalni za ta čas:worship: ti se samo lepo naštimaj pa se odpelji na en krog:bike::whistle:

Boš po enem krogu naprej razmišljal kako in kaj, ker motoristični občutki so lepo zapisani tam nekje v arhivu možganov:book: samo priklicat jih je treba nazaj:)

Gume v tem vremenu in trenutnih pogojih suhega vremena ter normalni vožnji držijo tud če so lesene:D

Kar pogumno na vožnjo pol bomo pa debatirrali naprej:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Zivnorc pravi:

Zvedu si 100 informacij...vsaka drugačna.... 🤪

...tko da kupi nove gume, da nam jest pol kej kriu... 😜

 

kr s starimi nj se voz, da se nau ulegu z novimi gumami, kar se tudi rado dogaja, pa da naum js kj kriu  :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

47 minutes ago, Zivnorc said:

Zvedu si 100 informacij...vsaka drugačna.... 🤪

...tko da kupi nove gume, da nam jest pol kej kriu... 😜

 

hehe res, ampak sej tako je, vsak malo drugače vidi stvari, ima malo drugačno izkušnjo in vsaka je enako pomembna. Jaz sam se nagibam vedno k bolj varni rešitvi, ampak me je res zanimalo kaj mislite še drugi. Na koncu je odločitev itak moja :)

Popravljeno . Popravil fasttrack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45 minutes ago, Mavti said:

Ne tak komplicirat:whistle: ,dnevi so še fenomenalni za ta čas:worship: ti se samo lepo naštimaj pa se odpelji na en krog:bike::whistle:

Boš po enem krogu naprej razmišljal kako in kaj, ker motoristični občutki so lepo zapisani tam nekje v arhivu možganov:book: samo priklicat jih je treba nazaj:)

Gume v tem vremenu in trenutnih pogojih suhega vremena ter normalni vožnji držijo tud če so lesene:D

Kar pogumno na vožnjo pol bomo pa debatirrali naprej:)

thnx, sej mal že tipam in cruisam, konkretni rajdi bojo pa itak drugo leto, razn če nas še temperature mal presenetijo, opreme za pod 18C pa nimam :) Že tko sem mogu in še bom fajn odpret denarnico da bo vse spet tko kot more bit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Zivnorc pravi:

Zvedu si 100 informacij...vsaka drugačna.... 🤪

...tko da kupi nove gume, da nam jest pol kej kriu... 😜

 

Sam prvo. Zadna loh mal slajda 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upoštevaj cestno prometne predpise in pojdi na tečaj varne vožnje, pa se nimaš kaj sekirat😇 tudi če imaš gor 5 let stare pnevmatike😉

Ker ne poznaš tu gor sodelujočih naj ti napišem, vsi sami profesionalci. 

 

 

 

FB_IMG_1535469220788.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 11. 2022 ob 12:58, fasttrack pravi:

Gume so stare 5 let, profil je skoraj nov... je to za zamenjat? 

Simpl odgovor. Če ti ne drsijo in niso zaležane,.. jih zvoziš. Ni fajn, da ti pri 200+ (proti Kočevju) tresejo.  :naughty:  Po profilni sliki sklepam, da boš hitro sam ocenil stanje gum. 

Sem imel 5 let stare hypersport gume... so držale, nč tresle. Edina slabost,.. po ~4k kilometrih (ne hudo agresivne vožnje) so bile brez profila. :) 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Upoštevaj cestno prometne predpise in pojdi na tečaj varne vožnje, pa se nimaš kaj sekirat😇 tudi če imaš gor 5 let stare pnevmatike😉

Pozabil si na blagoslov motorjev in motoristov... :naughty:

Tudi tečaj varne vožnje ti lahko pomaga, sploh če si res čisti začetnik in ne opaziš razlike. Sam sem (pred davnimi leti) spoznal razliko med normalnimi in res zanič (trdimi) gumami. Na MAKSI-jevi delavnici v LJ mi ni šlo zaviranje s sprednjo zavoro. Sprednja guma je kar drsela in drsela. Inštruktor me gnjavi,.. moraš bolj z občutkom. Ja kaj naj, če ne gre. Sm pač hlod, brez občutka. Ni pa ni šlo brez blokiranja in zdrsa sprednjega kolesa.

Po dveh tednih ponovim vajo z novo sprednjo gumo... v prvo brez napake. Inštruktor pravi "vidiš da gre".. :) Mu samo pokažem novo sprednjo gumo... in si mislim.. ne ti men "brez občutka"!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!