Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Inženirji honde so končno dognali , kje je težava njihovega MOToGP stroja v letošnji sezoni, vzrok so zožali.....  glej sliko!!!

marqz.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, billy said:

Inženirji honde so končno dognali , kje je težava njihovega MOToGP stroja v letošnji sezoni, vzrok so zožali.....  glej sliko!!!

marqz.jpg

Prav imaš, zato pa so rins, mir in nakagami tako dobri letos.

 

Genij

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo Yamaha, gremo ooo Fabioooo!

In, čeprav težko priznam, po tihem navijam tudi za MM, pravi "fighter". 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se mu "vidi"....človek je čisto brez volje, nič mu ne gre......depra na polno...

 

eni bi rekli "karma"....kaj pa veš, mogoč je pa res kaj na tem

 

zanimivo, kako je yamaha tudi v buli, pa neben ne izpostavlja tako ne yamahe ne FQ, kot je stalno na debati honda in MM

 

glede MM.....človek res obvlada motor, nobenega dvoma v to ampak glava......tu ima pa velik manjko ( pa ne govorim o zagrizenosti, to ima oz je imel in je prav da grize)... sej je znan pregovor -  "neumna glava, telo trpi"

 

pa da ne bo kdo narobe razumel. mu ne privoščim padcev,se mi pa ne smili, ko ga gledam, kaj se mu dogaja

-------

 

sprint bo pa kar zanimiv se mi zdi

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beštja pa mal sanja po cesti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90% kadrov kaže samo #93....

...pa dobr...a je to osebni trening MMja...al kvalifikacije vseh ostalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

Beštja pa mal sanja po cesti :P

 

Predstavljaj si, da se zgodi popolnoma isto samo dirkača zamenjaj med sabo. Največja drama in solze v potokih da o vseh pametovanjih in zalitvah ki bi sledile sploh ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

90% kadrov kaže samo #93....

...pa dobr...a je to osebni trening MMja...al kvalifikacije vseh ostalih...

beseda kvalifikacije pomeni, da se vozijo na čas mar ne...sem pogledal večkrat, vsak bi ga nasadil. Lepo se vidi pogled 93 in kako naenkrat plin spusti Beštja.

ajd dirkaški incident bo na koncu. Sicer pa vsak ma lah svoje mnenje.

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:

...sem pogledal večkrat, vsak bi ga nasadil. Lepo se vidi pogled 93 in kako naenkrat plin spusti Beštja.

ajd dirkaški incident bo na koncu. Sicer pa vsak ma lah svoje mnenje.

 

hja ne vem no.....

 

MM se lepi zadaj kot muha in gre večini na živce ( že večkarat videno), ko se šlepa, pa se mu pokaže, pa se njega to ne prime.

Ampak OK, je dovoljeno ...

 

glede naleta.... Beštija je bil  DALEČ od idealne linije in tam je spusti gas, kaj je MM delal.....dvojni vid?

Če bi se to zgodilo na idealni liniji, bi Beštija sigurno dobil kazen, tako pa se je umaknil iz linije in tam spustil gas....MM pa... no saj smo videli

Volje nima pa popolnoma nič več, kako se "vleče" na motor, sicer ga tu razumem

Popravljeno . Popravil Gricko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enea se umaknil hitrejšim in je peljal skrajno levo. MM je upočasnil, videl počasnega EB-ja, gledal nazaj in potem trešči vanj.     

Popravljeno . Popravil ducar
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Gricko pravi:

hja ne vem no.....

 

MM se lepi zadaj kot muha in gre večini na živce ( že večkarat videno), ko se šlepa, pa se mu pokaže, pa se njega to ne prime.

Ampak OK, je dovoljeno ...

 

glede naleta.... Beštija je bil  DALEČ od idealne linije in tam je spusti gas, kaj je MM delal.....dvojni vid?

Če bi se to zgodilo na idealni liniji, bi Beštija sigurno dobil kazen, tako pa se je umaknil iz linije in tam spustil gas....MM pa... no saj smo videli

Volje nima pa popolnoma nič več, kako se "vleče" na motor, sicer ga tu razumem

MM naj gre v penzijo..a ne :D...velk lajk ponovno 46 teamu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

MM naj gre v penzijo..a ne :D...velk lajk ponovno 46 teamu :P

 

Snečer bi reku: je bil pošolan. 🏍️🥴

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor bi veliko lepše ali recimo bilo še bolj gledljivo in zabavno v kolikor se bi FQ in MM lahko mešala v borbe za stopničke.

Danes bom navijal za FQja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj tle natolcujete. Sploh vas ne razumem. 

Yamaha tukaj sedaj gladko zmagala warm up. Fabio je nizal odlične čase v zadnjem krogu. Ne drugem mestu honda z neverjetnimi nagibi motorja nepredstavljivo hitra. Ducati šele tretji. Aprilia 4. Samo dva Ducatija med 5. Kje je tukaj kakšna prevlada Ducatija? 😂😂😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo sta se oba posula s pepelom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bastianini ga je pošolal, danes ga pa žal ne bo več ... se mi že smili, to je pa že skoraj preveč, kar se mu dogaja 😥

Citiraj

 

Marc Marquez razglašen za neprimernega za VN Nizozemske

Osemkratni svetovni prvak zaradi zloma rebra v nedeljo ne bo dirkal v The Cathedral.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super za Italijane po koncu dirke, Španci nimajo za burek pod okriljem Dorne 😀

Bravo Ducati, bravo Bagnaia in Bezzecchi ....:OK:

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar se je Doctore dirkaško upokojil, navijam za Frančeška, ne zato ker je danes zmagal in ker trenutno vodi na Moto GP lestvici te sezone, ampak zato, ker mi je od vseh najbolj všeč barva njegovega Dukatija in barva njegovega kombinezona. Rdeče / črna kombinacija je meni najlepša kombinacija.   :worship:

bagnaia.jpeg.aee25da99cf17fb616cc13563d6d36ea.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao Binder :) Espargaro pa bols da najprej motor po tleh rukne, da krilca zrihta, pol pa gas.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe ce se na kvalifikacijah vlece en za drugim? Da se tkole vleces za enim na en meter ali se manj razlike mors bit se vecji specjalc k ta spredi..

naj potem naredijo razpored, na 20s gre lahko vn iz boksov en drkac, imas 5+1 krogov pa da vidimo kje si? A to bi bilo pa gledljivo?

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, ukica pravi:

In kaj je narobe ce se na kvalifikacijah vlece en za drugim? Da se tkole vleces za enim na en meter ali se manj razlike mors bit se vecji specjalc k ta spredi..

naj potem naredijo razpored, na 20s gre lahko vn iz boksov en drkac, imas 5+1 krogov pa da vidimo kje si? A to bi bilo pa gledljivo?

Pozabu si napisat, da to dela sam Markec, k se vleče k smrkl za drugimi. A si njegov, kva že se temu reče. 😂🤣😇🥴🤓🤓🤓🤓

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!