Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

4 minutes ago, Snečer said:

Banjaja pa, eh. No, lahko bi se shoblalal. 

Se ne morem odlociti kdo je kriv. IMO Vinales?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr mu je slo ja, ker so 4je ven leteli, da je mel stajerc mal upanja, Shili pa tudi. 😂

Popravljeno . Popravil TakeALookAround
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je Rossi dobil še 1000i GP.

Marko pa komot počasi zaprosi za penzijo... invalidsko. Pač ne zmore več. Nič takega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je bil ovira na stezi dobro, da mu je Bezzecchi pobegnil...spet je pretiraval s svojim kaskadiranjem, dokler ni poskakadiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, krucymucy pravi:

Se ne morem odlociti kdo je kriv. IMO Vinales?  

nope, rdeči se je zaletel

pred 10 minutami, TakeALookAround pravi:

Dobr mu je slo ja, ker so 4je ven leteli, da je mel stajerc mal upanja, Shili pa tudi. 😂

Spet močen stavek, pa še tega si moral popravljat :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem spet gunđal nad nebulozo Petra Kavčiča ob izjavi, da je MGP Kontaktni šport...

...no..se mu iskreno opravičujem...ko sta se FB in MV skoraj stepla tam v pesku...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem eno crko L zgresil, pa sem jo dodal, se mi je zdel fer :)

Zgleda si se pa ze sprostil po moderatorski blamazi in filanju ega 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, krucymucy pravi:

Se ne morem odlociti kdo je kriv. IMO Vinales?  

meni je zgledalo da Peco, ampak..tut on ni bil..šit hepens bi moral met na blatnikih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, vandrovec pravi:

MM je bil ovira na stezi dobro, da mu je Bezzecchi pobegnil...spet je pretiraval s svojim kaskadiranjem, dokler ni poskakadiral

Bezzecchi je bil ovira, saj je oviral cel grid za sabo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Bezzecchi je bil ovira, saj je oviral cel grid za sabo. :P

 

Potem praviš, da navijaš za vse na gridu...samo nekateri ti gredo na živce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Potem praviš, da navijaš za vse na gridu...samo nekateri ti gredo na živce :naughty:

kje sem pa napisal, da mi gre kdo na živce?

MM se je vozil na 2 mestu in ti praviš, da je bil ovira? Ja pol je bil zmagovalec največja ovira :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, TakeALookAround pravi:

Ja, sem eno crko L zgresil, pa sem jo dodal, se mi je zdel fer :)

Zgleda si se pa ze sprostil po moderatorski blamazi in filanju ega 😂

Opla, kar dva stavka, polna napak :)

Tu ni več kaj za moderirat, že dolgo časa, sano se čaka, da bo ugasnilo. Zdaj pa hitro flaško pogret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

kje sem pa napisal, da mi gre kdo na živce?

MM se je vozil na 2 mestu in ti praviš, da je bil ovira? Ja pol je bil zmagovalec največja ovira :P

 

A nisi gledal kdo je koga oviral, prvi je imel toliko prednosti, da ni bil nobenemu v napoto...od drugega naprej je bila pa gužva 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno tvoji prispevki so za moderirat 😂 prej si ti nase, ker si jih lahko, pa so ti na zalost vzeli ta privilegij. 💪😁

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo še kavčkomentatorji lahko videli, da je Honda čist nekonkurenčna. Noben duce je ni mogu prehitet po ravnem kaj šele yamaha. 🤔😂🤣

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo me jezi, ko dirkači odpadajo po tuji krivdi. MM je vsaj sam povzročil padec, čeprav je do takrat dobro dirkal, pa očitno brez pretiravanja ne bi mogel parirati.

Škoda za takšen izpad.

Ko pokažejo sliko dirkača po padcu, bi morali imeti en posnetek, kjer se jezi, ne pa smehlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fernandes GasGas THE MAN! Škoda da ne bomo nikoli vedeli kaj bi naredil Vinales. Za tisti čikenfajt u pesku, pa 5000€ po glavi v dobrodelne, takoj! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, Kugelschreiber pravi:

Fernandes GasGas THE MAN! Škoda da ne bomo nikoli vedeli kaj bi naredil Vinales. Za tisti čikenfajt u pesku, pa 5000€ po glavi v dobrodelne, takoj! 

30 let nazaj so ornk obračunali, pa ni bilo nobenega pompa okrog tega... Zdej pa takoj pizdarija, k se dva mal bl na glas pomenta... S tem, da sta šla, tko k 30 let nazaj oba z istim skuterjem nazaj na pir... Kurc... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si je Binder danes zaslužil kazen, so vsem poslali zelo slabo sporočilo.

Namreč, ko se je zabremzal in posledično posekal pol šikane je pogledal nazaj, spustil Mullerja naprej in zapeljal na stezo s precej večjim zaostankom, kot ga je imel prej. Skratka športno, tako kot naj bi se normalen človek obnašal.

In kaj je nauk oz. sporočilo take kazni? Po mojem to, da v takem primeru samo našponaš gas, da iz tega profitiraš toliko, da te tudi dolgi krog ne vrne mesto nazaj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me je zanimalo nek cajta. A so Hondini grušti Kalexovo delo in znanje, ali so nemci angažirani kot izdelovalci,  po Hondinih načrtih. 
 

Suppo pravi da so Kalex samo obrtniki, najeti zradi lažje logistike in krajsih realcijskih casov za razvoj…

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, boshell said:

kdo pa komentira na video pass motogp ?

Angleška komentatorja, ista dva kot če gledaš kak posnetek na njihovi spletni strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/16/2023 at 1:25 PM, boshell said:

kdo pa komentira na video pass motogp ?

Angleška komentatorja, ista dva kot če gledaš kak posnetek na njihovi spletni strani

 

Kaj pa pravite na pecca in njegovo izjavo da bi morali biti poltovarniški motorji pocasnejsi od tovarniskih? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Shillien said:

Kaj pa pravite na pecca in njegovo izjavo da bi morali biti poltovarniški motorji pocasnejsi od tovarniskih? 

Upam da je to zakasnela posledica hudega pretresa. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kugelschreiber said:

Upam da je to zakasnela posledica hudega pretresa. 

Se strinjam, meni se ta njegova izjava zdi tako glupa da je neverjetno da je sploh res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!