Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

E delat budalo z mene...ni tezko.  
 

"alle 14:00 infatti è prevista la presentazione di un nuovo episodio della serie di documentari "Behind the Dream" sul canale ufficiale YouTube di Honda."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakršnakoli sprememba, če bo, ne bo veliko vplivala na razmerje moči v karavani. MM kakršen je bil v najboljših letih ne more več biti, lahko je edino še nekaj časa magnet za gledalce. Še takrat mu je veliko pomagal Pedrosa, ki mu je ščitil hrbet...žal je bil ob njem Pedrosa vedno le drugi voznik, čeprav bi bilo takrat bolj zanimivo videt, kako bi bilo, če bi Pedrosa vozil zase in ne za MMja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, vandrovec said:

Kakršnakoli sprememba, če bo, ne bo veliko vplivala na razmerje moči v karavani. MM kakršen je bil v najboljših letih ne more več biti, lahko je edino še nekaj časa magnet za gledalce. Še takrat mu je veliko pomagal Pedrosa, ki mu je ščitil hrbet...žal je bil ob njem Pedrosa vedno le drugi voznik, čeprav bi bilo takrat bolj zanimivo videt, kako bi bilo, če bi Pedrosa vozil zase in ne za MMja. 

izvoli medaljo 🥇 za največjo neumnost tedna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, vandrovec pravi:

Kakršnakoli sprememba, če bo, ne bo veliko vplivala na razmerje moči v karavani. MM kakršen je bil v najboljših letih ne more več biti, lahko je edino še nekaj časa magnet za gledalce. Še takrat mu je veliko pomagal Pedrosa, ki mu je ščitil hrbet...žal je bil ob njem Pedrosa vedno le drugi voznik, čeprav bi bilo takrat bolj zanimivo videt, kako bi bilo, če bi Pedrosa vozil zase in ne za MMja. 

a FQ je tut za penzijo? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

a FQ je tut za penzijo? :P

 

MMja je povzdignila Dorna, je bil dober voznik, imel je tudi pomočnika v ekipi...hoteli so imeti super prvaka. Na žalost se je poškodoval in bil dolgo na bolniški...sedaj je vse drugače, kot je bilo 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

MMja je povzdignila Dorna, je bil dober voznik, imel je tudi pomočnika v ekipi...hoteli so imeti super prvaka. Na žalost se je poškodoval in bil dolgo na bolniški...sedaj je vse drugače, kot je bilo 🙂

FQ čist drugače meni o MM. Sem v tej temi napisal njegove besede :P

 

Sicer pa za VR je bilo velik govora, kako ma srečo, bla bla stric za v penzijo, isto se sedaj klobasa za MMja. Če bi Pedrosa še aktivno tekmoval, bi kdo tut o njem že zapisal, da je za v penzijo.

Premoč evropski blagovnih znamk je očitna. Šoferjev, ki lahko zmagujejo je pa polovica grida. Med njimi je celo nekaj fenomenov, ki so se že dokazali. Med drugim tudi MM. Dorna ni dirkala namesto njega.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

FQ čist drugače meni o MM. Sem v tej temi napisal njegove besede :P

 

Sicer pa za VR je bilo velik govora, kako ma srečo, bla bla stric za v penzijo, isto se sedaj klobasa za MMja. Če bi Pedrosa še aktivno tekmoval, bi kdo tut o njem že zapisal, da je za v penzijo.

Premoč evropski blagovnih znamk je očitna. Šoferjev, ki lahko zmagujejo je pa polovica grida. Med njimi je celo nekaj fenomenov, ki so se že dokazali. Med drugim tudi MM. Dorna ni dirkala namesto njega.

 

Je pa po najnovejši teoriji našega genija namesto njega dirkal pedrosa 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dramaqueen,sej mu ni druzga ostal k da dela dramo okol tega kaj bo vozil, gledanost je treba dvignt. Nej gre ze na en drug skret, pa pokaze, da je najjaci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Zivnorc pravi:

... mislim da bo zate bolje, da začneš konjske dirke gledat....

... kasači so že preveč, ker je vmešana tehnologija...pa bo spet vsa narobe, kdo ima boljši/slabši vozek....

Dej mal preveri, kdaj sem jaz omenil, da je kakšen motor boljši od drugega. Prej obratno... 

pred 10 urami, Shillien pravi:

Dirke so dolgočasne tudi zaradi teh fucking krilc, prej jih prepovedo oziroma ZELO omejijo prej bo gp spet zanimiv, tako je pa na žalost večinoma kroženje brez prehitevanj. Ok nekaj je tudi na tem da so dirkači (kot je že bilo predebatirano) vsi neki kao veliki prijatelji in noben ne gre na nož.

Pedrosa pa itaq, brez besed, največja smola da ni bil nikoli prvak, sploh ko pomisliš da je bil prvak Mir ki ne da pedrosi ni do gležnjev do podplatov mu ni.

Pedrosa je skoraj podpisal za Suzuki, ampak je raje izbral penzijo. Če bi podpisal sem ziher, da Mir naslova nebi videl... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KennyJR pravi:

Dej mal preveri, kdaj sem jaz omenil, da je kakšen motor boljši od drugega. Prej obratno... 

...slabši od prvega? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bezvezna prepucavanja. Grid je poln prvakov in vec kot pol startne vrste je tud v GP ze zmagalo. Men se zdi, de si stevilk splih ne znamo predstavlat.  Od 2020 do danes, je cajt dirke v misanu padu za 27!! sekund.  Slisi se noooro.  Tud je. Ampak. Zmagovalec 2020, morbidelli. je letos odpeljal 3sec hitrej, in bil 15. Pazi. Dirka je trajala 41:33. Za zmago je zaostal manj kot 1%.  MM in honda,  najvecja podrtija na gridu, sta zaostala cca 0,6%. Takhashi je ZMAGAL Suzuko 8hr, na GP ni prisel niti do kvalifikacij, niti do dirke…mozje in fantje na gp gridu so znanstvena fantastika. Vesolci vsi po vrsti. 
 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi vesoljce najeda zob časa...... pa kakšna poškodba se zgodi...........in vedno pridejo novi......

Popravljeno . Popravil Lipstick
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računajo, da Zarco tle ne bo naredil česa podobnega kot v Špilbergu? 

Čez sezono ali dve bo tle že ena butasta šikana... 

Poleg tega se mi izlete cone zdijo nekam majhne... Hm... 

Screenshot_20230913_105350.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Lipstick pravi:

Tudi vesoljce najeda zob časa...... pa kakšna poškodba se zgodi...........in vedno pridejo novi......

ma je po tvojem čist iskrenem mnenju vesolc za penzijo? Ostali vozniki "đapanezerjev" za v kanto za smeti? :P

circle of life je to, vedno pridejo novi..kar pomeni še več sdobrih na gridu sposobnih zmag. Sam moje omejeno razmišljanje je tako, da če se gremo komplet Ducati prvenstvo, zna biti pol grida sposobno zmagati lovoriko najboljšega na koncu.

 

MotoGP 

  · 
 
 
“If this is the base, if this is the bike, then we are far” - Marc Márquez
“I expected much better” - Fabio Quartararo
“Dani has one of the best riding styles in the world” - Francesco Bagnaia
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, KennyJR pravi:

A bomo ta vikend kej dirkal? Mal slabo kaže. Hehe

Če ni pravih dirkačev v ospredju, tudi dirke niso več zanimive. A ni čudno, kako se ljudje navežejo na svoje ljubljenčke...nekoga posvojijo na daljavo in dokler jim daje dobre občutke je za gledat, ko tega ni več je konec tega športa...zvestoba do groba 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bo :P Ker sta Honda in Yamaha v krizi in ker MM ne zmaguje je osip gledalcev :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentatorja doprineseta več usipa!

Kdor ima šanso gledat na drugih kanalih prebegne, ostali poniknejo.

Popravljeno . Popravil raza
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolgo časa sem zagovarjal nova komentatorja... pač... da se morata še malo "ulavfat" ... ampak res ne morem poslušat Stropnika. Ne vem, a nalašč tako niža glas, da hripa z glasilkami, da zveni bolj "moderno - po moško" ....ampak me tako močno moti... me kar boli v grlu in se avtomatično kar odkašljujem in "odhrkavam" namesto njega. ... dobesedno mi opna v malih možganih kar vibrira, ko hripa v mikrofon...

...ajd... da vleče besede med razmišljanjem, kar bo povedal v naprej, to zastopim, je zelo težko komentirat, da se razumemo... 

...pa tisti "tukaj sedaj" je že začel manj uporabljati....

 

Moteče. Zelo. Vsaj zame.... pa kolikor vidim, tudi za druge.... videl sem celo eno temo na MS za neko peticijo, al kako... tako, da je to res vsesplošno moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!