Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

Da ne gre v penzijo je samo super. Verjetno lahko se marsikaj pokaze, najverjetneje pa da ne. Danes je kar dobr odpelal, celo brez valanja. Ce ga VR46 member ne bi posolal zadnje kroge bi bil 6-ti. Mega... kaj pa vem... Martin spet zelo dobro, do konca sezone bo zgleda on prva violina, so zahajal formo. Pozno ampak sladko 😃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda zmagala domačo dirko v moto3. Masii se končno nasmiha nekaj sreče, po 5 letih smole. 

"Honda" je v moto2 pobrala dvojno zmago, kar je lepo videti, lani so bili kar nekajkrat na stopničkah z obema. 

Če sedaj še MM nekaj sčara v tej 5ih(?) krogih, bo to popoln dan za hondo. Hehe

pred 24 minutami, ukica pravi:

Poglej poglej koliko VEC oprijema ima Martin. Traparija…

Pojma nimaš, on ve, on je 2x v Katarju že peljal no. Hahaha

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

😂 So raj prekinl, da je na Japonskem ena Honda na stopnickah. 😁

 

Saj ne rabi v penzijo, ga nihce ne posilja tja, to ste vi delal z Rossijem 😂 Naj dirka, ker je cist fino. 😁

 

Znalec, tuki razlozi, da se nikoli ni dirkal 😂 Zato pa orgazmira, ko nagnejo motor na pisti. 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo te zbudil in ego ne da mira ne? Ko ne bo druge boš spet v banovce pošiljal? Da vem, kolk 'snecerja' lahko izvajam. Sej *joke*, nism jst iz tega materiala, ne diši dobr.

Dirka pa ok, Martin v naletu, za prvaka bo še pokalo (upam). Mark pa edina honda danes, ki je podbacila... Dobr da so skrajšal dirko, je vsaj tretji. Da bo mel neki za na steno montirat. Great! 

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se zbudil iz solz, dolgo nisi prišel do tipkovnice :) kaj šele v f1, ko ti maxa šola, tam so obmolknili 2021 rossi/hamilton navijači.

Glavno, da je Rossi v penziji :) Martin je dober material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo pogledal after the flag? A sem jez OK slisal? A je Birt Marcu rekel, to je bla tvoja zadnja dirka s Hondo na japonskem?!?

in Dalligna je bleknil, marc je izbral privatniskega Ducatija, nam se to zdi fino…po tem pa nek govoril de to je hipoteticno in de se niso nc dogovorili…

dokler nism na tntsport po dirki vidu marcove  zadrege, sm bil 100% de drugo leto ostaja na Hondi. Zdej pa nism ziher. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima, ce bo redbull se zmeraj njegov sponzor oziroma on njihov ambasador in koliko financiranja je pripeljal 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dajte no, kot, da je edini na Hondi, ki se je valjal. 

Kje je pa Mir, Rins,....? 

Na slednje leto stavim, da ne bo pol toliko na tleh kot letos. 

 

Lp, Samo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z razliko od nas kavč selektorjev, mogoče nekateri, ki se profi ukvarjajo z moto GP že vedo, kaj in zakaj. MM je še vedno vroča roba in tudi Honda verjetno ni ravnodušna ob odhodu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bomo kdaj izvedeli kaj o tem o čemer je govoril pedrosa (glede oprijema zadnje gume ducatija), če se slučajno izkaže da je nelegalno kaj sledi? Nekako dvomim da bi vsem ducatijem pobrali vse pike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!