Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

se pravi 4.10 bo štart po naše, pa bo prenos, a kdo ve? Da posnamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

se pravi 4.10 bo štart po naše, pa bo prenos, a kdo ve? Da posnamem

6:10 štart dirke po našem času. Poglej na motogp.com.

 

Banjajzl spet ni prišel direkt v Q2... svašta...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

Banjajzl spet ni prišel direkt v Q2... svašta...

No problem, samo varno mora končati dirke...če bo kdo nevaren bo padel 🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro se je končalo, čestitke Zarcoju, končno tudi njemu uspelo. Bagnaia povišal prednost, Martin spet napaka, mehka guma žal ni dovolj. MM boljši kot zadnje dirke - ostal na stezi do konca, pozicija niti ne vem katera, rekel bi da višje od 10... Dobr za koga je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pet tednov pred prvimi testi za sezono 2024 in HRC še vedno s prostim mestom dirkača. JZ5 jim bo verjetno v pomoč, zraven Mir-a pa je lahko kdorkoli.

Itak morajo skozi sezono 2024 razviti konkurenčen motor, ker prihodnje leto verjetno ne bodo serijsko zmagovali. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker se je Martin uštel za pol kroga...sicer pa zelo lep finiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se kaj spomnim, so ga prehiteli v "last lapu", torej manj kot en krog :P

Sej se bo počasi naučil, da cela dirka ni sprint dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem komu privoščil prvo zmago v GP razredu je to Johan 👍   sem bil presenečen, da se ni bolj veselil......in njegove izjave v franc-ang   😉   no presenetljivo pa parlare bene l'Italiano    sedaj se bo moral še MM naučiti parlare 🙃

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro so gnali. Koncno smo vidli salto. Top! tud Digia je naredu nek za se spominjat, pa se Alexa dokaj redno naziga. Si ne bi mislil, priznam.

Bagnaia odpele hladnokrvno k ps. Nobene panike, tud ko je peti s 5sec zaostanka, se ne spusti s ketne. Grize in kalkulira do zadnjega metra.  Martin pa.. IMO je to tretji zaporedn vikend, da se je zagnal ko svinja u buce, in drug slab rezultat. Japonska dirka…prekinitev ga je resla. Od deznih je zahteval precej in najbrz drzal prevc ambiciozn tempo za zmagat dirko. No, ne vem, nikoli ne bomo vedli. 

Ce bi kdo pogledal dirko s TNT sporta, link bo operativen nekih 18 ur. Copy/paste v vas omiljeni video player. 

 

https://de19.seedr.cc/ff_get_premium/1650755722/MotoGP.2023.Round16.Australia.Race.TNTSports.400p.x264.English.mkv?st=9LziODPpFy7O0D2k3SsFuQ&e=1698077418

 

 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem čakal na to zmago Zarcoja vsako sezono, letos je postalo očitno, da do tega ne bo prišlo, ker jw vidno padel v rezultatih, v dežnih dirkah pa tako ali tako vedno začne prepočasi. In evo ga. Od nikoder. Carsko. 

Digga me je malo spomnil na Eliasa, ki je dosegel podium ali dva, da je dobil pogodbo, potem pa ga spet ni bilo nikjer. Hehe. 

Martin je bil tako blizu, na koncu pa tako daleč. Smola. Bagnaii so se spet kar odmikali. Prehitel je samo Fabia v zadnjih krogih. No ja sezona je še dolga. 

Spopad prvakov za 13. mesto je tokrat dobil Quartararo. 

 

Dobra Moto3 dirka. Škoda Fernandeza, ki zamenjuje Suzukija, ki je vodil večino dirke, ampak padel in bil 5. 

Kelso na stopničkah. 

 

Acosta ga je stolkel že v krogu do štartne pozicije in bo sedaj štartal zadnji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bilo treba Acosti podarit tele pol minute, da si prekinili? 

Ko si leteli po tleh kot domine ni bilo prekinitve, 5 krogov kasneje, ko se je umirilo, pa rdeča zastava.. Oh ja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... kaj se je zgodl z današnjo sprint dirko ??? :eek:

brezveze sem jo snemal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 10. 2023 ob 10:40, DAMI34 pravi:

škoda ker se je Martin uštel za pol kroga...sicer pa zelo lep finiš.

Začetne kroge je divjal 1:28..... zadnje se je vlekel 1:31... rezultat pa šmorn......s časom se bodo že naučl.....

Bojda so se zdilal, da gre sestroljubec v HRC, gresinijev pobč pa u RNF.....????

  • Všeč mi je 1
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Lipstick said:

da gre sestroljubec v HRC

ni lepo napisano :D

 

Tole ni blo dobro...

https://www.crash.net/moto3/news/1038969/1/diogo-moreira-s-team-didn-t-know-he-lost-consciousness-race

 

Se spomnim je Petrucci opisoval, da je usekal, opravil z zdrvniki in vozil treninge naprej. Pa da se je vsake tolko na motorju stresel, ker ni vedel kje točno je in kam gre pista...brrr

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin suvereno. Banjajcl je spet jajcal... Prehitel praktično nikogar, kar je pridobil mu je zrihtal mlajši Marquez... 

Nekako ne morem rečt, da bi si Bagnaia bolj zaslužil naslov kot Martin. Praktično mu je vse prinešeno k riti, pa nič od tega... 

Jutri se mi zdi, da bo sicer dirka precej pestra, težko pa si predstavljam, da bi Bagnaia končal pred Martinom. 

V Sepangu imam pa občutek, da jih bo Martin vse za 10s nabil... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vampasta s povešenim oprsjem... Ta prava za dirke komentirat 😁

V Moto3 je blo ornk dramatično. Sasaki je spet dobil lekcijo za svoj kamikaze stajl, Masia samo delno izkoristil situacijo, Holgado je konkretno odpeljal po izletu s proge, Alonso je naj v boju za naslov. 

Dickson bi lahko tist intervju o Binderju ponovil zase. Več al manj je ravno on tisti, ki jih je letos največ vn pometal... Bruh... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!