Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

404021567_816731180459260_1737509354891162919_n.jpg

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujoč Fernandezu je Masia prvak... Honda je tole zmagala na grdo, ampak vsaj zadnje 3 sezone je KTM zmagoval moto3 prvenstva še bolj na grdo. 

Predvsem pa privoščim Masii, po tolikih letih truda, smole, se mu je končno poklopilo. Bravo... 

Sasakija mi ni niti malo žal. Toliko govna kot ga je proizvedel v vseh teh sezonah, bo še dolgo rabil, da ga poje... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Snečer said:

yamaho zagledal, pa mislil da Rossi :)

 

Mogoce gres okulistu al vrnes izpit. V nobenem primeru nisi za na cesto, ce to mesas 😂

Drgac pa Bagnaia suvereno povisal prednost v prvensrvu, Matrin pa ocitno pocu...  Sicer bojo gume, setup krive ampak men se je zdelo, da je psiha usekala.

Seveda cestitke tud VR46 😁

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa Snecer, ne se Rosija bat, nc ti ne bo naredu. K vidm da si se cist prestrasen, hahaha. Drz se ti formule 1, uno je prava stvar zate, hahahaha....

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok slab oprijem bojda, tko majstra razlagata, pa ni nben padu. Cudn. Pa kokr mu je edinmu gumo ze na startu zavrtel, ocitno ni bla najboljsa. Ampak un majstr prav, da ni mel dneva  al neki podobnga, ze ve :)

 

DiGi je lepo popedenal motor, da bo loh majstr malin zmagoval 😁

Pecco pa suvereno, ze od starta 💪 na konc pa itak... Wtf delas model pust ga zmagat 😂

Ce neb blo sprint dirk, bi bil Pecco ze prvak vrjetn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

A jih bo MM naslednjo sezono  razbil ko kartonaste skatle?! In Honda je kupla edinga ducatista ki letos ni zmagal nit sprinta? Vse na glavo.  

Sej Ducati je pa odlsuzenega, polnega sraufov in trnja vzel, zmagovalca pa dam poslal. 😂

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, nisem bil fan FiDi ker ni kazal neki napredka, ampak glede na zadnjih pr dirk.. kapo dol, tezko verjeti da bo ostal drugo leto brez sedeza. 
Potiho se zmeraj mislim da bo sel k Mooneyu, ceprav so to zavrnili s trditvijo da iscejo nekoga iz Moto2.

 

Sem pa siguren da se v 2025 kar parim soferjem trese sedez, zacelo se bo pri Apriliji in KTM, nadaljevalo pa pri Ducetu/Pramac, ce bo Bestia res ostal drugo leto brez tovarniskega sedeza. No pa tudi ce nebo ostal brez, bo pa Martin sel.

Popravljeno . Popravil ukica
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se govori, da sedaj k bo šel 1/2 brat VR k Hondi, Učo in VR na vsak način želita v svoji ekipi MM  🤪🤣   

Že nekaj časa pa je neuradno znano, da bo prvak na Dučeju...rdečem tovarniškem.....nebi si dovolili kaj drugega, niti pod razno........in tudi to, da, če se bo MM dobro znašel ne Dučeju, boril za zmage, bo po prvih nekaj dirkah dobil tovarniško specifikacijo in če se slučajno bori za prvaka, gre potem naslednje leto v tovarniško ekipo.....interesi se združujejo, vse je biznis in v Espani je veliko motoristov.......kaj je večja reklama za za proizvajalca bajkov, če tvoj racer osvoji 9 in morda 10 naslov v moto GP, kar še ni nihče do sedaj, pa ni važno s katerim bajkom jih je prej,  piše in govori se na veliko povsod po svetu......verjetno še vseeno najbolj poceni reklama za proizvajalca.  Bomo videli kaj bo 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej mormo pocakat, a so vsi gume dost napumpali? 

49 minutes ago, TakeALookAround said:

Sej Ducati je pa odlsuzenega, polnega sraufov in trnja vzel, zmagovalca pa dam poslal. 😂

To sam za to, ker oranžnim pinzgaverjem niso dali še dveh startnih mest. 2025 bo namest millerja, brez dodatnega titana, nc bat. S Hondo to ne bi blo nujno. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najbolj sem vesel, da ni šu nben u maline...  :D

zmaga po ponavad zmeri tanarboljši na dirki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Zivnorc said:

... najbolj sem vesel, da ni šu nben u maline...  :D

zmaga po ponavad zmeri tanarboljši na dirki...

In ma dost polne gume :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Zivnorc said:

... najbolj sem vesel, da ni šu nben u maline...  :D

zmaga po ponavad zmeri tanarboljši na dirki...

In ma dost polne gume :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, DAMI34 pravi:

404021567_816731180459260_1737509354891162919_n.jpg

 

 

Men gre pa Espargaro že prov na živce s temi izpadi.  Niso drugi krivi, če ne zna furat. Pa iz srca privpščim apriliji dobre rezultate in vem, da je AE veliko pripomogu k razvoju, samo ne morš se pa tko obnašat. Kam bi prišli, če bi se za vsak dotik v GP-ju dirkači tepli med sabo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk je pocasn, da se mu zadej muhe lepjo....:D

Sam je pa lepo Ducati resil a, Martinu so slabo gumo gor dal.🤕

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tardozzi je bil pred štartom zelo pomirjen, pulz na 90 ( pred sobotnim okol 110 ), Martin se je pa mal mučil na štartu, pa cel cajt mu je TC štekal....... tko sem jest vidu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni bi se pa zlo dopadlo, da se vsi profi rajderji MSja malce bolj kulturno obnašajo. Tako do sočlanov MSja (vsak pač navija za svojega, zato še ni butl), predvsem pa do pilotov na motoGP gridu.  Takoj ko bo pa en od "nekulturnežev" ki pljuvate po carjih motorizma (in tu so zajeti tudi zadnji v vrsti in wildcard piloti, ter testni) na moto GP, bom pa svoje zapise požrl, ter se članu opravičil. Celo večerjo mu častim.

 

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Tardozzi je bil pred štartom zelo pomirjen, pulz na 90 ( pred sobotnim okol 110 ), Martin se je pa mal mučil na štartu, pa cel cajt mu je TC štekal....... tko sem jest vidu....

malce čudno je bilo celo laikom, vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!