Skoči na vsebino

MotoGP 2023


Shillien

Priporočene objave

11 hours ago, TakeALookAround said:

Ta me je presenetla.

me zanima kaj je v ozadju..

spor bratov?

rossi razsirja svoj podrocje za satelitsko ekipo? Hoce prpelat FiG oziroma koga drugega v 2024?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa enostavno marini vidi šanso v hondi in se je odločil da je pripravljen par sezon razvijati, ker tako ali drugače, nekdo bo moral sesti na hondo, se zavedati kako zadeva stoji in razvijat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je pa bla dirka... za crknt... doglčas na dolgčas in to še zjutri ob 8ih...

V soboto se je lepo videlo, kako Bastianini ni želel prehitet Bagnaie in bil sem ziher, da bo v nedeljo zmagal. Pričakoval sem sicer, da bo enako kot v soboto po parih krogih padel nekaj mest in potem začel pridobivat nazaj, ampak sta precej pomagala kiksa Martina in Bagnaie v prvem ovinku. 

AM je tudi odpeljal dobro dirko. Ni švoh poba letos, sploh po vseh kolobocijah, ki jih je imel.

Martin kar malo popušča v svoji suverenosti. Hm... Nisem še bral kaj ga je včeraj matralo.

Kar se tiče prestopa Marinija k Hondi. Če kdo, potem Marini ve, kako je imeti starejši material kot ostali. Jasno mu je, da ima Ducati 4 pilote, ki se bodo borili za tovarniški zic in da je on v najboljšem primeru 5. v vrsti, če dodamo še MM je 6. Z drugimi besedami, do tovarniške ekipe ne bo prišel v nobenem primeru. Honda je lepa opcija, če tudi je slabši motocikel trenutno. Če si 5. ali 6. na seznamu pri Ducatiju, ti je lahko jasno, da prvak nikoli ne boš. Če si v tovarniški ekipi Honde možnost je. Bolj me čudi, da si ga je Honda zaželela.

Bo pa zanimivo kaj bo VR46 ekipa vozila v 2025. Jaz bi rekel, da Yamaho. In to spet ni tako slaba opcija. Poleg Marinija je tukaj še Bezzecchi. Še za eno leto je podaljšal z ekipo in zavrnil opcijo tovarniške mašine v Pramac ekipi. Torej je jasno, da je posredi dolgoročen (2025) plan. Na prvi pogled deluje, da je upal, da bo mesto zanj v Tovarniški ekipi. Trenutno kaže, da ga ne bo. Sta Bastianini in Martin suvereno pred njim, Bagnaia je itak zagarantiran. Dvomim, da bo pred 2027 prosto mesto v tovarniškem Ducatiju, pa še to samo v primeru, da bo eden od teh treh povsem odpovedal na dolgi rok.
Zato se zdi bolj verjetna opcija, da bi Bezzecchi ostal v ekipi, ki bi dobila tovarniški material od nekega drugega proizvajalca. Na izbiro sta itak samo KTM in Yamaha in predvidevam, da se bo Rossi dogovoril z Yamaho. Za KTM ostaja opcija Gresini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, moram še mal o komentarjih, enostavno ne morem požret :D

Stropnikovo sklanjanje imen in priimkov v stilu 5 letnika, ki ne pozna tujih imen je katastrofalno.

Bred Binderjevo, Mark Markezovega... pa dej no...

Ko sem bil jaz 5 sem igral Kolin Mkrija :D

Oba imata pa neverjetne težave z rabo rodilnika... ves čas... ni našel ritem... in taki delajo na tv? pa sej ne morš vrjet...

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, corleone48 said:

Ste tukli gor po Gaberju in njegovemu sokomentatorju,bila sta super,napram tem dvem bumbarjem.

Gaber je bil še vedno govno, samo na žalost sta ta dva še večje. 

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, ukica said:

Ta me je presenetla.

me zanima kaj je v ozadju..

spor bratov?

rossi razsirja svoj podrocje za satelitsko ekipo? Hoce prpelat FiG oziroma koga drugega v 2024?

Kdo je FiG? Bojda so se zagrebli za Aldeguerja. 
 

Letos je 5 ducatistiv zmagalo GP, Alex pa dva sprinta. Moznosti za napredovanje v hierarhiji je malo. Marini je de facto 7 od osmih ducatijev. HRC Repsol je prva jakostna, o tem ni nobenega dvoma. Plača bo primerna statusu tezkokategornika, pri trajanju pogodbe naj bi že popustili in mu ponudili 2 leti. What is not to love in this situation? Kostolom in mizerijo pricakovanih treh padcev na vikend? Morda, hehe. 
 

Me zanima ce bo tastar mel dovolenje obiskat svojga brata v HRCjevem boxu hehehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marini po moje ni za HRC. Honda ima že dva preudarna dirkača, Zarco + Mir in enega v stilu toplo-hladno Nakagami. Potrebuje dirkača, ki bo šel na glavo, oziroma preko svojega talenta. Fermin ali morda Fabio sta boljša izbira. Marini ne bo šel preko svojega limita. Bezz bi bil za Hondo top. Tole je napisano s fotelja, v garažah pa je slika verjetno bolj realna in vsi vedo kdo je kdo na gridu. Tam se sigurno ve po koliko je solata na trgu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni Marini deluje kot nekdo, ki se bo želel dokazat bolj kot kdorkoli. Bez ima že status zvezdnika in vprašanje kolk sebe bi dal v to. Na Mariniju ni nobene pozornosti in to bi mu lahko dalo dodatno motivacijo. 
Je pa vprašanje, kakšen potencial sploh ima. Vsekakor bo zanimivo.

Predvsem je Honda letos daleč najslabše situairana. Na precej dirkah so bili vsi 4. v zadnji peterici. Yamaha se giblje tam nekje na sredini, tudi s Francom. Zanimivo bo videti, če bodo naslednje leto pa kar na enkrat hodili med 10 in to s piloti, ki so tudi na Ducatiju komaj med 10 vsako dirko :).

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/11/2023 at 8:26 AM, Snečer said:

Marquez pošolal in bratu pripravil motor za 2024

Da da, spet se je povalal, valavček. Pa ne enkrat, 2x. Seveda, drugo leto bo prvak, sam ne zarad sebe, ga bo Ducati iz peska zvleku. Kako pa kaj F1, a hre? Hehehehe

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/13/2023 at 4:50 PM, Shillien said:

Gaber je bil še vedno govno, samo na žalost sta ta dva še večje. 

Sicer sta deca res 'posrecena' ampak ne o govnu, sploh ti ne.

Popravljeno . Popravil Rossi
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno videl na FB. Zanimivo!

In 2015 Red Bull became a sponsor of the Repsol Honda Team, come 2024 both riders could be running their traditional Monster Energy sponsorship. (Mir and Marini*)

It’s understood that Red Bull will follow
Marc Marquez to Gresini Ducati next year and withdraw their sponsorship from the factory Honda team 

*unconfirmed

📸 Red Bull - Gold & Goose


Ce smo ze pri RedBullu, ena slika iz njihovega hangerja, ki ga lahko zastonj obiscete v Salzburgu!

 

IMG_8778.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Martin včeraj cel večer pizdiu na polno. Tako obnašanje zgleda, kot da bi se že predal. Zakaj bi se predal brez razloga? Jst sm zihr, da so ta rdeči mu nekaj z motorjem ponagajali, barabe 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo zdej končno dobil par tekem prepovedi za tole mlatenje?! 

Zarad mene lahko ostane tudi brez licence, tako kot Fenati, ker v kontroliranju jeze sta lih nekje tam tam... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora mal Bagnaio provocirat, da popuši v prvenstvu. Tolk egocentričen, da še v tistih bojih za prvaka, kjer nima šans, mora bit vmešan 😂😂😂

Mal heca. 

Lecuona je kar kapitalno zasral... 

Ampak je pa hec, da so v prvi vrsti najslabši trije Ducatiji po renomeju te sezone 😅. Edini še brez zmag... 

Honda je očitno res vedela kaj dela, ko je izbirala med dvema najboljšima ta hip... 

Mal heca 😂

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KennyJR pravi:

A bo zdej končno dobil par tekem prepovedi za tole mlatenje?! 

Zarad mene lahko ostane tudi brez licence, tako kot Fenati, ker v kontroliranju jeze sta lih nekje tam tam... 

10 jurjev pa 6 štartnih mest... Brezveze... To je za 2 dirki prepovedi, sploh ker se ponavlja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!