Skoči na vsebino

Gel hlače, sedež,... karkoli za bolečo zadnjo plat in kolčne sklepe


Tepko

Priporočene objave

Odkar sem prešaltal na 1 cilindraša, ki ima tudi malo bolj trdo vzmetenje, opažam bolečine v kolkih in zadnji plati ob daljši furi. Delam po nekje 400-600km fure, ko grem ven, grem kamor me nese cesta za cel dan. Skratka po ene 300km gonjenja, me boli desni kolčni sklep, da je že malo težko uporabljati zadnjo zavoro, ko pridem domov pa sama plat ni kaj preveč vesela. 

Anyway, kolikor gledam, je večina teh bolečin povezana z daljšim obdobjem na precej tresoči se kobili in malo gledam tele gel hlače oz. sem dobil tudi reklamo na facebook: 
gel boxarce in amazon link
Skratka zanima me, če je že kdo probal kaj od tega, zadeva vredna denarja? Je bolje investirati v gel sedež? 
Delati manj kilometrov odpade, ker imam ponavadi samo kak dan čas se iti furat in pač tisti dan moram izkoristit kolikor se le da. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel izpahnjen kolk, tudi mišice na nogah in zadnji plati so bolj boge od tiste nesrečne operacije. Imam gel v sedežu (Moto gel Kamnik MOTO GEL Sedeži | Kamnik | Facebook ) in tudi po daljši vožnji nimam večjih problemov z zadnjo platjo. Pred gelom sem uporabljal ovčko, a ni pretirano pomagala, tudi ko sem bil še v boljšem stanju. Tako da gel v sedežu priporočam. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!