Skoči na vsebino

Gume za Offroad, Motocross, Enduro, Dualsport..


robberrt

Priporočene objave

pred 27 minutami, Loba pravi:

To leto so TET trase res zelo razmočene, in brez resnih gum nima smisla riniti v blato. V zacetku junija sem se odpravil na solo camping trip HR tet traso, z uvodom spodnjega odseka SLO teta. Pod Kočevjem smo se dobili z @Satao in skupaj peljali ta kratek odsek. srecali se Švicarja na Hondi 300 na poti v Azijo, jaz sem zvecer zasoliral polno natovorjen s kemping opremo dalje na Hrvaško, vendar prekinil s potovanjem naslednji dan zaradi neurij in dežja na poti.

 

IMG_0632.jpeg

IMG_3175.jpeg

IMG_3157.jpeg

.

... svaka čast stari ... dobr zgleda tole :worship:

... a niso to še original gumice gor ??? 

... kolk kilometrov si pa že naredu z njimi ??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, pik1 said:

.

... svaka čast stari ... dobr zgleda tole :worship:

... a niso to še original gumice gor ??? 

... kolk kilometrov si pa že naredu z njimi ??? 

ne to niso Pirelly str ampak Conti tkc80 na cca 40 procentih, ene 3 do 4 jurje zdrzijo moje vožnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Loba pravi:

To leto so TET trase res zelo razmočene, in brez resnih gum nima smisla riniti v blato. V zacetku junija sem se odpravil na solo camping trip HR tet traso, z uvodom spodnjega odseka SLO teta. Pod Kočevjem smo se dobili z @Satao in skupaj peljali ta kratek odsek. srecali se Švicarja na Hondi 300 na poti v Azijo, jaz sem zvecer zasoliral polno natovorjen s kemping opremo dalje na Hrvaško, vendar prekinil s potovanjem naslednji dan zaradi neurij in dežja na poti.

 

IMG_0632.jpeg

 

 

Ugotavljam, da bo ta 150/70-18 dimenzija res jeba za pnevmatike....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Loba pravi:

ne to niso Pirelly str ampak Conti tkc80 na cca 40 procentih, ene 3 do 4 jurje zdrzijo moje vožnje. 

.

... jaz imam gor še original Pirkota ... 4400 km ... v zadnjih izdihljajih :eek:

... ne vem pa, kaj bi sedaj nataknil gor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, pik1 pravi:

.

... svaka čast stari ... dobr zgleda tole :worship:

... a niso to še original gumice gor ??? 

... kolk kilometrov si pa že naredu z njimi ??? 

on ma že 3ji komplet

pred 4 urami, Buschi pravi:

Mitaske...

prepoceni :P

pred 6 urami, HyperJack pravi:

Ugotavljam, da bo ta 150/70-18 dimenzija res jeba za pnevmatike....

točno tako, baje je problem tak kot lani. Jaz sem rezerviral kar dve zadnje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, HyperJack said:

Je kdo vozil Michelin Anakee Wild?

Kolega z novim KTM 890 R 3 dni ril po blatu z njimi v Bosni inso top, vsi jih hvalijo, so bolj mehke zato dobre v vseh pogojih, se pa malo hitreje obrabijo. aja, je pa s tem novim KTMom domov prisel z vleko, sklopka crknila.... se pregrela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ostajam na mitas E07+ spredaj in dakar verzijo zadaj. Pa ne ker bi to bila najboljša guma, daleč od tega. Je pa zelo trpežna. Če ni prav nekega blata, kar zmorem z njo, predvsem mi pa dovoli totalno ubijanje na asfaltu brez hudih presenečenj in še dokaj dobre performanse. Kilometrina je vsaj zame in moj stil vožnje X2 napram cestnim hypersport, ki sem jih vozil. 

Definitivno pa dakarca zadnja ni ravno nekineki dobra za mokro in dež. Ampak to vzameš v obzir in če maš še elektronsko podporo tipa RAIN mode...zlahka preživiš.

 

pred 2 minutami, Loba pravi:

Kolega z novim KTM 890 R 3 dni ril po blatu z njimi v Bosni inso top, vsi jih hvalijo, so bolj mehke zato dobre v vseh pogojih, se pa malo hitreje obrabijo. aja, je pa s tem novim KTMom domov prisel z vleko, sklopka crknila.... se pregrela

KTM ma tudi fabrško asistenco..že vejo zakaj :P

ps. med nama, sklopko je gulil do onemoglesti al pa ni bila čist prav nastavljena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 15. 6. 2023 ob 15:42, Loba pravi:

 novim KTMom domov prisel z vleko, sklopka crknila.... se pregrela

Pri novih Ktm-ih in hidravlično sklopko je lahko problem preveč olja v sistemu (z obrabljanjem sklopke se viša nivo olja in sklopka začne rahlo drseti) . Pri starejših tega problema ni več (ga je potrebno še dolivati, ker začne puščati) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ko je govora o off road gumah.. Gume MOTOZ TRACTIONATOR ADVENTURE, sprednja 120/70 19 in zadnja 170/60 17, vožene max 1000 km prodam. Imel sem jih na GSA-ju 1200, pa sem jih snel zaradi več asfaltnih voženj. Motor sem sedaj prodal.. in lepo bi bilo, da tole prebere kak off road navdušenec in me reši tudi njih😁

Kupil sem jih leto nazaj v Španiji in sem jih sam pripeljal sem. Z njimi sem odpeljal nekaj Slo in Cro makadama…

IMG_4525.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!