Skoči na vsebino

180 NA 125 HOMOLIGACIJA


Miha Novak$

Priporočene objave

Živjo zanima me homoligacija papirjev iz 180 na 125 in sicer v mislih imam kupiti gilera runner 180 2takt in ga homoligirati na 125 ker imam izpit.

zanima me samo ali je to mozno in kaksni so stroski.

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...al pa cilinder z dakt tejpom oduznotri omotaš, da paše manjši bat not, da dobiš ven 125ccm.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem Ferarija  homoligirov na tisoč kubov in 85 konjev. Sam pri cestnini in zavarovanju sem prišparov trijurje in pov.   Se splača.😂🤣🏎️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAhahaha, ful ste komiki. Pomagajte fantu/gospodu.

Miha Novak, najbolje bi bilo, da kontaktiraš kakšnega gospoda ki se ukvarja z vgradnjo blokad, tukaj med temi znalci ne boš dobil mirodajnega odgovora. Napr.: motostatus(napiši na google).

Je pa vrejetnost majhna, da se da to omejit/homologirat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj homologira 180 ccm na 125?

Preprosto. Ne gre...a ne?

Omejitev je 125ccm. Moč se da omejiti..oz. zmanjšati, kubature pa pač ne...ker je taka, kot je. Ne moreš kar napisati v knjižico, da je 125ccm, če je 180 ccm.

...vprašanje je več kot očitno "malo čudno"...in se v tem primeru pojavijo tudi "malo čudni" odgovori.

...samo malo je treba pomisliti, preden napišeš "malo čudno" vprašanje, pa se izognemo takim odgovorom.

...se pa vsaj nasmejemo malo...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!