Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Facebook sux...

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Super, jaz tudi, rečeno mi je bilo da bo prevzem možen v začetku julija, sem že zelo neučakan.

Popravljeno . Popravil bearded
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, krucymucy pravi:

800X pro

prvi motor, ko bo imel serijsko vse boljše od nachbau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, krucymucy pravi:

Dober vecer. 

Kove moped sem narocil. 

Pikovi in Snecerjevi komentarji so me prepricali. 

 

 

.

... toooooo stari :worship:

... a veš da sem ga že tud sam imel namen vzet ... če že ne zarad druzga, bi ga imel vsaj za kurčit, tko kot ga imajo že eni tle gor :eek: pr tej znamki je itak bolj važn to, da ga sploh imaš, kot pa, da se kej voziš z njim :kva2:

 

 

ps.

... bi te pa res prosil za en krog, pol, ko ga boš dobil ... ker do nabavnega se po vseh teh debatah tle gor niti ne upam več it :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Neels Theric (KOVE) je prvak relija Taklimakan leta 2024!

Kaj je Taklimakan rally?
Taklimakan Rally je dirka z začetkom in koncem v Kitajski, ki poteka skozi puščavo Taklimakan v provinci Xinjiang,  je ena najtežjih in najzahtevnejših dirk s terenskimi vozili na svetu. Zajema dolge razdalje ter ekstremne terenske pogoje, kar predstavlja velik izziv za voznike in njihova vozila.

Letošnji reli Taklimakan je pritegnil 50 ekip, 110 vozil in 200 dirkačev iz domačega in mednarodnega okolja. Po 11 intenzivnih etapah je ciljno črto prečkalo 18 motociklov, 1 ATV in 76 avtomobilov, pri čemer je 95 dirkačev zaključilo celoten reli, so pravi zmagovalci tega težkega izziva.
Po 20 letih neusmiljenih prizadevanj in vztrajnosti je reli Taklimakan zrasel v enega izmed vodilnih dogodkov kitajskega avtomobilskega športa. Letos je bil nadgrajen v mednarodni reli, usklajuje svoja pravila, kategorije in organizacijo z vodilnimi mednarodnimi reliji. 

Še končne številke 12 dnevne dirke.
1. Neels Theric (FRA), KOVE, 26H17’30”
2. Abbas Gapal (CHN), YAMAHA, +3H17’41”
3. Fang Mingji (CHN), KOVE, +4H04’21”


 
 

FB_IMG_1717259355091.jpg

FB_IMG_1717259369133.jpg

FB_IMG_1717239713698.jpg

 

 

Popravljeno . Popravil miran985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, pik1 pravi:

.

... toooooo stari :worship:

... a veš da sem ga že tud sam imel namen vzet ... če že ne zarad druzga, bi ga imel vsaj za kurčit, tko kot ga imajo že eni tle gor :eek: pr tej znamki je itak bolj važn to, da ga sploh imaš, kot pa, da se kej voziš z njim :kva2:

 

 

ps.

... bi te pa res prosil za en krog, pol, ko ga boš dobil ... ker do nabavnega se po vseh teh debatah tle gor niti ne upam več it :kva2:

Zanimivo.... namreč tukaj si zelo močan z besedami. A v živo pa ne gre 🤔. Ejejej.

Upam da ti ga tut krucy ne da....ker si ga ne zaslužiš.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, miran985 pravi:

Zanimivo.... namreč tukaj si zelo močan z besedami. A v živo pa ne gre 🤔. Ejejej.

Upam da ti ga tut krucy ne da....ker si ga ne zaslužiš.

 

.

.... hahahaha ... najbrž si ga "danes" res še ne zaslužim :lol1:

 

 

ps.

... kot sem že večkrat rekel ... čez dve leti si ga bom "zaslužil" ... in to za pol cene :OK: ... seveda pa govorim o 800-tki... ker 500-tka pa že dons ni vredna pol cene :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, pik1 pravi:

.

.... hahahaha ... najbrž si ga "danes" res še ne zaslužim :lol1:

 

 

ps.

... kot sem že večkrat rekel ... čez dve leti si ga bom "zaslužil" ... in to za pol cene :OK: ... seveda pa govorim o 800-tki... ker 500-tka pa že dons ni vredna pol cene :sleep2:

Sory, o pol cene lahko sanjaš. O bilokaterem. Ker cena jim ne bo padala kar tako, imaš že v štartu nizko ceno stari....pa dobre komponente niso poceni. To je narod že spoznal. 

Mimogrede, a si že opazil da se je cena dvignila? 😉 Pa še se bo. Sm tolk za info.

Za 500x ki ga vozim leto in pol. Nov je 7K. Če mi daš sedaj 6K boš moral bit hudičevo prepričljiv da bi ti ga dal za tako ceno. Se pravi v skrajni sili sem ali bom zgubil 1K (morda). V dobrem letu in pol. 

Koliko izgubiš z recimo nekim Gsom v letu in pol?? Ali ostalimi....

Ne veš stari kaj je Kove, ne veš....niti približno se ti ne sanja. Boš pa morda spoznal in takrat se spomni mene 😉.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, pik1 pravi:

.

... toooooo stari :worship:

... a veš da sem ga že tud sam imel namen vzet ... če že ne zarad druzga, bi ga imel vsaj za kurčit, tko kot ga imajo že eni tle gor :eek: pr tej znamki je itak bolj važn to, da ga sploh imaš, kot pa, da se kej voziš z njim :kva2:

 

 

ps.

... bi te pa res prosil za en krog, pol, ko ga boš dobil ... ker do nabavnega se po vseh teh debatah tle gor niti ne upam več it :kva2:

Ti se kar oglasi, zelo te bom vesel.

V tej temi si za promocijo Kove motociklov naredil več, kot marsikdo. Dobiš tudi majico in kapo,ter obesek za ključe. In to ne za pol cene,ampak kot darilo, za izkaz moje hvaležnosti. 

Veliko si pripomogel k priljubljenosti znamke in to popolnoma nesebično.

Ko boš pri času, iskreno vabljen

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, miran985 pravi:

Sory, o pol cene lahko sanjaš. O bilokaterem. Ker cena jim ne bo padala kar tako, imaš že v štartu nizko ceno stari....pa dobre komponente niso poceni. To je narod že spoznal. 

Mimogrede, a si že opazil da se je cena dvignila? 😉 Pa še se bo. Sm tolk za info.

Za 500x ki ga vozim leto in pol. Nov je 7K. Če mi daš sedaj 6K boš moral bit hudičevo prepričljiv da bi ti ga dal za tako ceno. Se pravi v skrajni sili sem ali bom zgubil 1K (morda). V dobrem letu in pol. 

Koliko izgubiš z recimo nekim Gsom v letu in pol?? Ali ostalimi....

Ne veš stari kaj je Kove, ne veš....niti približno se ti ne sanja. Boš pa morda spoznal in takrat se spomni mene 😉.

.

... a nisi ti že ene trikrat napisal, da si me blokiral, in da je sedaj, ko ne vidiš več mojih napisanih neumnosti svet veliko lepši ??? :eek:

... vidim, da res ne moreš brez mene :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DESMODUE pravi:

Ti se kar oglasi, zelo te bom vesel.

V tej temi si za promocijo Kove motociklov naredil več, kot marsikdo. Dobiš tudi majico in kapo,ter obesek za ključe. In to ne za pol cene,ampak kot darilo, za izkaz moje hvaležnosti. 

Veliko si pripomogel k priljubljenosti znamke in to popolnoma nesebično.

Ko boš pri času, iskreno vabljen

 

 

.

... vem, da sem ti dosti pomagal pri promociji prodaje :) ... in vesel sem, da sva uspešna :) ... prav nič manj nimam, če tebi posel res dobro zalaufa ... tako da ... stari, sam gaaaaas :OK:

... moram ti prav tako priznati, da mi je všeč, da si vsaj ti začel z malo bolj realnimi "prispevki" tu gor ... in opustil tisto začetno brezglavo poveličevanje teh mopedov - kar pa za tega tvojega "kompanjona" ne morem reči :( ... včasih se mi celo zdi, da kar midva dobrega narediva za promocijo, "un tadrug" po drugi strani podre :kva2:

in še to .... zadnjič sem od enga mojga prjatla slišal, da te je čist po slučaju nekje srečal, in te je ocenil za prav cool možakarja ... tako da .... vse gre v pravo smer :OK:

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal pa bova s @pik1pršla na klobase :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, miran985 said:

Imaš tudi 

BMW kult

Ktm kult

Itd....

 

Drži. A ni to rahlo debilno? 
 

PS, Tahuda dva si spregledal. Harley in ducati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki nismo obsedeni s posamezno znamko, smo pa obsedeni z:

moto-kultom :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kugelschreiber pravi:

Drži. A ni to rahlo debilno? 
 

PS, Tahuda dva si spregledal. Harley in ducati. 

Zelo debilno.

Zame so vsi isti. Sprejmem vsakega v družbo. Medtem ko poznam ekipe da če nimaš istega modela kar nisi dobrodošel... žal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končana tudi Baja 500 preizkušnja.

Kljub hudemu padcu,se je Kove 450 rally uspel zavihteti na prvo mesto.

Screenshot_20240602_101824_Facebook.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DESMODUE pravi:

Končana tudi Baja 500 preizkušnja.

Kljub hudemu padcu,se je Kove 450 rally uspel zavihteti na prvo mesto.

Screenshot_20240602_101824_Facebook.jpg

ful mi je všeč avspuh na megafon :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, smasher pravi:

ful mi je všeč avspuh na megafon :D 

Kot napisano...kljub hudemu padcu, tako za voznika,kot za dirkača, sta oba nadaljevala pot k zmagi.

Zadnji lonec jo je slabše odnesel.

Poškodbe pri 130km/h na terenu pač niso mačji kašelj, je pa lepo da ti je megafon všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DESMODUE pravi:

Kot napisano...kljub hudemu padcu, tako za voznika,kot za dirkača, sta oba nadaljevala pot k zmagi.

Zadnji lonec jo je slabše odnesel.

Poškodbe pri 130km/h na terenu pač niso mačji kašelj, je pa lepo da ti je megafon všeč.

Dobro da se je tako izšlo, nič slabega nisem mislil s komentarjem. Upam da je kje posnetek kako motor grmi in poka brez avspuha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DESMODUE pravi:

Kot napisano...kljub hudemu padcu, tako za voznika,kot za dirkača, sta oba nadaljevala pot k zmagi.

Dve osebi na enem motorju? To sta 100% presegla dovoljeno obtežbo motorja... :hmm::) 

Taktično izpeljano. Odvržeš odvečno težo (izpuh) in zmagaš. V štartu je bil pretežak... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

Dobro da se je tako izšlo, nič slabega nisem mislil s komentarjem. Upam da je kje posnetek kako motor grmi in poka brez avspuha. 

Me spominja na tiste stare harley s fishtail izpuhom. Ploščatim,stisnjenim. 

Čr tako grmi,kot moj brez izpuha,potem je bila izkuš ja izjemna😅

pred 44 minutami, XTR pravi:

Dve osebi na enem motorju? To sta 100% presegla dovoljeno obtežbo motorja... :hmm::) 

Taktično izpeljano. Odvržeš odvečno težo (izpuh) in zmagaš. V štartu je bil pretežak... :P 

Tako za voznika,kot motocikel😅😅,.je bilo mišljeno ja...lapsus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kultni motocikel...samo za člane kulta

Screenshot_20240603_201604_Facebook.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en video Taklimakan rallyja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!