Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

Ob 24. 3. 2024 ob 19:23, siks pravi:

Ojoj, kam je merjenje qrcev zašlo...do onemoglosti boste reagirali eden na drugega...

Glede serviserjev in skrivanja imen...a ne bi bilo bolje, če bi rekel, da v tem trenutku še ni zrelo za javnost in takrat ko bo z veseljem in ponosom objaviš imena, lokacije, kontakte...?!

Tako kot je rekel dami, marsikoga zanima marsikaj in verjetno desmo nimaš časa čepet na telefonu in zainteresiranim brati tehničnih podatkov...dobronamerno...

Očitno nekatere komentarje odlično ignorira :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kawl pravi:

Očitno nekatere komentarje odlično ignorira :D 

Mnogo jih sploh ne vidim več,ker sem upošteval dobronamerne nasvete in določene člane blokiral. In res je bolje. Sploh zato,da debata ne zaide preveč.🙂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DESMODUE pravi:

Mnogo jih sploh ne vidim več,ker sem upošteval dobronamerne nasvete in določene člane blokiral. In res je bolje. Sploh zato,da debata ne zaide preveč.🙂

OKj. Saj jaz sem glede serviserjev bolj spraševal z stališča servisiranja.

Ker tudi sam servisiram motorje me je zanimalo kdo je pač ta serviser na štajerskem ker sem tudi sam s tega konca.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kawl pravi:

Očitno nekatere komentarje odlično ignorira :D 

Ima prav...pa kogarkoli že misliš...vsak naj naredi korak nazaj in se ne zapenja na vsako besedo, pa bo tema mogoče spet berljiva.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ob 24. 3. 2024 ob 13:43, miran985 pravi:

 

Dosti bolj jasno ja 😉.

Mimogrede..verjetno si mislil 4MB in ne 4KB 😉. Upam da si porabil kakšen MB tudi za kakšno na dveh nogah tam ob kakem motorju🤔😆😉.

JP,  tiste na dveh nogah so bi le pa vrhunske "makine" sam ne smem objavit, da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

 

Popravljeno . Popravil Luka66
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Luka66 pravi:

JP,  tiste na dveh nogah so bi le pa vrhunska "roba" sam ne smem objavit, da nau žena mislila, da sem šela kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bi le pa vrhunska "roba" sam ne smem objavit, da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bile pa vrhunska "roba", sam ne smem objavit teh "makin", da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bile pa vrhunska "roba", sam ne smem objavit teh "makin", da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bile pa vrhunska "roba", sam ne smem objavit teh "makin", da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bile pa vrhunska "roba", sam ne smem objavit teh "makin", da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

JP,  tiste na dveh nogah so bile pa vrhunska "roba", sam ne smem objavit teh "makin", da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

SREČNO

Hehe, vse jasno. Vem kako je. "Ja kje so pa motorji?" 😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 3. 2024 ob 11:25, DESMODUE pravi:

No vidiš, takoj bolj razumljivo..

Se pravi,kupna moč je v Srbiji nižja, tisti,ki imajo kupujejo BMW-je. Čisto drugačna slika,kot pri nas očitno.

Sejem v Sloveniji? Težka bo,sploh na kakem nivoju. Jih je pa v bližnji okolici dovolj,da si človek pogleda vse na kupu in odpre oči in seznani z novostmi. Samo iz kavča se je treba premaknit, pa gre.

Najlepše se ti pa zahvaljujem, da kljub preziru in predsodkom do znamke, še vedno kaj lepega in smiselnega objaviš.

Meni ne bi na pamet prišlo, da bi komentiral in objavljal nekaj, kar me ne zanima.👍

Res dobronamerno in nesebično od tebe.

SREČNO tudi tebi

Morda je bilo narobe razumljeno, nimam nobenega prezira do kitajcev, sem že napisal, da so svetovna velesila v vseh pogledih in jih spoštujem, se pa težko naredi čudež čez noč, pa četudi, če že delaš skoraj enak produkt za neko drugo znamko..... velja to za vse produkte, tudi priznane znamke z dolgo zgodovino in XX testiranjih, imajo pri prvih serijah izdelkov felerje....nekaj skrivnosti, ki se pridobijo z dolgoletnimi izkušnjami zagotovo matični proizvajalci zadržijo zase, jih pa, kljub vsem znanju, tudi kaj preseneti .....treba imeti realen pogled na celotno sliko.....mislim, da nas motoriste vsi motorji zanimajo, tiste, ki smo bolj tehnični tipi še posebej, tudi kaj takega, kar nam trenutno ni na "nišanu" :) .......bil sem praktično na vseh moto sejmih v IT in D, se mi zdi, da nekako izumira vse skupaj s poplavo info in testov bolj ali manj kompetentnih strokovnjakov po netu....... na tega sem šel spotoma, ko smo šli še na tekmo....ni ravno ne vem kaj, pač ni primerljiv s tistimi v deželah kjer je motorizem bolj prisoten in tudi pomemben biznis, ga pa v SRB vsaj imajo.........sem si pa 450 ogledal na sejmu in mi izgleda OK, tudi komponente, pač za namen, za katerega je narejen, razumljivo, da ni nekega "umiranja v lepoti", funkcionalno, čas bo pokazal....nisem offroad voznik, zato bi težko dal nek verodostojen komentar, glede tehničnih rešitev.....kot sem že tudi napisal, želim vse dobro zastopniku v SLO, kdorkoli je in tudi znamki........kakšen komentar pa je treba razumet iz konteksta, ne v slabem, temveč dobronamerno, za šalo :)   rabimo nekaj "bajkerske zafrkancije" 👍  mislim, da nihče tukaj ne želi nikomur nič slabega!!

SREČNO

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, miran985 pravi:

Hehe, vse jasno. Vem kako je. "Ja kje so pa motorji?" 😆

Pod drugim naslovom 😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Luka66 pravi:

Pod drugim naslovom 😉

Izrek je mišljen iz ust žene....😆 Reakcija doma če bi kazal slike iz sejma pa slikal bolj malo motorje...😉

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in pol te pokliče neznana številka.... in se izmažeš pred ženo, da je to VIN številka motorja in salona....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Luka66 pravi:

se pa težko naredi čudež čez noč, pa četudi, če že delaš skoraj enak produkt za neko drugo znamko..... velja to za vse produkte, tudi priznane znamke z dolgo zgodovino in XX testiranjih, imajo pri prvih serijah izdelkov felerje....nekaj skrivnosti, ki se pridobijo z dolgoletnimi izkušnjami zagotovo matični proizvajalci zadržijo zase, jih pa, kljub vsem znanju, tudi kaj preseneti

Že dolgo tehnika ni osnovna težava ampak ekonomija. Vse se gleda v luči dobička in ne kvalitete. Z dobro voljo se z manjšim zmanjšanjem dobička pridobi na kvaliteti, ampak spet, nobenemu proizvajalcu ne odgovarja nepokvarljiv izdelek.

Še pred 15 ali kakšno leto več, so (avtomobilski) motorji brez težav preko 300kkm, sedaj samo še v določenih okoliščinah, pa vse to z novo tehnologijo in materijali in pa zaradi šparanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ftp pravi:

Že dolgo tehnika ni osnovna težava ampak ekonomija. Vse se gleda v luči dobička in ne kvalitete. Z dobro voljo se z manjšim zmanjšanjem dobička pridobi na kvaliteti, ampak spet, nobenemu proizvajalcu ne odgovarja nepokvarljiv izdelek.

Še pred 15 ali kakšno leto več, so (avtomobilski) motorji brez težav preko 300kkm, sedaj samo še v določenih okoliščinah, pa vse to z novo tehnologijo in materijali in pa zaradi šparanja.

Se absolutno strinjam.....poglej mojo objavo v Sam svoj mehanik ☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 3. 2024 ob 10:40, Luka66 pravi:

cena je dol taka kot je, ali je previsoka, ali prenizka, ne vem, zagotovo pa za njih, z njihovo kupno močjo na žalost, skoraj vse preveč, če gledamo običajne smrtnike, ko se pogovarjaš z ljudmi, človeku ni jasno, kako preživijo s takimi plačami, sreča, da se dol vedno vsak nekako "snalazi" 👍 

@Luka66 Vem, da si možak na mestu. Nisi skrit za nekim avatarjem in tudi pišeš brez dlake na jeziku. Tudi tvoje prispevke o potovanjih, servisiranju lastnih motorjev in ostalo z veseljem preberem.

Mi pa ni jasno, da si pozabil, da ni dolgo nazaj (no 1/3 stoletja, bemti smo že stari) kar smo bili tudi mi v enakem zosu, pa smo vseeno imeli "vse". Hiše, avte, motorje... Tudi potovali smo kolikor je politika dovoljevala.

Tule kjer sem trenutno se vidi, da le niso toliko zadaj, kot si mi  v svojem €uro mehurčku mislimo.

Svet se spreminja in to čedalje hitreje...

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Luka66 pravi:

da nau žena mislila, da sem šel kaj drugega gledat 🤪 

@Luka66... če imaš dijeto, še ni rečeno, da ne smeš šniclov gledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 3. 2024 ob 9:12, DESMODUE pravi:

Mnogo jih sploh ne vidim več,ker sem upošteval dobronamerne nasvete in določene člane blokiral. In res je bolje. Sploh zato,da debata ne zaide preveč.🙂

Kdaj pride nova pošiljka motorjev ? 450 rally ter 800x. Me zanima - da enkrat vidim v živo...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MiNa pravi:

@Luka66... če imaš dijeto, še ni rečeno, da ne smeš šniclov gledat.

Ni dijeta, sam jem že težko velik  🤪

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MiNa pravi:

@Luka66 Vem, da si možak na mestu. Nisi skrit za nekim avatarjem in tudi pišeš brez dlake na jeziku. Tudi tvoje prispevke o potovanjih, servisiranju lastnih motorjev in ostalo z veseljem preberem.

Mi pa ni jasno, da si pozabil, da ni dolgo nazaj (no 1/3 stoletja, bemti smo že stari) kar smo bili tudi mi v enakem zosu, pa smo vseeno imeli "vse". Hiše, avte, motorje... Tudi potovali smo kolikor je politika dovoljevala.

Tule kjer sem trenutno se vidi, da le niso toliko zadaj, kot si mi  v svojem €uro mehurčku mislimo.

Svet se spreminja in to čedalje hitreje...

LP

Hvala, enako 👍 to je sedaj je hvale, cca. za en pivo, tako kot sva se zmenila 😁     ja sej, me počasi že skrbijo, predvsem 5, 6 in 7 številka moje EMŠO   🤪     ljudje smo na srečo iznajdljivi, bili in tudi še bodo, prav je tako, da si lahko privoščimo tudi tisto, kar nas veseli, nekaj mora imat človek za dušo.....v SRB so pa profiji iznajdljivosti 👌 ......si moram vzet čas, da lepo v miru preberom tole o vajinem potovanju  👍 

UŽIVAJATA in SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Luka66 pravi:

si moram vzet čas, da lepo v miru preberom tole o vajinem potovanju

Ne bo problema je bolj slikopis kot tekstopis :P :whistle:

Ps. js že od malega raje gledam slike kot pa berem.:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kawl pravi:

Kdaj pride nova pošiljka motorjev ? 450 rally ter 800x. Me zanima - da enkrat vidim v živo...

 

500tka na ogled ze leto in pol, 450ka v visoki verziji od januarja letos.

Prve 800tke prideju k nam v maju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DESMODUE pravi:

500tka na ogled ze leto in pol, 450ka v visoki verziji od januarja letos.

Prve 800tke prideju k nam v maju.

Pride kakšen rally 450 na zalogo ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kawl pravi:

Pride kakšen rally 450 na zalogo ?

 

Je bila mišljena ja, pa se je že četrtič zapored zgodilo, da se je zaloga prodala pred prihodom pošiljke. Vsaj testnega imam no😅

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MiNa pravi:

Ne bo problema je bolj slikopis kot tekstopis :P :whistle:

Ps. js že od malega raje gledam slike kot pa berem.:lol1:

 

Lej pravijo, da slika pove več k tisoč besed....tako, da brez skrbi.

Npr., takoj, ko vidiš tole sliko, ti je vse jasno, ne rabiš nekih natančnih pojasnil.....na prvo veš, da je res lepo, čisto morje in da boš rešen, če se utapljaš, dobiš usta na usta...itd   preživiš 😉 tako je pač s slikami, res ogromno povedo in še nekako vzpodbudijo razmišljanje o tematiki slike :) 

PAM.jpg.8505325a1565bbe761fb95b55cc501ff.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bodo pri nas

Pomembnejsi podatki:

Paralelni dvovaljnik z 95 konji

48mm kyb polno nastavljiva vilica z 240mm hoda

Zadaj kyb,polno nastavljiva

Oddaljenost od tal 275mm

Oddaljenost sedeža od tal 875mm

Centralni rezervoar goriva

Amortizer krmila

TCS

Mape motorja

3 stopenjsko nastavljivo delovanje ABS

gume brez zračnic

20l rezervoar za gorivo

Masa z gorivom 185kg

Protizdrsna sklopka

 

Agregat temelji na ktm 790, vendar notranjost ( in rahlo zunanjost ) precej spremenjena,predstavljen je bil na salonu v Pekingu 2021, po pogovorih z lastniki ( nekateri že skoraj s 50.000km ) jih ne pestijo težave,ki so jih obcutili nekateri vozniki ktm. Plin in sklopka namesto ride by wire in hidravlike prek pletenice.

Na voljo bodo 3 razlicice:

Na zacetku regular in pro,jeseni se izvedenka rally.

Screenshot_20240328_074612_Facebook.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 3. 2024 ob 22:07, DESMODUE pravi:

Objavis lahko karkoli, ampak na tvojo objavo in sliko 450ke iz sejma v Beogradu sem razbral, da ti nekaj ne stima v zvezi s ceno oziroma podatki. Ko sem napisal nase, si rekel, da te ne zanima...hm...se vedno ne razumem, zal.

Jah nisem hotu palit.....v bistvu je bila večina taki komentarjev kot: 32:05   se  že vnaprej opravičujem, ker delim to mnenje......se bojim, da ne bo spet kake vroče krvi in žaljivih komentarjev ☹️

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Luka66 pravi:

Jah nisem hotu palit.....v bistvu je bila večina taki komentarjev kot: 32:05   se  že vnaprej opravičujem, ker delim to mnenje......se bojim, da ne bo spet kake vroče krvi in žaljivih komentarjev ☹️

 

Se mi dopade, da si si čas vzel in skrbno beležil komentarje in modrovanja. Ko greš na BJB forum, so komentarji drugačni. Ampak ti verjamem, ker so iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!