Skoči na vsebino

KOVE (450 rally, 500x, 800x in izpeljanke)


MiNa
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

Priporočene objave

pred 2 urami, ZED pravi:

Ma resno sm mislu, to ni blo podjebavanje in se ne rabiš takoj razkuhat kot kuhan krompir. Pač sm biu mal firbčen, pa sm po netu isku test. Pa ne mislm raznih youtubarjev, ampak en test od kaksnega novinarja/znalca, ki ni podmazan iz kakršnekoli strani. 

....tko da se vi2 z Miranom ne rabita razburjat, ker kot sem že napisal, se mi 800x zelo dopade.

Znan "novinar" ali nekaj od tega je seveda Peter Kavčič ki je naredil eno leto nazaj test. Če ti to kaj pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Smo ze rekli parkat. Kie, hyundaia in škode že dolgo nince vec ne gleda postrani. Zdaj se to dogaja z Dacio. Pri motorjih bo enako. 

Za vse bo poskrbljeno. Tudi za najbolj izbirčne naj bi se pripravljal "premium" pol literski izdelek. 

 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DESMODUE pravi:

Dobre nasvete mi daješ in verjamem, da so dobronamerni.

Do zdaj ti jaz nisem dal nobenega nasveta.

Danes pa ti dam enega, seveda dobronamernega:

Ker imaš možnost, ti svetujem, da ohranjaš nivo komunikacije v tej temi. Nespoštljivi, žaljivi, provokatorski komentarji nimajo prostora. Ne igraj nekega mirovnega posrednika, ampak postavi jasna pravila igre in poskrbi,da se jih vsi držijo. Vzvode za to imaš. 

Če hočeš držati nek nivo,kot je to po drugih forumih,ukrepaj. Lahko pa seveda tega ne storiš in daš parim posameznikom še dodatni zagon in krila. Marsikdo je zaradi njih in njim podobnim, ne samo nehal komentirat, ampak so povsem prenehali z obiskom.

To podpiraš?

Odločitev je seveda tvoja.

 

 

Ko boste vsi skupaj ugotovili, da je nivo komunikacije naša skupna odločitev/odgovornost, bo mogoče bolje, do takrat pa ne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, XTR pravi:

Za vse bo poskrbljeno. Tudi za najbolj izbirčne naj bi se pripravljal "premium" pol literski izdelek. 

 

Zal je kot vse objave tega avtorja tudi tole fake news..zaradi klikov.

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Ko boste vsi skupaj ugotovili, da je nivo komunikacije naša skupna odločitev, bo mogoče bolje, do takrat pa ne.

 

Nivo komunikacije je vedno odlocitev posameznika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DESMODUE pravi:

 

Nivo komunikacije je vedno odlocitev posameznika. 

žal celoto tvorimo vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se napalil na kredibilnost 😁. Pa ne prodajat bučk, da so čisto vsi novinarji, testni vozniki podkupljeni no. Sj sm sam napisu, da nism najdu res enga dobrga testa (napisanga, ne yt). Pa sorry, Kavčiča ne štejem, sem si pogledal vse njegove vide, samo to ni noben test, pa brez zamere do njega. 

Ne si vsega h srcu gnat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, ZED pravi:

Matr ste se napalil na kredibilnost 😁. Pa ne prodajat bučk, da so čisto vsi novinarji, testni vozniki podkupljeni no. Sj sm sam napisu, da nism najdu res enga dobrga testa (napisanga, ne yt). Pa sorry, Kavčiča ne štejem, sem si pogledal vse njegove vide, samo to ni noben test, pa brez zamere do njega. 

Ne si vsega h srcu gnat.

Nisem rekel podkupljeni😉

Ampak če ne napiše ok bo drugo leto vozil samo svoj motor.😇

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno nekaj uradnih podatkov iz "prve ruke" 😉  sajam v Beogradu :)

IMG_20240323_114647.jpg.a00f9a252e660fbe74b688b5ab3df764.jpgv

Kar veliko zanimanja :)  cena za njihovega "običajnega bajkerja", beri smrtnika s plačami....še vedno kar visoke... pa vseeno bolj dosegljivo, kot pri večini drugih znamk. Oni "koji su puni love ko brod" itak hodijo okrog BMW in Duceja.....u metropoli  je tudi takih veliko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Luka66 pravi:

Evo končno nekaj uradnih podatkov iz "prve ruke" 😉  sajam v Beogradu :)

IMG_20240323_114647.jpg.a00f9a252e660fbe74b688b5ab3df764.jpgv

Kar veliko zanimanja :)  cena za njihovega "običajnega bajkerja", beri smrtnika s plačami....še vedno kar visoke... pa vseeno bolj dosegljivo, kot pri večini drugih znamk. Oni "koji su puni love ko brod" itak hodijo okrog BMW in Duceja.....u metropoli  je tudi takih veliko.

Redna cena 8990 sejemska cena 8490 eur.

Vse uradne podatke za slovenski trg,vkljucno z nespremenjenimi cenami sem pa.posredoval ze vec kot pol leta nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DESMODUE pravi:

Redna cena 8990 sejemska cena 8490 eur.

Vse uradne podatke za slovenski trg,vkljucno z nespremenjenimi cenami sem pa.posredoval ze vec kot pol leta nazaj.

To so cene v Srbiji na sejmu, k imajo visje davke kot pri nas...kaksne so cene pri nas, kje in kdaj so bile uradno objavljene, verjetno na spletni strani generalnega uvoznika  .... me ne zanima 😜

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 14 minutami, Luka66 pravi:

To so cene v Srbiji na sejmu, k imajo visje davke kot pri nas...kaksne so cene pri nas, kje in kdaj so bile uradno objavljene, verjetno na spletni strani generalnega uvoznika  .... me ne zanima 😜

Zakaj potem posreduješ? Ker si napisal da te ne zanima....Razen če si iz Srbije oziroma kupuješ tam potem razumljivo.

Popravljeno . Popravil miran985
  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Luka66 pravi:

To so cene v Srbiji na sejmu, k imajo visje davke kot pri nas...kaksne so cene pri nas, kje in kdaj so bile uradno objavljene, verjetno na spletni strani generalnega uvoznika  .... me ne zanima 😜

.

... pa sej ne morem verjet :eek:

... Luka66 ...  a si prebral ???? :eek:

... "zakaj posreduješ ???" :mad:

hahahahaha :kva2::kva2::kva2:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Luka66 pravi:

To so cene v Srbiji na sejmu, k imajo visje davke kot pri nas...kaksne so cene pri nas, kje in kdaj so bile uradno objavljene, verjetno na spletni strani generalnega uvoznika  .... me ne zanima 😜

Kaj potem objavljas? Ne razumem smisla in namena tvoje objave. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DESMODUE pravi:

Kaj potem objavljas? Ne razumem smisla in namena tvoje objave. 

Odgovor tudi za miran985, obema se opravičujem, da sem tako zapleteno napisal in objavil, da vama ni razumljivo. Bolj enostavno pač ne znam......ali mogoče nebi smel, je prepovedano????   Sorry, nisem vedel, da je privatno zakupljen naslov in se lahko objavljajo samo odobreni, cenzurirani hvalospevi in so že info o stanju na drugih trgih "bogokletne".  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Luka66 pravi:

Odgovor tudi za miran985, obema se opravičujem, da sem tako zapleteno napisal in objavil, da vama ni razumljivo. Bolj enostavno pač ne znam......ali mogoče nebi smel, je prepovedano????   Sorry, nisem vedel, da je privatno zakupljen naslov in se lahko objavljajo samo odobreni, cenzurirani hvalospevi in so že info o stanju na drugih trgih "bogokletne".  

Napišeš stanje iz Srbije pač o sejmu podatkih ceni itd...ok razumljivo. Ampak kaj je pa fora da te ne zanima kaj je pri nas glede tega? Tako si napisal...to nekak ne gre skupaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Luka66 pravi:

Odgovor tudi za miran985, obema se opravičujem, da sem tako zapleteno napisal in objavil, da vama ni razumljivo. Bolj enostavno pač ne znam......ali mogoče nebi smel, je prepovedano????   Sorry, nisem vedel, da je privatno zakupljen naslov in se lahko objavljajo samo odobreni, cenzurirani hvalospevi in so že info o stanju na drugih trgih "bogokletne".  

Objavis lahko karkoli, ampak na tvojo objavo in sliko 450ke iz sejma v Beogradu sem razbral, da ti nekaj ne stima v zvezi s ceno oziroma podatki. Ko sem napisal nase, si rekel, da te ne zanima...hm...se vedno ne razumem, zal.

Je cena pri njih previsoka? Prenizka? Ce te ne zanima kaksna je pri nas, zakaj bi te zanimala cena v Srbiji? Take zadeve me pac zmedejo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Acerbis rally pro zaščita rok in zobnik z 51 zobmi zadaj. Kakšna razlika pri 4,5% skrajšanem prestavnem razmerju. In na cesti še vedno brez težav premaguheš razdalje s 120km/h, brez tresljajev in previsokih obratov.

Pa scentrirano sprednje kolo tudi doprinese k udobju na cesti.

20240322_150754.jpg

20240322_150704.jpg

20240322_150638.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DESMODUE pravi:

Objavis lahko karkoli, ampak na tvojo objavo in sliko 450ke iz sejma v Beogradu sem razbral, da ti nekaj ne stima v zvezi s ceno oziroma podatki. Ko sem napisal nase, si rekel, da te ne zanima...hm...se vedno ne razumem, zal.

Je cena pri njih previsoka? Prenizka? Ce te ne zanima kaksna je pri nas, zakaj bi te zanimala cena v Srbiji? Take zadeve me pac zmedejo.

Oo hvala za green light, se res ne bom več mešal....sem kar počaščen, da so moje objave v tej enoumni temi, tako natančno, udbaško spremljane, z vprašanji, za razjasnitev nejasnosti, torej razumevanjem txt 🙃   nič slabonamernega, da ne bo narobe razumljeno, s ceno in uradnimi tehničnimi podatki, ki so predstavljeni je vse OK, pač podatek s sejma v Srbiji, objavil tako za primerjavo, kako je drugje, za splošno info, slikal spotoma, pri nas ne vem kakšna je cena, ker me ne zanima, morda bo koga, ki ga kitajc zanima, mene vedno zanima, ko kupujem bajk, kakšne so cene pri sosedih, če se dobi kaj bolj ugodno .....cena je dol taka kot je, ali je previsoka, ali prenizka, ne vem, zagotovo pa za njih, z njihovo kupno močjo na žalost, skoraj vse preveč, če gledamo običajne smrtnike, ko se pogovarjaš z ljudmi, človeku ni jasno, kako preživijo s takimi plačami, sreča, da se dol vedno vsak nekako "snalazi" 👍   tisti, ki so puni love, itak kupujejo bavarce.....pri nas na žalost podobnega sejma ni več, tako, da ni mogoče videti, na enem mestu, celoten moto trg v naši lepi SLO, z vsemi ne-potrebnimi uradnimi informacijami, primerjat in dobit verodostojne info od generalnega uvoznika, pa še kup dodatne, take in drugačne moto opreme za pogledat in kupit, res škoda......kitajca nisem slikal, ker je bilo preveč gužve okrog 😉 šala,.....moram bit iskren, škoda mi je bilo porabit 4KB prostora na kartici zanj  🤪

SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Luka66 pravi:

Oo hvala za green light, se res ne bom več mešal....sem kar počaščen, da so moje objave v tej enoumni temi, tako natančno, udbaško spremljane, z vprašanji, za razjasnitev nejasnosti, torej razumevanjem txt 🙃   nič slabonamernega, da ne bo narobe razumljeno, s ceno in uradnimi tehničnimi podatki, ki so predstavljeni je vse OK, pač podatek s sejma v Srbiji, objavil tako za primerjavo, kako je drugje, za splošno info, slikal spotoma, pri nas ne vem kakšna je cena, ker me ne zanima, morda bo koga, ki ga kitajc zanima, mene vedno zanima, ko kupujem bajk, kakšne so cene pri sosedih, če se dobi kaj bolj ugodno .....cena je dol taka kot je, ali je previsoka, ali prenizka, ne vem, zagotovo pa za njih, z njihovo kupno močjo na žalost, skoraj vse preveč, če gledamo običajne smrtnike, ko se pogovarjaš z ljudmi, človeku ni jasno, kako preživijo s takimi plačami, sreča, da se dol vedno vsak nekako "snalazi" 👍   tisti, ki so puni love, itak kupujejo bavarce.....pri nas na žalost podobnega sejma ni več, tako, da ni mogoče videti, na enem mestu, celoten moto trg v naši lepi SLO, z vsemi ne-potrebnimi uradnimi informacijami, primerjat in dobit verodostojne info od generalnega uvoznika, pa še kup dodatne, take in drugačne moto opreme za pogledat in kupit, res škoda......kitajca nisem slikal, ker je bilo preveč gužve okrog 😉 šala,.....moram bit iskren, škoda mi je bilo porabit 4KB prostora na kartici zanj  🤪

SREČNO

No vidiš, takoj bolj razumljivo..

Se pravi,kupna moč je v Srbiji nižja, tisti,ki imajo kupujejo BMW-je. Čisto drugačna slika,kot pri nas očitno.

Sejem v Sloveniji? Težka bo,sploh na kakem nivoju. Jih je pa v bližnji okolici dovolj,da si človek pogleda vse na kupu in odpre oči in seznani z novostmi. Samo iz kavča se je treba premaknit, pa gre.

Najlepše se ti pa zahvaljujem, da kljub preziru in predsodkom do znamke, še vedno kaj lepega in smiselnega objaviš.

Meni ne bi na pamet prišlo, da bi komentiral in objavljal nekaj, kar me ne zanima.👍

Res dobronamerno in nesebično od tebe.

SREČNO tudi tebi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, miran985 pravi:

Napišeš stanje iz Srbije pač o sejmu podatkih ceni itd...ok razumljivo. Ampak kaj je pa fora da te ne zanima kaj je pri nas glede tega? Tako si napisal...to nekak ne gre skupaj. 

 

pred 3 urami, Luka66 pravi:

Oo hvala za green light, se res ne bom več mešal....sem kar počaščen, da so moje objave v tej enoumni temi, tako natančno, udbaško spremljane, z vprašanji, za razjasnitev nejasnosti, torej razumevanjem txt 🙃   nič slabonamernega, da ne bo narobe razumljeno, s ceno in uradnimi tehničnimi podatki, ki so predstavljeni je vse OK, pač podatek s sejma v Srbiji, objavil tako za primerjavo, kako je drugje, za splošno info, slikal spotoma, pri nas ne vem kakšna je cena, ker me ne zanima, morda bo koga, ki ga kitajc zanima, mene vedno zanima, ko kupujem bajk, kakšne so cene pri sosedih, če se dobi kaj bolj ugodno .....cena je dol taka kot je, ali je previsoka, ali prenizka, ne vem, zagotovo pa za njih, z njihovo kupno močjo na žalost, skoraj vse preveč, če gledamo običajne smrtnike, ko se pogovarjaš z ljudmi, človeku ni jasno, kako preživijo s takimi plačami, sreča, da se dol vedno vsak nekako "snalazi" 👍   tisti, ki so puni love, itak kupujejo bavarce.....pri nas na žalost podobnega sejma ni več, tako, da ni mogoče videti, na enem mestu, celoten moto trg v naši lepi SLO, z vsemi ne-potrebnimi uradnimi informacijami, primerjat in dobit verodostojne info od generalnega uvoznika, pa še kup dodatne, take in drugačne moto opreme za pogledat in kupit, res škoda......kitajca nisem slikal, ker je bilo preveč gužve okrog 😉 šala,.....moram bit iskren, škoda mi je bilo porabit 4KB prostora na kartici zanj  🤪

SREČNO

Dosti bolj jasno ja 😉.

Mimogrede..verjetno si mislil 4MB in ne 4KB 😉. Upam da si porabil kakšen MB tudi za kakšno na dveh nogah tam ob kakem motorju🤔😆😉.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj, kam je merjenje qrcev zašlo...do onemoglosti boste reagirali eden na drugega...

Glede serviserjev in skrivanja imen...a ne bi bilo bolje, če bi rekel, da v tem trenutku še ni zrelo za javnost in takrat ko bo z veseljem in ponosom objaviš imena, lokacije, kontakte...?!

Tako kot je rekel dami, marsikoga zanima marsikaj in verjetno desmo nimaš časa čepet na telefonu in zainteresiranim brati tehničnih podatkov...dobronamerno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič na svetovnem prvenstvu sbk300,je kitajski KOVE z modelom 321rr in voznikom Garcio osvojil stopničke.

Dosegel je 2. mesto, zaostal za zmahovalcem za 6 stotink sekunde in hkrati postavil najhitrejši čas kroga.

Screenshot_20240324_194043_Drive.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DESMODUE pravi:

Prvič na svetovnem prvenstvu sbk300,je kitajski KOVE z modelom 321rr in voznikom Garcio osvojil stopničke.

Dosegel je 2. mesto, zaostal za zmahovalcem za 6 stotink sekunde in hkrati postavil najhitrejši čas kroga.

Screenshot_20240324_194043_Drive.jpg

Lepo, sicer pa dvomim, da kdo spremlja SBK 300 ali pa da je že slišal zanj :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Snečer pravi:

Lepo, sicer pa dvomim, da kdo spremlja SBK 300 ali pa da je že slišal zanj :)

 

No..zdej veš.

...tut z ER 6 imajo dirke...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Zivnorc pravi:

No..zdej veš.

...tut z ER 6 imajo dirke...

In kar zanimivo je gledati tole klaso 300. Vsi na kupu,ogromno prehitevanj in vozniskega znanja,brez elektronike,ki bi vozniku olajsala voznjo. Kot nekoc 125gp klasa. Tudi dosezene hitrosti so zanimive. Do 215km/h v kataloniji,povprecne hitrosti na krog pa se zanimivejse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • motom
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!