Skoči na vsebino

Priporočene objave

pred 14 urami, Dr_Jakob pravi:

Ramen? Ajd, instant ramen bi še mogoče šel skoz, sam ZAKAJ???

Mogoče bi šlo "bacanje kamena s ramena". 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA PA FAK NOOO!!

 

SPET NAS JE EN PRJAVU NA POLICIJO!! KA SI TI JA NOORR!!!?

 

Vsako leto ista pašta..!!

 

In to vedno en in isti tip, vsi ga že poznajo, pa dej nooo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA; pa sem vas. JAZ SEM BIL! Mamutovanje 2024 je uradno prijavljena prireditev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi vsi začeli  pogovor z "A štrik maš?" bi bilo fula zabavno če bi kdo bral in se spraševal če bo to kakšno grupno obešanje... 🤣 🤣 🤣 

 

Ps: neki fulll lepega ao mi dostavli danes, mlram hitro z rjo prekrit da se bo ujemalo z okvirjem

sketch-1706271181030.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, smasher said:

Kaj če bi vsi začeli  pogovor z "A štrik maš?" bi bilo fula zabavno če bi kdo bral in se spraševal če bo to kakšno grupno obešanje... 🤣 🤣 🤣 

 

Ps: neki fulll lepega ao mi dostavli danes, mlram hitro z rjo prekrit da se bo ujemalo z okvirjem

sketch-1706271181030.png

Jao brate…ko bombon. :) 

 

dec, a ti to v KP osedlas, in jomaha jo maha v Vitanje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

Jao brate…ko bombon. :) 

 

dec, a ti to v KP osedlas, in jomaha jo maha v Vitanje? 

Jes. Sicer za gor štartam dan prej pa prespim nekje v okolici Lj, da sem pol naslednje jutro lahko z mojo kripo na Trojanah.

(Tako da me že dan preden se začne mamutovanje 3x mine in se sprašujem zakaj spet delam iste neumnosti, ponavadi prvič ko rinem pouno naložen v Črni Kal, pol nekje med Razdrtim in Postojno ki me prepiha kot cucka in potem med Logatcem in Vrhniko ki se vleče in nikakor da pridem do Lj. )

Lani sem se odpovedal nedeljskemu kosilu in ugotovil, da je iz mamut placa do Portoroža 6 ur na 125ki. 

To je to kar mi žena dovoli in pol imam za celo leto dovolj šotora in celodnevnega čepenja na motorju :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ketne so narejene, verjetno jih ne bom rabu, ampak lej, če bo treba, so kle.

jeeeeeeeeeeee!

 

425670051_10230487203144978_5421858691155969696_n.jpg.6edc5727718f6e2cad0642f5e63e6a88.jpg425936635_10230487203584989_4181275201748758530_n.jpg.1b22268e5ca452e88ad729d4e3e75bbd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da boste bl zvončke nabiral 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ta tanko ketnco kot jo imaš tam za djagonale sem imel jaz prvo leto... je zdržala do prvega ovinka... :lol1:je popustila  pod neverjetno silo pol crknjene 125ke ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, smasher pravi:

Tako ta tanko ketnco kot jo imaš tam za djagonale sem imel jaz prvo leto... je zdržala do prvega ovinka... :lol1:je popustila  pod neverjetno silo pol crknjene 125ke ..

tista tanka je bolj kot ne za backup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej fajn je blo... jomaha ki so je nekateri preimenovali v tomos je preživela. Če ni preveč magičnega (kovinskega) prahu v filtru olja zna bit da pride spet naslednje leto :D 

Lidl bočna torba deluje odlično, morda bom za naslednje leto investiral v novo vrečko ker ima ta sedaj luknjo, tako poceni torb za motor še nisem videl imajo jih v vsakem lidlu za 1€ :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!