Skoči na vsebino

Leo Vince


Priporočene objave

Mam leo vince v6 avspuh na apriliji sx50, ko se vozim gre bols ko stock saj logicno, samo ko ga preteram do konca ga zacne dusit in kaj me zanima je če kdo ve se spozna kje je ta dusilec da bi ga odstranil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Timzy29 pravi:

Mam leo vince v6 avspuh na apriliji sx50, ko se vozim gre bols ko stock saj logicno, samo ko ga preteram do konca ga zacne dusit in kaj me zanima je če kdo ve se spozna kje je ta dusilec da bi ga odstranil?

tule bo pravo mesto za mopede. Drugače pa obstaja tudi tema (že odprta ) leovince izpuhi. Poglje v rubriki oprema, izpuhi. Ali pa uporabi iskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...recimo...jaz se spoznam ravno toliko, kot se ti spoznaš na ločila in pravopis....Recimo, no....🤮

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

tule bo pravo mesto za mopede. Drugače pa obstaja tudi tema (že odprta ) leovince izpuhi. Poglje v rubriki oprema, izpuhi. Ali pa uporabi iskalnik.

Hvala za opombo, ampak sem to stran odkril okol 30 minut nazaj tako, da se nespoznam ravno….. Sem pa iskal in nisme našel nič ki bi mi pomagalo zato sem pa to tudi objavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Timzy29 pravi:

Hvala za opombo, ampak sem to stran odkril okol 30 minut nazaj tako, da se nespoznam ravno….. Sem pa iskal in nisme našel nič ki bi mi pomagalo zato sem pa to tudi objavil.

vprašaj še tule, oziroma malo preberi tole temo, mogoče je kaj zapisano:

https://motosvet.com/tabla/topic/20589-leovince-izpuhi/page/29/#comment-2694624

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!